ترکی | فارسی | العربیة | English | اردو | Türkçe | Français | Deutsch
آخرین بروزرسانی : شنبه 22 مرداد 1401
شنبه 22 مرداد 1401
 لینک ورود به سایت
 
  جستجو در سایت
 
 لینکهای بالای آگهی متحرک سمت راست
 
 لینکهای پایین آگهی متحرک سمت راست
 
اوقات شرعی 
 
تاریخ : پنجشنبه 4 دي 1399     |     کد : 194550

رئیس حوزه هنری آذربایجان‌شرقی خبر داد؛

تولید ۱۰۰ عنوان ویژه برنامه به مناسبت سالگرد شهادت سردار سلیمانی

رئیس حوزه هنری آذربایجان‌شرقی از تولید ۱۰۰ عنوان ویژه برنامه فرهنگی و هنری به مناسبت شهادت سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی توسط حوزه هنری استان خبر داد.

رئیس حوزه هنری آذربایجان‌شرقی از تولید ۱۰۰ عنوان ویژه برنامه فرهنگی و هنری به مناسبت شهادت سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی توسط حوزه هنری استان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی حوزه هنری آذربایجان‌شرقی، سیدمحمدحسین بلاغی با بیان این مطلب اظهار کرد: به مناسبت نخستین سالگرد شهادت سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی به دست استکبار جهانی، حوزه هنری استان ویژه برنامه‌های متنوعی را در این خصوص تهیه و تدوین کرده است که این برنامه‌ها به صورت مجازی برگزار می‌شود.

وی افزود: بیش از ۱۰۰ عنوان ویژه برنامه فرهنگی و هنری در حوزه پژوهشی، هنرهای تجسمی، هنرهای تصویری، هنرهای نمایشی و آفرینش‌های ادبی توسط حوزه هنری استان تولید شده است که این تولیدات در روزهای آینده منتشر می‌شود.

وی با اشاره به تولید سلسله استوری موشن های «چهل چراغ» توسط واحدهای روابط عمومی و هنرهای تصویری اظهار کرد: چهل فراز از وصیت نامه سردار سلیمانی در قالب استوری موشن اینستاگرامی به صورت روزشمار تهیه و منتشر شده است که تاکنون با استقبال پرشور صفحات پربازدید اینستاگرامی در سراسر کشور مواجه شده است.

رئیس حوزه هنری استان به تولید مجموعه نشست‌های پژوهشی تصویری «مکتب سلیمانی» اشاره کرد و گفت: هفت نشست تخصصی پژوهشی با موضوع بررسی نقش سردار سلیمانی در تحولات جهانی توسط واحد آموزش و پژوهش حوزه هنری استان تهیه و تدوین شده که این نشست‌ها در فضای مجازی منتشر می‌شود.

بلاغی در ادامه به تولید مجموعه کمیک موشن «حکایت انگشتر» اشاره کرد: این کمیک موشن ها توسط واحدهای هنرهای تجسمی و هنرهای تصویری تهیه شده است که در ایام شهادت سردار سلیمانی منتشر می‌شود.

وی همچنین از برگزاری کارگاه مجازی پوستر حاج قاسم سلیمانی توسط واحد هنرهای تجسمی خبر داد و گفت: این کارگاه با حضور گرافیست‌های مطرح استان به صورت مجازی برگزار می‌شود. آثار این کارگاه ضمن انتشار در فضای مجازی، به صورت بنر در سطح شهر نصب می‌شود.

رئیس حوزه هنری استان به ضبط ویژه برنامه مجموعه ویدئوشعر «عقیق سلیمانی» توسط واحد آفرینش‌های ادبی خبر داد و گفت: این ویژه برنامه با حضور شعرای مطرح استان تهیه و تدوین شده است که در صفحات مجازی حوزه هنری استان پخش می‌شود.

وی در ادامه به تولید چندین برنامه مجازی دیگر اشاره کرد و گفت: تولید ویدئو کلیپ «بهشتیان»، تولید نماهنگ «میثاق» و تولید چند فیلم تئاتر با موضوع شهادت سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی توسط حوزه هنری تهیه و منتشر می‌شود.

بلاغی همچنین از تولید و چاپ پرتره سیاه قلم «رهروان راه سرخ شهادت» خبر داد.

گفتنی است، این ویژه برنامه‌ها در صفحات مجازی حوزه هنری آذربایجان‌شرقی در اینستاگرام، تلگرام و آپارات به نشانی @hhtabriz و تارنمای حوزه هنری استان به نشانی www.artabriz.ir به نمایش گذاشته می‌شود.


نوشته شده در   پنجشنبه 4 دي 1399  توسط   کاربر 1   
PDF چاپ چاپ بازگشت
نظرات شما :
 
Refresh
SecurityCode