ترکی | فارسی | العربیة | English | اردو | Türkçe | Français | Deutsch
آخرین بروزرسانی : يکشنبه 9 مهر 1402
يکشنبه 9 مهر 1402
 لینک ورود به سایت
 
  جستجو در سایت
 
 لینکهای بالای آگهی متحرک سمت راست
 
 لینکهای پایین آگهی متحرک سمت راست
 
اوقات شرعی 
 
 
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

شهادت عالم مجاهد آيت ‏اللَّه "سيداسداللَّه مدني" دومين شهيد محراب در تبريز (1360 ش)

شهادت عالم مجاهد آيت ‏اللَّه "سيداسداللَّه مدني" دومين شهيد محراب در تبريز (1360 ش) آيت‏ اللَّه سيداسداللَّه مدني در سال 1292 ش (1323ق) در روستايي در آذرشهر آذربايجان شرقي چشم به جهان گشود و در سنين جواني براي تحصيل علوم ديني به قم عزيمت نمود.
دوشنبه 20 شهريور 1402

آیا اعتدالی که در آیات و روایات آمده است،مؤید حد وسط ارسطویی است؟

آیا اعتدالی که در آیات و روایات آمده است،مؤید حد وسط ارسطویی است؟ اعتدال در رفتار، در پوشیدن لباس، در انتخاب وسایل خانه و ساختمان، بر حسب شرایط زمان و مکان متفاوت است و باید عرف زمان را در نظر گرفت.
دوشنبه 20 شهريور 1402

مدیرکل تبلیغات اسلامی اذربایجان شرقی:

همایش ادبی «شمیم وحدت» در تبریز برگزار می‌شود

همایش ادبی «شمیم وحدت» در تبریز برگزار می‌شود مدیرکل تبلیغات اسلامی اذربایجان شرقی از برگزاری همایش ادبی «شمیم وحدت» در تبریز خبر داد.
دوشنبه 20 شهريور 1402

کشف یک نوع جدید از انفجار کیهانی

کشف یک نوع جدید از انفجار کیهانی پژوهشگران ایرلندی، نوع جدیدی از انفجار کیهانی را مشاهده کرده‌اند که نخستین نمونه در نوع خود به شمار می‌رود و احتمالا یک سیاه‌چاله عامل آن است.
دوشنبه 20 شهريور 1402

کدام کشور بیشترین ربات‌ها را در اختیار دارد؟

کدام کشور بیشترین ربات‌ها را در اختیار دارد؟ داده‌های اخیر نشان می‌دهد هم کره جنوبی و هم چین از نظر نرخ بکارگیری ربات‌ها نسبت به کارگران در صنایع تولیدی از ایالات متحده جلوتر هستند و در واقع کره جنوبی در زمینه تولید ربات در تمام جهان پیشتاز است و ایالات متحده در رتبه هفتم قرار دارد.
دوشنبه 20 شهريور 1402

کشف پتانسیل یک گیاه خاص در مبارزه با سرطان

کشف پتانسیل یک گیاه خاص در مبارزه با سرطان پژوهشگران می‌گویند، گیاهی به نام گندواش یا خاراگوش چینی که بیش از ۲۰۰۰ سال است در طب سنتی چینی استفاده می‌شود، علاوه بر دارا بودن ترکیباتی برای درمان مالاریا، دارای پتانسیل مبارزه با سرطان نیز است.
دوشنبه 20 شهريور 1402

ابراز نگرانی فرمانده پیشین سنتکام از قصد ایران برای اخراج آمریکا از منطقه

ابراز نگرانی فرمانده پیشین سنتکام از قصد ایران برای اخراج آمریکا از منطقه فرمانده پیشین سنتکام با اذعان به توان نظامی ایران به‌ویژه در زمینه موشکی خاطرنشان کرد: ایران همواره به دنبال بیرون‌راندن نیروهای آمریکایی و غربی از منطقه بوده است.
دوشنبه 20 شهريور 1402

تبریز میزبان چهار کشور خارجی در کنگره بین المللی ادبیات عاشورایی

تبریز میزبان چهار کشور خارجی در کنگره بین المللی ادبیات عاشورایی هفتمین دوره کنگره بین المللی ادبیات عاشورایی به میزبانی دانشگاه تبریز روز ۲۱ شهریور ماه با حضور محققان و مداحان ایرانی و چهار کشور خارجی و شرکت کنندگان کشورمان برگزار می‌شود.
يکشنبه 19 شهريور 1402

آیا فشار خون بالا می تواند علت خستگی شما باشد؟

آیا فشار خون بالا می تواند علت خستگی شما باشد؟ خواب‌آلودگی یا خستگی بیش از حد در طول روز می‌تواند از علائم فشار خون بالا باشد؛
يکشنبه 19 شهريور 1402

«وقتی حیات خواب بود» منتشر شد

«وقتی حیات خواب بود» منتشر شد رمان «وقتی حیات خواب بود» اثر الهه طاهریان در انتشارات سوره مهر به چاپ رسید.
يکشنبه 19 شهريور 1402