ترکی | فارسی | العربیة | English | اردو | Türkçe | Français | Deutsch
آخرین بروزرسانی : جمعه 10 تير 1401
جمعه 10 تير 1401
 لینک ورود به سایت
 
  جستجو در سایت
 
 لینکهای بالای آگهی متحرک سمت راست
 
 لینکهای پایین آگهی متحرک سمت راست
 
اوقات شرعی 
 
تاریخ : شنبه 13 فروردين 1401     |     کد : 198411

رمان دیدارهای جام جهانی ۲۰۲۲

پس از انجام قرعه‌کشی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر، زمان تمام دیدارهای این رقابت مشخص شد.

پس از انجام قرعه‌کشی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر، زمان تمام دیدارهای این رقابت مشخص شد.

به گزارش ایسنا، قرعه‌کشی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر امشب (جمعه) در دوحه برگزار شد. بر اساس این قرعه‌کشی زمان بازی‌ها به شرح زیر است:

هفته اول مرحله گروهی

۳۰ آبان

قطر – اکوادور   ۱۳:۳۰

سنگال – هلند  

انگلیس – ایران  

آمریکا – پلی‌آف اروپا (اوکراین - ولز/ اسکاتلند)  

یک آذر

آرژانتین – عربستان  

مکزیک – لهستان  

فرانسه – پلی‌آف یک (امارات - استرالیا/ پرو)  

دانمارک – تونس  

۲ آذر

اسپانیا – پلی‌آف دو (نیوزیلند - کاستاریکا)  

آلمان – ژاپن  

بلژیک – کانادا  

مراکش – کرواسی  

۳ آذر

برزیل – صربستان  

سوئیس – کامرون  

پرتغال – غنا  

اروگوئه – کره‌جنوبی  

هفته دوم مرحله گروهی

۴ آذر

قطر – سنگال  

هلند – اکوادور  

انگلیس – آمریکا  

پلی‌آف اروپا (اوکراین - ولز/ اسکاتلند) – ایران  

۵ آذر

آرژانتین – مکزیک  

لهستان – عربستان  

فرانسه – دانمارک  

تونس – پلی‌آف یک (امارات - استرالیا/ پرو)  

۶ آذر

اسپانیا – آلمان  

ژاپن – پلی‌آف دو (نیوزیلند - کاستاریکا)  

بلژیک – مراکش  

کرواسی – کانادا  

۷ آذر

برزیل – سوئیس  

کامرون – صربستان  

پرتغال – اروگوئه  

کره‌جنوبی – غنا  

هفته سوم مرحله گروهی

۸ آذر

هلند - قطر  

اکوادور – سنگال  

پلی‌آف اروپا (اوکراین - ولز/ اسکاتلند) – انگلیس  

ایران – آمریکا  

۹ آذر

لهستان – آرژانتین  

عربستان – مکزیک  

تونس – فرانسه  

پلی‌آف یک (امارات - استرالیا/ پرو) – دانمارک  

۱۰ آذر

ژاپن – اسپانیا  

پلی‌آف دو (نیوزیلند - کاستاریکا) – آلمان  

کرواسی – بلژیک  

کانادا – مراکش  

۱۱ آذر

کامرون – برزیل  

صربستان – سوئیس  

کره‌جنوبی – پرتغال  

غنا – اروگوئه  

مرحله یک هشتم نهایی

۱۲ آذر

صدرنشین گروه A – تیم دوم گروه B

صدرنشین گروه C – تیم دوم گروه D

۱۳ آذر

صدرنشین گروه B – تیم دوم گروه A

صدرشین گروه D – تیم دوم گروه C

۱۴ آذر

صدرنشین گروه E – تیم دوم گروه F

صدرنشین گروه G – تیم دوم گروه H

۱۵ آذر

صدرنشین گروه F – تیم دوم گروه E

صدرنشین گروه H – تیم دوم گروه G

مرحله یک چهارم نهایی

۱۸ آذر

برنده دو بازی ۱۲ آذر

برنده دو بازی ۱۴ آذر

۱۹ آذر

برنده دو بازی ۱۳ آذر

برنده دو بازی ۱۵ آذر

مرحله نیمه‌نهایی

۲۲ آذر

برنده دو بازی ۱۸ آذر

۲۳ آذر

برنده دو بازی ۱۹ آذر

رده بندی

۲۶ آذر

فینال

۲۷ آذر


برچسب ها
نوشته شده در   شنبه 13 فروردين 1401  توسط   کاربر 1   
PDF چاپ چاپ بازگشت
نظرات شما :
 
Refresh
SecurityCode