ترکی | فارسی | العربیة | English | اردو | Türkçe | Français | Deutsch
آخرین بروزرسانی : سه شنبه 27 ارديبهشت 1401
سه شنبه 27 ارديبهشت 1401
 لینک ورود به سایت
 
  جستجو در سایت
 
 لینکهای بالای آگهی متحرک سمت راست
 
 لینکهای پایین آگهی متحرک سمت راست
 
اوقات شرعی 
 
تاریخ : شنبه 29 آبان 1400     |     کد : 197308

رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس:

آذربایجان‌شرقی ۱۰ هزار شهید تقدیم انقلاب کرده است

رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس گفت: آذربایجان‌شرقی ۱۰ هزار شهید تقدیم انقلاب کرده که باعث افتخار نظام جمهوری اسلامی است.

ایسنا/آذربایجان شرقی رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس گفت: آذربایجان‌شرقی ۱۰ هزار شهید تقدیم انقلاب کرده که باعث افتخار نظام جمهوری اسلامی است.

سردار سرتیپ بسیجی دکتر بهمن کارگر روز پنجشنبه، ۲۷ آبان ماه در آیین تکریم و معارفه مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان اظهار کرد: آذربایجان‌شرقی شهدای زیادی داشت که از جمله می‌توان به شهید باکری، فکوری و دو شهید محراب آیت الله مدنی و شهید قاضی طباطبایی اشاره کرد که مایه‌ی افتخار نظام جمهوری اسلامی هستند.

وی ادامه داد: آذربایجان همیشه در طول تاریخ درخشیده که نمونه‌ای از آن دوران دفاع مقدس است که سپاه، ارتش و نیروی انتظامی اقدامات بسیاری انجام دادند.

وی همچنین افزود: هرچه داریم از ایثارگری و مجاهدت رزمندگان و شهدا است چرا که هویت، عزت و امنیت ما از دفاع مقدس بود؛ رهبر معظم انقلاب می‌فرمایند که اگر هشت سال زرین و درخشان دفاع مقدس نبود، امروزی خبری از امنیت نبود لذا اگر فعالیت‌هایی که در دفاع مقدس انجام شد، امروز هم انجام شوند، مشکلی نخواهیم داشت؛ امیدواریم دولت و جدید نیروهای جهادی و انقلابی مشکلات را رفع کرده و علیرغم وجود مشکلات و تهدیدات بسیار در مقابل آنها ایستادگی کنند.

سردار کارگر یادآور شد: در بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس افتخار نوکری دفاع مقدس را داریم و امیدواریم با همت همه‌ی عزیزان در کل نیروهای مسلح و مسئولان کشوری، اقدامات مفیدی انجام شود.

به گزارش ایسنا، وی خاطرنشان کرد: دفاع مقدس متعلق به همه‌ی مردم ایران بوده و تنها متعلق به نیروهای مسلح نیست لذا این مسئله بسیار مهم است که مراکز فرهنگی و موزه گ‌های دفاع مقدس، پاتوق این پیشکسوتان باشد.

وی در پایان تاکید کرد: دفاع مقدس متعلق به همه است لذا نباید تفکر جناحی یا سازمانی نسبت به این امر داشت و از همه مهم‌تر داشتن روحیه‌ی در مسئولان و مدیران این زمینه بسیجی است.


نوشته شده در   شنبه 29 آبان 1400  توسط   کاربر 1   
PDF چاپ چاپ بازگشت
نظرات شما :
 
Refresh
SecurityCode