ترکی | فارسی | العربیة | English | اردو | Türkçe | Français | Deutsch
آخرین بروزرسانی : سه شنبه 17 تير 1399
سه شنبه 17 تير 1399
 لینک ورود به سایت
 
  جستجو در سایت
 
 لینکهای بالای آگهی متحرک سمت راست
 
 لینکهای پایین آگهی متحرک سمت راست
 
اوقات شرعی 
 
تاریخ : يکشنبه 5 اسفند 1397     |     کد : 186880

نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی:

بیانیه گام دوم انقلاب باید به مطالبه و گفتمان ملی تبدیل شود

نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی گفت: بیانیه گام دوم انقلاب منشوری برای ۴۰ سال آینده نظام اسلامی است که باید به مطالبه و گفتمان ملی تبدیل شود.

 نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی گفت: بیانیه گام دوم انقلاب منشوری برای ۴۰ سال آینده نظام اسلامی است که باید به مطالبه و گفتمان ملی تبدیل شود.
به گزارش خبرگزاری فارس از تبریز حجت الاسلام و المسلمین سیدمحمدعلی آل هاشم دیشب در هفتادمین جلسه شورای فرهنگ عمومی استان با تاکید بر اینکه آذربایجان باید پیشگام بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی باشد گفت: جلوگیری از بایکوت شدن این منشور اهتمام جدی مسئولان را می طلبد.

وی افزود: باید با جلوگیری از تحریف این منشور راهبردی در مقابل عادی شدن و به فراموشی سپرده شدن این بیانیه ایستاد.

آل هاشم با تاکید بر ورود جوانانه و آتش به اختیار برای عملیاتی شدن گام دوم تصریح کرد: البته آتش به اختیار به معنی زیرپا گذاشتن قوانین نیست بلکه افراد انقلابی، جوان و با نشاط باید با رعایت قانون آتش به اختیار در حوزه فرهنگ و تبلیغی تلاشی جهادی داشته باشند.

نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی با بیان اینکه این بیانیه باید هوشمندانه تبیین شود ادامه داد: بیانیه گام دوم انقلاب باید به فهم و عزم ملی تبدیل شود.

امام جمعه تبریز با تاکید بر تعیین مسئولیت به خودمان در قبال عمل به بیانیه گام دوم گفت: این منشور تاریخی باید زنده بماند تا درونی شود.

 آل هاشم راه کارجویی و تهیه نقشه اقدام و عمل توسط گروهای مختلف را در خصوص این بیانیه خواستار شد و گفت : جوانان دانشجو و طلبه و نخبگان بخش های مختلف فرهنگی، اجتماعی،  سیاسی و رسانه ای باید به اقدام جهادی در این حوزه اهتمام ویژه داشته و دستگاه های مختلف اجرایی هم برای اجرایی شدن منویات رهبر معظم انقلاب همگام باشند.


نوشته شده در   يکشنبه 5 اسفند 1397  توسط   کاربر کلانتری   
PDF چاپ چاپ بازگشت
نظرات شما :
 
Refresh
SecurityCode