ترکی | فارسی | العربیة | English | اردو | Türkçe | Français | Deutsch
آخرین بروزرسانی : شنبه 1 مهر 1402
شنبه 1 مهر 1402
 لینک ورود به سایت
 
  جستجو در سایت
 
 لینکهای بالای آگهی متحرک سمت راست
 
 لینکهای پایین آگهی متحرک سمت راست
 
اوقات شرعی 
 
 
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

مسموم شدن امام جواد (عليه السلام) در بغداد(220 ق )

مسموم شدن امام جواد (عليه السلام) در بغداد(220 ق ) مأمون بعد از شهادت امام رضا (عليه السلام)، حضرت جواد را از مدينه به بغداد طلبيد .
يکشنبه 28 خرداد 1402

چند توصیه برای بهبود سلامت سالمندان

چند توصیه برای بهبود سلامت سالمندان افزایش تعداد افراد مسن در ایالات متحده بی سابقه است و در سال ۲۰۱۹ میلادی، ۵۴.۱ میلیون بزرگسال در ایالات متحده ۶۵ ساله یا مسن تر بودند که ۱۶ درصد از جمعیت این کشور را تشکیل می دادند.
يکشنبه 28 خرداد 1402

دمای این سیاره بیشتر از ۲۰۰۰ درجه سلسیوس است!

 دمای این سیاره بیشتر از ۲۰۰۰ درجه سلسیوس است! پژوهش جدیدی که در «دانشگاه مونترآل»(UdeM) انجام شده، یک سیاره فراخورشیدی عجیب را مورد بررسی قرار داده است که دمای آن به بالای ۲۰۰۰ درجه سلسیوس می‌رسد.
يکشنبه 28 خرداد 1402

در وبینار «هوش مصنوعی و ملاحظات اخلاقی آن در نظام سلامت» مطرح شد

ما در حباب تکنولوژیک زندگی می‌کنیم؛ انسان امروزی سایبورگ است

ما در حباب تکنولوژیک زندگی می‌کنیم؛ انسان امروزی سایبورگ است استادیار فلسفه علم پژوهشگاه علوم انسانی و مطالعات فرهنگی با بیان این‌که ما امروز در حباب تکنولوژیک زندگی می‌کنیم،
يکشنبه 28 خرداد 1402

شبانه‌روزهای ۱۹ ساعتی زمین در دوره پرکامبرین

 شبانه‌روزهای ۱۹ ساعتی زمین در دوره پرکامبرین یک مطالعه جدید نشان می‌دهد که یک شبانه‌روز برای کره زمین به مدت میلیاردها سال در دوران پرکامبرین ثابت و تنها حدود ۱۹ ساعت بوده است.
يکشنبه 28 خرداد 1402

یک کارشناس مسایل منطقه مطرح کرد

پیام سفر وزیر خارجه عربستان به ایران

 پیام سفر وزیر خارجه عربستان به ایران یک کارشناس مسایل منطقه سفر وزیر خارجه عربستان به ایران را یک گام مثبت و مهم دانست و گفت: البته این سفرها بخشی از توافق میان دو کشور و یکی از اقداماتی است که می‌تواند بقای توافق میان دو کشور را حفظ کند.
يکشنبه 28 خرداد 1402

استنادات قرآنی بیانات رهبر انقلاب

شدت عمل اسلام در برابر شایعه‌پراکنی و برهم‌زدن امنیت روانی جامعه

 شدت عمل اسلام در برابر شایعه‌پراکنی و برهم‌زدن امنیت روانی جامعه آیه ۶۰ سوره «احزاب» ضمن اتمام حجت با منافقان، بیماردلان و شایعه‌سازان در جامعه اسلامی، دستور به برخورد شدید...
شنبه 27 خرداد 1402

امام جمعه تبریز:

سفر رئیس جمهور به آمریکای‌ لاتین حاکی از گسترش همکاری‌ها با دورترین نقاط جهان است

سفر رئیس جمهور به آمریکای‌ لاتین حاکی از گسترش همکاری‌ها با دورترین نقاط جهان است امام جمعه تبریز با اشاره به سفر چند روزه‌ی رئیس جمهور به آمریکای‌ لاتین اظهار کرد:
شنبه 27 خرداد 1402

دانشمندان ژاپنی رشد دوباره دندان‌های آسیب دیده را ممکن می‌کنند

 دانشمندان ژاپنی رشد دوباره دندان‌های آسیب دیده را ممکن می‌کنند دانشمندان ژاپنی موفق به کشف روشی درمانی با دارو شدند که منجر به رشد دوباره دندان‌های آسیب دیده به طور طبیعی خواهد شد. این آزمایشات قرار است...
شنبه 27 خرداد 1402

چین صاحب قدرتمندترین تونل باد مافوق صوت جهان

چین صاحب قدرتمندترین تونل باد مافوق صوت جهان تونل باد JF-۲۲ در چین اکنون قدرتمندترین تونل باد مافوق صوت جهان است که برای رسیدن به سرعت ۳۰ ماخ یا ۳۰ برابر سرعت صوت، از فناوری منحصر به فردی استفاده می‌کند.
شنبه 27 خرداد 1402