ترکی | فارسی | العربیة | English | اردو | Türkçe | Français | Deutsch
آخرین بروزرسانی : يکشنبه 5 تير 1401
يکشنبه 5 تير 1401
 لینک ورود به سایت
 
  جستجو در سایت
 
 لینکهای بالای آگهی متحرک سمت راست
 
 لینکهای پایین آگهی متحرک سمت راست
 
اوقات شرعی 
 
 بانوان
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

به همت اداره کل تبلیغات اسلامی آذربایجان شرقی

جلسات اندیشه ورزی بانوان فعال فرهنگی درآذربایجان شرقی برگزارمیشود

جلسات اندیشه ورزی بانوان فعال فرهنگی درآذربایجان شرقی برگزارمیشود جلسات اندیشه ورزی بانوان فعال فرهنگی و دینی به همت اداره کل تبلیغات اسلامی آذربایجان شرقی در همه شهرهای استان برگزار می‌شود.
چهارشنبه 17 دي 1399

مسئول امور بانوان تبلیغات اسلامی آذربایجان شرقی خبر داد؛

اجرای طرح ملی نهضت پیشرفت بانوان

اجرای طرح ملی نهضت پیشرفت بانوان مسئول امور بانوان اداره کل تبلیغات اسلامی آذربایجان شرقی با اشاره به نگاه ویژه این سازمان به ظرفیت عظیم فرهنگی بانوان از برگزاری طرح ملی نهضت پیشرفت بانوان خبر داد.
پنجشنبه 22 آبان 1399

با حضور نویسنده کتاب دختر تبریز؛

اولین نشست بانوان فعال عرصه فرهنگ و هنر در تبریز برگزار شد

 اولین نشست بانوان فعال عرصه فرهنگ و هنر در تبریز برگزار شد اولین نشست بانوان فعال عرصه فرهنگ و هنر با حضور نویسنده و راوی کتاب «دختر تبریز» در اداره کل تبلیغات اسلامی آذربایجان شرقی برگزار شد.
سه شنبه 17 تير 1399

نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی:

حضرت زهرا(س) یک شخص نیست، بلکه یک مکتب است

حضرت زهرا(س) یک شخص نیست، بلکه یک مکتب است نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی با بیان این‌که حضرت زهرا(س) یک شخص نیست بلکه یک مکتب است، گفت: باید تلاش کنیم تا سرباز شایسته‌ای برای مکتب حضرت زهرا(س) باشیم، چراکه هر قدر به این مکتب خدمت کنیم، باز هم نیاز خواهد بود.
چهارشنبه 9 بهمن 1398

مدیرکل اوقاف و امور خیریه آذربایجان شرقی:

بیش از 50 هزار سادات در تبریز شناسایی شده است

 بیش از 50 هزار سادات در تبریز شناسایی شده است مدیرکل اوقاف و امور خیریه آذربایجان شرقی با بیان این‌که تشکل «سادات آذربایجان» شکل گرفته تا سادات را شناسایی کرده و نسب نامه‌ها و شجره نامه‌ها در این خصوص جمع‌آوری شود، افزود: توانمندسازی سادات و همچنین انجام پژوهش و تالیف کتب نیز از سایر اهداف این تشکل دینی بوده و تاکنون بیش از 50 هزار سادات در تبریز شناسایی شده است.
چهارشنبه 9 بهمن 1398

حجت الاسلام قمی:

باید نقش بانوان مُبلغه در جامعه جدی گرفته شود

 باید نقش بانوان مُبلغه در جامعه جدی گرفته شود رئیس سازمان تبلیغات اسلامی گفت: باید نقش بانوان مُبلغه در جامعه جدی گرفته شود و در این مسیر نباید از ظرفیت های عظیم حوزه های علمیه غافل بود.
چهارشنبه 11 دي 1398

مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری:

آذربایجان شرقی، ۲۶۷ شهید زن تقدیم اسلام و انقلاب کرده است

آذربایجان شرقی، ۲۶۷ شهید زن تقدیم اسلام و انقلاب کرده است مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری گفت: آذربایجان شرقی در طول هشت سال دفاع مقدس، ۲۶۷ شهید زن تقدیم اسلام و انقلاب کرده است.
جمعه 5 مهر 1398

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی:

اگر مکتب امام راحل(ره) را فراموش کنیم سیلی خواهیم خورد/۵۵ هزار فارغ التحصیل خانم از حوزه‌های علمیه

 اگر مکتب امام راحل(ره) را فراموش کنیم سیلی خواهیم خورد/۵۵ هزار فارغ التحصیل خانم از حوزه‌های علمیه رئیس سازمان تبلیغات اسلامی کشور گفت: طبق فرمایش رهبر معظم انقلاب اگر مکتب امام راحل(ره) را فراموش کنیم سیلی خواهیم خورد از این‌رو به نظر به اندازه کافی این تذکر حضرت آقا را جدی نگرفته‌ایم.
چهارشنبه 24 بهمن 1397

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی:

بانوان را جدی می گیریم/ بدون تحصیلات حوزوی هم می توان مبلغه بود

بانوان را جدی می گیریم/ بدون تحصیلات حوزوی هم می توان مبلغه بود رئیس سازمان تبلیغات اسلامی گفت: امروز باید بانوان را جدی بگیریم به خاطر اینکه از لحاظ تاثیرگذاری بیش از نیمی از جمعیت کشور تحت تاثیر بانوان فرهیخته هستند.
چهارشنبه 24 بهمن 1397

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی در جمع بانوان فرهیخته آذربایجان شرقی:

بانوان فرماندهان جنگ نرم در دوره جدید انقلاب اسلامی هستند

 بانوان فرماندهان جنگ نرم در دوره جدید انقلاب اسلامی هستند رئیس سازمان تبلیغات اسلامی گفت: امروز باید بانوان را جدی بگیریم به خاطر اینکه از لحاظ تاثیرگذاری بیش از نیمی از جمعیت کشور تحت تاثیر بانوان فرهیخته هستند.
چهارشنبه 24 بهمن 1397