ترکی | فارسی | العربیة | English | اردو | Türkçe | Français | Deutsch
آخرین بروزرسانی : دوشنبه 14 آذر 1401
دوشنبه 14 آذر 1401
 لینک ورود به سایت
 
  جستجو در سایت
 
 لینکهای بالای آگهی متحرک سمت راست
 
 لینکهای پایین آگهی متحرک سمت راست
 
اوقات شرعی 
 
تاریخ : پنجشنبه 3 تير 1389     |     کد : 8152

رقابت‌هاي شمشيربازي «جام ستارخان» در شأن ورزش آذربايجان برگزار مي‌شود

استاندار آذربايجان شرقي از برگزاري رقابت‌هاي شمشيربازي «جام ستارخان» خبر داد و گفت: اين رقابت‌ها در شأن ورزش آذربايجان شرقي برگزار مي‌شود...


استاندار آذربايجان شرقي از برگزاري رقابت‌هاي شمشيربازي «جام ستارخان» خبر داد و گفت: اين رقابت‌ها در شأن ورزش آذربايجان شرقي برگزار مي‌شود.
به گزارش خبرگزاري فارس از تبريز به نقل از روابط عمومي تربيت بدني آذربايجان شرقي، احمد عليرضا‌بيگي امروز در ديدار با فضل‌الله باقرزاده رئيس فدراسيون شمشيربازي كشور گفت: رقابت‌هاي شمشيربازي جام ستارخان تبريز با توجه به ظرفيت‌هاي بالاي استان، در شأن ورزش آذربايجان شرقي برگزار مي‌شود.
وي اظهار داشت: برگزاري رقابت‌هاي شمشيربازي بين‌المللي «جام ستارخان» تبريز توانايي اين را دارد كه به رقابت‌هايي در سطح جهاني با حضور بزرگان اين رشته تبديل شود و در اين راه استانداري آذربايجان شرقي همكاري و مساعدت‌هاي لازم را با فدراسيون و اداره كل انجام خواهد داد.
فضل الله باقرزاده، رئيس فدراسيون شمشيربازي كشور نيز در اين ديدار قول مساعد برگزاري رقابت‌ها را در سطح بالايي داد و گفت: شمشيربازي آذربايجان شرقي در رقابت‌هاي المپياد ايرانيان در سال 88 بيش از 70 درصد مدال‌ها را به خود اختصاص داده و تبريز را به قطب اين رشته در بخش‌هاي قهرماني و علمي شمال غرب كشور و منطقه با برگزاري رقابت‌هاي بين المللي و كلاس‌هاي بين‌المللي داوري و مربيگري بين‌المللي تبديل مي‌كنيم.
وي افزود: براي حضور در اين رقابت‌ها از هشت تا 12 شمشيرباز برتر جهان كه در رنكينگ جهاني حضور دارند، دعوت شده و فرم دعوتنامه ساير شمشيربازان نيز به كشورهاي تركيه، سوريه، روسيه، قزاقستان، قطر و كويت ارسال و همچنين جوايز نقدي از سوي فدراسيون تامين مي‌شود.
در اين جلسه، استاندار آذربايجان شرقي به عنوان ستاد عالي برگزاري رقابت‌هاي شمشيربازي جام ستارخان معرفي شد و مصوب شد رقابت‌ها در دو اسلحه سابر و اپه در رده سني بزرگسالان در شهريور ماه سال‌جاري بعد از ماه مبارك رمضان برگزار و به نفر اول يك هزار و 500 دلار، نفر دوم يك هزار دلار و نفرات سوم نيز مشتركاً يك هزار دلار جايزه نقدي پرداخت شود.


نوشته شده در   پنجشنبه 3 تير 1389  توسط   مدیر پرتال   
PDF چاپ چاپ بازگشت
نظرات شما :
 
Refresh
SecurityCode