ترکی | فارسی | العربیة | English | اردو | Türkçe | Français | Deutsch
آخرین بروزرسانی : دوشنبه 8 خرداد 1402
دوشنبه 8 خرداد 1402
 لینک ورود به سایت
 
  جستجو در سایت
 
 لینکهای بالای آگهی متحرک سمت راست
 
 لینکهای پایین آگهی متحرک سمت راست
 
اوقات شرعی 
 
تاریخ : دوشنبه 20 خرداد 1398     |     کد : 188209

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی:

جان‌مایه گام دوم انقلاب اسلامی توجه به مکتب امام (ره) است

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی با بیان اینکه جان‌مایه گام دوم انقلاب اسلامی توجه به مکتب امام (ره) است، گفت: اجازه نمی‌دهیم به مکتب امام (ره) بی‌توجهی شود.

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی با بیان اینکه جان‌مایه گام دوم انقلاب اسلامی توجه به مکتب امام (ره) است، گفت: اجازه نمی‌دهیم به مکتب امام (ره) بی‌توجهی شود.

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام محمد قمی ظهر یکشنبه در گردهمایی هم اندیشی جبهه فرهنگی انقلاب و تکریم و معارفه مدیرکل تبلیغات اسلامی استان همدان با بیان اینکه رمز عزت و بزرگی و آقای این ملت در دوران اخیر وجود امام خمینی (ره) و مکتب امام خمینی (ره) بود، گفت: برای انسان‌هایی که در پی تعالی هستند این سوال وجود دارد که چیزی موجب شد امام خمینی به این جایگاه برسد.

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی با بیان اینکه به تعبیر مقام معظم رهبری امام خمینی (ره) به همه فهماند علی وار زیستن و تا آستانه مرزهای عصمت پیش رفتن افسانه نیست، گفت: امام خمینی (ره) مسیری را رفت و به اوج تعالی‌های انسانی رسید و دست جامعه را نیز گرفت و با خود برد.

وی با بیان اینکه گام اول و دوم ذات انقلاب تفاوتی نمی‌کند و اینکه امام (ره) عارفی بزرگ، شخصیتی فرهیخته، فقیهی متبحر، دانشمندی برجسته و مفسر قرآن بود مشهود است اما آنچه امام را متفاوت کرد جهاد فی سبیل الله بود، اظهار داشت: نصرت الهی و جهادی که امام خمینی (ره) انجام داد در پی ایمان امام و عمل خالصانه و مجاهدانه باعث به میدان آمدن جوانان شد.

حجت الاسلام قمی با بیان اینکه جامعه ایران قریب به ۲۰۰ سال تو سری خور بود و این اتفاق به جامعه تحمیل شده بود، گفت: امام خمینی (ره) آن مرد الهی آمد و ما سر خود را بالا گرفتیم.

هنر امام خمینی (ره) در به میدان آوردن جوانان تا جایی بود که جوانان از عشرتکده بر سر سجاده خونین نشستند
وی با بیان اینکه امام خمینی (ره) موازنه منطقه را بر هم زد و همه مردم را به میدان آورد، گفت: پس از آن مردم ایران اسلامی عزت و کرامت پیدا کردند و هنر امام خمینی (ره) در به میدان آوردن جوانان تا جایی بود که جوانان از عشرتکده بر سر سجاده خونین نشستند.

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی با بیان اینکه آنچه باعث شد مردم به امام اعتماد کنند از یک سو شخصیت و مجاهدت حضرت امام (ره) بود و از سوی دیگر مکتب امام (ره) اظهار داشت: امام صحبت‌های تازه ای برای جوانان داشت به طوری که حرف‌هایش هنوز هم کهنه نشده است.

وی با بیان اینکه ما مردم مقاومی داریم و فشار به مردم زیاد است و در این میان اشکالات مسئولان باید رفع شود، گفت: جان مایه گام دوم انقلاب اسلامی توجه به مکتب امام (ره) است.

نجات بخشی مکتب امام (ره) را باور کردیم

وی با بیان اینکه نجات بخشی مکتب امام (ره) را باور کردیم چراکه بعد از قرن‌ها با این مکتب سر خود را بالا گرفتیم و به این سادگی نیز رهایش نمی‌کنیم، گفت: در این زمینه مرزکشی ها را نیز جدی نمی‌گیریم چرا که ما خادم خادمان فرهنگی مملکتیم و برای اعتلای فرهنگ شهادت و مقاومت در جامعه تلاش می‌کنیم.

حجت الاسلام محمد قمی به ظرفیت‌های استان همدان اشاره کرد و با بیان اینکه ظرفیت‌های بسیاری در همدان وجود دارد و این زیست‌بوم عجیب حاصلخیز است به طوری که انسان‌های بزرگی تحویل جامعه داده است، گفت: این فاکتورها موجب شده توقعات خاصی از همدان وجود داشته باشد.

توقع داریم در استان همدان اتفاقاتی که قابلیت الگویی در کشور داشته باشد رقم بخورد
وی با بیان اینکه قدردان مدیرکل سابق تبلیغات اسلامی استان همدان هستیم و با حمایت نماینده ولی فقیه در استان همدان توقع داریم در استان همدان اتفاقاتی که قابلیت الگویی در کشور داشته باشد رقم بخورد، گفت: در مسیر حرکت رو به جلو به برکت مکتب امام (ره) قدم برمی داریم.

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی کشور با بیان اینکه اگر مکتب امام را فراموش کنیم و غفلت کنیم سیلی می‌خوریم، گفت: اجازه نمی‌دهیم به مکتب امام (ره) بی‌توجهی شود و مکتب امام به فراموشی سپرده شود.

وی با بیان اینکه راه‌ها را برای آینده‌ای روشن طی می‌کنیم، گفت: پرسنل سازمان تبلیغات اسلامی خادمان خادمین فرهنگی هستند و توقع دارم برای رقم خوردن یک حرکت ماندگار با توجه به ظرفیت‌ها و زیرساخت‌های موجود در استان همدان همراهی و همراه کاری صورت گیرد.


نوشته شده در   دوشنبه 20 خرداد 1398  توسط   کاربر 1   
PDF چاپ چاپ بازگشت
نظرات شما :
 
Refresh
SecurityCode