ترکی | فارسی | العربیة | English | اردو | Türkçe | Français | Deutsch
آخرین بروزرسانی : سه شنبه 11 مهر 1402
سه شنبه 11 مهر 1402
 لینک ورود به سایت
 
  جستجو در سایت
 
 لینکهای بالای آگهی متحرک سمت راست
 
 لینکهای پایین آگهی متحرک سمت راست
 
اوقات شرعی 
 
 
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

ربیع‌الاول

 ربیع‌الاول روز اول ماه مبارک ربیع‌الاول را می‌توانیم با غسل کردن، روزه گرفتن و خواندن زیارت حضرت رسول‌(ص) و حضرت علی(ع) برای خودمان مبارک‌تر کنیم.
يکشنبه 26 شهريور 1402

امام جمعه موقت تبریز:

عزت و احترام زنان در سایه‌ی اسلام حفظ می‌شود

 عزت و احترام زنان در سایه‌ی اسلام حفظ می‌شود امام جمعه موقت تبریز گفت: عزت و احترام زنان در سایه‌ی اسلام حفظ می‌شود.
شنبه 25 شهريور 1402

نماینده ولی‌ فقیه در آذربایجان‌شرقی:

استفاده از قالب‌های هنری در ترویج فرهنگ شهادت ضروری است

استفاده از قالب‌های هنری در ترویج فرهنگ شهادت ضروری است حجت‌الاسلام والمسلمین آل‌هاشم، بر استفاده از قالب‌های مختلف هنر در ترویج فرهنگ جهاد و شهادت تأکید کرد و گفت: کنگره ملی ده هزار شهید باید تبیین‌کننده بخشی از ابعاد دفاع مقدس باشد.
جمعه 24 شهريور 1402

۷ ماده غذایی که بهتر است دیابتی‌ها در پاییز مصرف کنند

۷ ماده غذایی که بهتر است دیابتی‌ها در پاییز مصرف کنند با تغییر فصل و آغاز پاییز، مبتلایان به دیابت باید لیست جدیدی از غذاها را به رژیم خود اضافه کنند؛ زیرا این کار می‌تواند به بهبود کتترل قند خون در آنها کمک کند.
جمعه 24 شهريور 1402

زیستگاه‌هایی که انسان را به یک موجود آبزی تبدیل می‌کنند!

 زیستگاه‌هایی که انسان را به یک موجود آبزی تبدیل می‌کنند! طرح‌های ارائه‌شده توسط یک شرکت بریتانیایی، زیستگاه‌های مجهزی را نشان می‌دهند که می‌توانند امکان حضور بلند مدت انسان را در زیر آب فراهم کنند.
جمعه 24 شهريور 1402

کشف یک دلیل احتمالی برای داغی بیش از اندازه تاج خورشیدی

کشف یک دلیل احتمالی برای داغی بیش از اندازه تاج خورشیدی بالاترین نقطه جوی خورشید هزاران برابر داغ‌تر از سطح آن است و یک پژوهش جدید نشان می‌دهد که این اختلاف گرمای مرموز را می‌توان با امواج ضعیف اما ثابت در حال انتشار از این منطقه توضیح داد.
جمعه 24 شهريور 1402

چطور با نشخوار فکری مقابله کنیم؟

چطور با نشخوار فکری مقابله کنیم؟ روانشناس با اشاره به اینکه نشخوار فکری افکاری منفی هستند که افراد در ذهنشان دارند که در نتیجه روی دادن یک اتفاق یا موضوعی در فرد ایجاد می شود،گفت:‌
جمعه 24 شهريور 1402

تحلیل و بررسی اعتبار سندی حرز رضوی

تحلیل و بررسی اعتبار سندی حرز رضوی عضو هیئت علمی پژوهشکده علوم اسلامی رضوی در خصوص اعتبار سندی «حرز رضوی» بیان کرد: اولین بار در کتاب عیون‌الاخبارالرضا در باب خروج امام رضا(ع) از نیشابور به سوی طوس و از آنجا به مرو، از این حرز یاد شده است.
جمعه 24 شهريور 1402

پیامبر اسلام(ص) الگویی کامل برای زندگی بشریت است

پیامبر اسلام(ص) الگویی کامل برای زندگی بشریت است رئیس اداره تبلیغات اسلامی تبریز با تاکید بر این‌که تمام ابعاد رفتاری پیامبر گرامی(ص) در اجتماع و خانواده الگویی کامل برای زندگی انسان‌ها است، گفت:
پنجشنبه 23 شهريور 1402

خودداری غرب از صدور قطعنامه‌ علیه ایران در نشست شورای حکام از بیم واکنش تهران

خودداری غرب از صدور قطعنامه‌ علیه ایران در نشست شورای حکام از بیم واکنش تهران کشورهای غربی در نشست فصلی شورای حکام آژانس بین‌المللی انرژی اتمی «قطعنامه» الزام‌آوری علیه ایران صادر نکردند،
پنجشنبه 23 شهريور 1402