ترکی | فارسی | العربیة | English | اردو | Türkçe | Français | Deutsch
آخرین بروزرسانی : چهارشنبه 5 مهر 1402
چهارشنبه 5 مهر 1402
 لینک ورود به سایت
 
  جستجو در سایت
 
 لینکهای بالای آگهی متحرک سمت راست
 
 لینکهای پایین آگهی متحرک سمت راست
 
اوقات شرعی 
 
 
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

کشف یک جهش ژنی با احتمال کاهش خطر آلزایمر

کشف یک جهش ژنی با احتمال کاهش خطر آلزایمر دانشمندان یک جهش ژنی را کشف کرده‌اند که ممکن است خطر ابتلا به آلزایمر را کاهش دهد.
دوشنبه 27 شهريور 1402

پیش از سفر به نیویورک رئیسی:

مواضع بحق ایران را به گوش جهان می‌رسانم

 مواضع بحق ایران را به گوش جهان می‌رسانم رئیس‌جمهور گفت: هدف جمهوری اسلامی ایران از حضور در سازمان ملل، رساندن مواضع بحق ایران به گوش جهانیان است.
دوشنبه 27 شهريور 1402

ناسا تایید کرد

امسال گرم‌ترین تابستان را داشتیم

امسال گرم‌ترین تابستان را داشتیم ناسا تایید کرده است که تابستان سال ۲۰۲۳ گرم‌ترین تابستان زمین از سال ۱۸۸۰ تاکنون بوده است.
دوشنبه 27 شهريور 1402

محمد اسعدی توضیح داد؛

نارسایی در تبلیغ دین از زاویه مثلث ارتباطات

 نارسایی در تبلیغ دین از زاویه مثلث ارتباطات پژوهشگر دین ضمن اشاره به اینکه ارتباط شامل سه رکن پیام‌دهنده، پیام و مخاطب است، نشان داد چگونه نارسایی در این سه رکن ارتباطی به گسترش دین‌گریزی در جامعه منتهی می‌شود.
دوشنبه 27 شهريور 1402

حسن عبدی بیان کرد:

تفاوت اندیشه علامه طباطبایی با ایمانوئل کانت درباره واقعیت

 تفاوت اندیشه علامه طباطبایی با ایمانوئل کانت درباره واقعیت عضو هیئت علمی دانشگاه باقرالعلوم(ع) ضمن اشاره به این نکته که در نظر علامه طباطبایی، واقعیت ضرورت ازلی دارد و حتی منکر واقعیت نیز باید به وجود واقعیت اعتراف کند، نشان داد که اندیشه کانت درباره واقعیت فاقد چنین ظرفیتی است.
دوشنبه 27 شهريور 1402

پژوهشی در موعود ادیان؛ مجموعه دو جلدی «خطّ امان» روانه بازار نشر شد

 پژوهشی در موعود ادیان؛  مجموعه دو جلدی «خطّ امان» روانه بازار نشر شد مجموعه دو جلدی «خطّ امان (پژوهشی در موعود ادیان)» اثر آیت الله محمد امامی کاشانی به ترتیب در ۴۰۷ و ۳۱۱ صفحه به همت مؤسسه بوستان کتاب به چاپ رسید.
يکشنبه 26 شهريور 1402

ويليام هنري فوكس تالبوت از پيشگامان اختراع عكاسي( 1877 م )

 ويليام هنري فوكس تالبوت از پيشگامان اختراع عكاسي( 1877 م ) ویلیام هنری فاکس تالبوت (به انگلیسی: William Henry Fox Talbot) ( ۱۱ فوریه ۱۸۰۰-۱۷ سپتامبر ۱۸۷۷ ) دانشمند، فیزیکدان و عکاس بریتانیایی بود.
يکشنبه 26 شهريور 1402

با ادعای مطرح شده توسط برخی محققان؛

اجساد «بیگانگان» در کنگره مکزیک تقلبی خوانده شدند!

 اجساد «بیگانگان» در کنگره مکزیک تقلبی خوانده شدند! برخی از محققان ادعا می‌کنند که دو «موجود غیرانسانی» که در یک جلسه رسمی در کنگره مکزیک به نمایش گذاشته شدند، ترکیبی از استخوان‌های انسان و حیوان هستند که با چسب و پوست تقلبی به هم متصل شده‌اند.
يکشنبه 26 شهريور 1402

اندازه‌گیری وزن هاله‌ ماده تاریک برای اولین بار

اندازه‌گیری وزن هاله‌ ماده تاریک برای اولین بار ستاره‌شناسان برای اولین بار وزن هاله‌های ماده تاریک کهکشان‌های باستانی را اندازه‌گیری کردند.
يکشنبه 26 شهريور 1402

در بازدید از مرکز مبارزه با فساد رئیسی:

اعلام مصادیق فساد بدون برخورد از آسیب‌های مبارزه با فساد است

 اعلام مصادیق فساد بدون برخورد از آسیب‌های مبارزه با فساد است رئیس جمهور با اشاره به اینکه در گذشته، بعضا در مبارزه با فساد خط قرمزهایی وجود داشت و بعضی مسئولین می‌گفتند ...
يکشنبه 26 شهريور 1402