ترکی | فارسی | العربیة | English | اردو | Türkçe | Français | Deutsch
آخرین بروزرسانی : پنجشنبه 2 بهمن 1399
پنجشنبه 2 بهمن 1399
 لینک ورود به سایت
 
  جستجو در سایت
 
 لینکهای بالای آگهی متحرک سمت راست
 
 لینکهای پایین آگهی متحرک سمت راست
 
اوقات شرعی 
 
 سلامت و تغذيه
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

آیا فشار خون بالا ژنتیکی است؟

 آیا فشار خون بالا ژنتیکی است؟ فشار خون بالا یکی از رایج‌ترین مشکلات سلامتی در جوامع مختلف محسوب می‌شود و بسیاری از افراد در یک خانواده همزمان با این مشکل مبارزه می‌کنند. اما آیا واقعا می‌توان فشار خون را یک بیماری ژنتیکی دانست؟
جمعه 19 دي 1399

پروتئینی که برای واکنش‌های ایمنی ضد تومور ضروری است

 پروتئینی که برای واکنش‌های ایمنی ضد تومور ضروری است پژوهشگران آمریکایی در بررسی جدید خود دریافتند که نوعی پروتئین می‌تواند عامل مهمی در تنظیم واکنش ایمنی ضد تومور باشد.
چهارشنبه 17 دي 1399

چرا باید در سال ۲۰۲۱ بیشتر آب بنوشید؟

 چرا باید در سال ۲۰۲۱ بیشتر آب بنوشید؟ چندین تئوری در مورد اینکه هیدراتاسیون مناسب برای بدن چه کاری می‌تواند انجام دهد و چه کاری نمی‌تواند انجام دهد وجود دارد.
سه شنبه 16 دي 1399

علائم ابتلا به کرونا در کودکان چیست

علائم ابتلا به کرونا در کودکان چیست یک فوق تخصص ریه کودکان گفت: در کودکان، ابتلا به کرونا بیشتر شبیه سرماخوردگی است، اما بیمارانی که به نوع شدید مبتلا شده‌اند از علائم سرماخوردگی فاصله می‌گیرند و سرفه، علائم گوارشی و بعضا علائم عصبی مانند تب و تشنج را تجربه می‌کنند.
دوشنبه 15 دي 1399

سخنگوی ستاد کرونا:

این احتمال وجود دارد که ویروس انگلیسی وارد کشور شده باشد

این احتمال وجود دارد که ویروس انگلیسی وارد کشور شده باشد سخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا گفت: ویروس انگلیسی به ترکیه و چند کشور همسایه شرقی نیز وارد شده است و خیلی خطرناک است و ما با همسایه های شرقی رفت و آمد رسمی....
يکشنبه 14 دي 1399

احتمال درمان آلزایمر با کشف یک جهش ژنتیکی

احتمال درمان آلزایمر با کشف یک جهش ژنتیکی محققان جهش‌های جدیدی را در ژنی موسوم به "CSF-1R" کشف کرده‌اند که می‌تواند به ایجاد روش‌های درمانی برای بیماران آلزایمر کمک کند.
شنبه 13 دي 1399

اگر "تب" و "سرفه" دارید، این ۲۰ نکته را رعایت کنید

اگر "تب" و "سرفه" دارید، این ۲۰ نکته را رعایت کنید دو علامت شایع بیماری کووید-۱۹ تب و سرفه است؛ علائمی که اگر آن ها را در خود مشاهده کردید، حتما چند نکته بهداشتی را رعایت کنید تا اگر به کرونا مبتلا شده بودید، این ویروس را به دیگران منتقل نکنید.
پنجشنبه 11 دي 1399

تزریق واکسن ایرانی کرونا

 تزریق واکسن ایرانی کرونا سخنگوی ستاد اجرایی فرمان امام (ره) گفت: آزمایش انسانی واکسن کرونای تولید محققان ایرانی با تزریق واکسن بر روی چند داوطلب امروز سه‌شنبه ۹ دی ۹۹ آغاز می‌شود.
چهارشنبه 10 دي 1399

یک پژوهش دانشگاهی توصیه شد

راهی برای توانمندسازی بیماران دیابتی

راهی برای توانمندسازی بیماران دیابتی ابتلا به دیابت نوع دو، مشکلی است که این روزها، بسیاری از افراد را در سرتاسر جهان به خود مشغول داشته است.
سه شنبه 9 دي 1399

معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی تبریز تشریح کرد

آخرین وضعیت شیوع کرونا در آذربایجان شرقی

 آخرین وضعیت شیوع کرونا در آذربایجان شرقی : معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی تبریز، آخرین وضعیت شیوع کرونا در آذربایجان شرقی را تشریح کرد.
دوشنبه 8 دي 1399