ترکی | فارسی | العربیة | English | اردو | Türkçe | Français | Deutsch
آخرین بروزرسانی : شنبه 1 مهر 1402
شنبه 1 مهر 1402
 لینک ورود به سایت
 
  جستجو در سایت
 
 لینکهای بالای آگهی متحرک سمت راست
 
 لینکهای پایین آگهی متحرک سمت راست
 
اوقات شرعی 
 
 
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

آیت‌الله جوادی آملی:

طوری زندگی کنیم که «ای کاش» نگوییم

طوری زندگی کنیم که «ای کاش» نگوییم مرجع تقلید و مفسر قرآن و نهج‌البلاغه تأکید کرد: برخی بزرگان که عبد رحمان بودند طوری زندگی کردند که هرگز ای‌کاش نگفتند زیرا می‌دانستند که دنیا حکیمانه اداره می‌شود.
شنبه 1 مهر 1402

روز بازگشايي مدارس

روز بازگشايي مدارس با آغاز سال تحصيلي در اول مهر، همه ساله ميليون‏ها دانش‏ آموز، به شوق آموختن دانش، روانه مدارس مي‏شوند.
شنبه 1 مهر 1402

به همت مؤسسه بوستان کتاب؛

کتاب «اندیشه سیاسی آیت الله شاه آبادی» روانه بازار نشر شد

کتاب «اندیشه سیاسی آیت الله شاه آبادی» روانه بازار نشر شد کتاب «اندیشه سیاسی آیت الله محمدعلی شاه آبادی» اثر سیدجواد میرخلیلی در پژوهشکده علوم و اندیشه سیاسی پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی در ۲۲۲ صفحه تهیه و به همت مؤسسه بوستان کتاب به چاپ رسید.
شنبه 1 مهر 1402

محققان کشور بررسی کردند

دلایل استفاده بیمارگونه نوجوانان از فضای مجازی

 دلایل استفاده بیمارگونه نوجوانان از فضای مجازی استفاده درست و به‌جا از فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی رو به رشد آن، دارای اهمیت بسیاری در پرورش صحیح نیروهای جوان جامعه است.
شنبه 1 مهر 1402

اختراع صفحات خورشیدی ضد برف توسط دانشمند ایرانی

اختراع صفحات خورشیدی ضد برف توسط دانشمند ایرانی گروهی از پژوهشگران به سرپرستی «حسین سجودی» دانشمند ایرانی دانشگاه "تولدوی" آمریکا موفق به اختراع صفحات خورشیدی ضد برف شده‌اند که می‌تواند به شکل غیرفعال برف را از صفحات خورشیدی پاک کند تا آنها در طول زمستان به کار خود ادامه دهند.
شنبه 1 مهر 1402

آغاز سال تحصیلی ۱۶ میلیون و ۷۰۰ هزار دانش‌آموز

همشاگردی سلام ...

 همشاگردی سلام ... سال تحصیلی دانش‌آموزان رسما از امروز اول مهر آغاز و ۱۰۵ هزار مدرسه آماده میزبانی از ۱۶ میلیون و ۷۰۰ هزار دانش آموز برای سال تحصیلی ۱۴۰۳ـ۱۴۰۲ هستند؛ سال تحصیلی‌ای که با شعار «مدرسه قوی؛ ایران قوی» آغاز می‌شود.
شنبه 1 مهر 1402

توصیه‌های تغذیه‌ای به دانش‌آموزان

توصیه‌های تغذیه‌ای به دانش‌آموزان یک متخصص تغذیه، با بیان اینکه صبحانه وعده‌ای ضروری برای حفظ سلامت بدن است، گفت:
شنبه 1 مهر 1402

با اصلاح ژنتیکی؛

تار عنکبوت ضد گلوله ساخته شد!

 تار عنکبوت ضد گلوله ساخته شد! دانشمندان چینی جایگزینی خلاقانه و سبز برای نایلون و کولار معرفی کرده‌اند و توانسته‌اند تار عنکبوت را با مهندسی ژنتیکی، ۶ برابر قوی‌تر از کِولار کنند.
شنبه 1 مهر 1402

حجاب جزء دستورات عالی اجتماعی است

حجاب جزء دستورات عالی اجتماعی است دبیر جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی همدان گفت: اگر قرار است جامعه‌ای متشکل از زن و مرد در کنار هم به سمت یک هدف حرکت ‌کنند لازم به رعایت پوشش است ....
شنبه 1 مهر 1402

چگونه امام حسن عسکری(ع) به انحرافات فکری مذاهب و شبهه اندازان دینی پاسخ داده است؟

چگونه امام حسن عسکری(ع) به انحرافات فکری مذاهب و شبهه اندازان دینی پاسخ داده است؟ چگونه امام حسن عسکری(ع) به انحرافات فکری مذاهب و شبهه اندازان دینی پاسخ داده است؟ از پاسخگویی امام حسن عسکری (ع) به شبهات چه می دانید؟
جمعه 31 شهريور 1402