ترکی | فارسی | العربیة | English | اردو | Türkçe | Français | Deutsch
آخرین بروزرسانی : شنبه 1 مهر 1402
شنبه 1 مهر 1402
 لینک ورود به سایت
 
  جستجو در سایت
 
 لینکهای بالای آگهی متحرک سمت راست
 
 لینکهای پایین آگهی متحرک سمت راست
 
اوقات شرعی 
 
 
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

اجرای ۱۳۹ برنامه در آذربایجان‌شرقی به مناسبت روز ملی شعر و ادب فارسی

اجرای ۱۳۹ برنامه در آذربایجان‌شرقی به مناسبت روز ملی شعر و ادب فارسی مدیرکل ارشاد آذربایجان‌شرقی گفت: به مناسبت گرامیداشت روز ملی شعر و ادب فارسی ۱۳۹ برنامه در سطح استان تدارک دیده شده که اجرا می‌شود.
چهارشنبه 22 شهريور 1402

حجت‌الاسلام جعفری:

خواب در مسائل اعتقادی و دینی حجت نیست

 خواب در مسائل اعتقادی و دینی حجت نیست مدیر گروه پژوهشی کلام پژوهشگاه مطالعات اسلامی جامعه الزهرا(س) در جلسه نقد فرقه احمدالحسن، گفت:
چهارشنبه 22 شهريور 1402

مروری بر دیوان منسوب به امام حسن مجتبی(ع)

مروری بر دیوان منسوب به امام حسن مجتبی(ع) نویسنده و پژوهشگر، ضمن اشاره به ماجرای انتشار دیوان شعر منسوب به امام حسن مجتبی(ع) به ارائه توضیحاتی پیرامون دلایل انتساب کتاب به آن حضرت و مضامین اشعار آن پرداخت.
چهارشنبه 22 شهريور 1402

شهادت روحاني مبارز و مجاهد مشروطه ‏خواه "شيخ محمد خياباني" (1299ش)

شهادت روحاني مبارز و مجاهد مشروطه ‏خواه "شيخ محمد خياباني" (1299ش) روحاني مجاهد، شيخ محمد خياباني در سال 1259 ش (1297 ق) در خامنه در نزديكي تبريز متولد شد.
سه شنبه 21 شهريور 1402

نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی: اس

راه رسیدن به رستگاری، پاکی نَفس است راه رسیدن به رستگاری، پاکی نَفس است

راه رسیدن به رستگاری، پاکی نَفس است راه رسیدن به رستگاری، پاکی نَفس است نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی، گفت: در قرآن مجید بعد از ذکر یازده قَسَم، راه اساسی رسیدن به رستگاری، پاکی نَفْس ذکر شده است.
سه شنبه 21 شهريور 1402

حجت‌الاسلام صادقی کاشانی:

«نص»؛ از راه‌های شناخت امام برای شیعیان

 «نص»؛ از راه‌های شناخت امام برای شیعیان عضو هیئت علمی پژوهشکده تاریخ و سیره پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی گفت: اهمیت «نص» در شیعه، خصوصا در شیعه امامیه بر کسی پوشیده نیست، یکی از سه راه اصلی شناخت امام برای شیعیان نص است.
سه شنبه 21 شهريور 1402

در گفت‌وگو با ایکنا تبیین شد

کارکردهای فردی و اجتماعی زیارت

کارکردهای فردی و اجتماعی زیارت پژوهشگر و مدرس حوزه علمیه خراسان گفت: زیارت قبور و به‌طور خاص زیارت امامان معصوم(ع) یا پیامبر(ص) باعث رقت قلب و یادآوری آخرت و روز قیامت می‌شود و البته زمینه عبرت‌ گرفتن را نیز برای کسی که زیارت می‌کند فراهم می‌سازد.
سه شنبه 21 شهريور 1402

رهبر انقلاب در دیدار هزاران نفر از مردم سیستان و بلوچستان و خراسان جنوبی:

آمریکا با اختلاف‌های قومی‌ و مذهبی و مسأله جنسیت دنبال بحران‌سازی در ایران است

 آمریکا با اختلاف‌های قومی‌ و مذهبی و مسأله جنسیت دنبال بحران‌سازی در ایران است حضرت آیت‌الله خامنه‌ای با اشاره به نقشه دشمن برای تحریک نقاط بحران‌ساز در ایران فرمودند: تخریب وحدت ملی و تضعیف امنیت ملی، ۲ هدف اساسی و جدی آنهاست؛
دوشنبه 20 شهريور 1402

آیا عصبانیت بیش از حد فرزندم طبیعی است؟

آیا عصبانیت بیش از حد فرزندم طبیعی است؟ اکثر بچه ها گاهی اوقات عصبانی می شوند اما اگر زیاد این اتفاق بیفتد، به‌ویژه در یک کودک بزرگ‌تر از هشت سال، می‌تواند نشانه‌ای از یک مشکل جدی تر باشد.
دوشنبه 20 شهريور 1402

شهادت عالم مجاهد آيت ‏اللَّه "سيداسداللَّه مدني" دومين شهيد محراب در تبريز (1360 ش)

شهادت عالم مجاهد آيت ‏اللَّه "سيداسداللَّه مدني" دومين شهيد محراب در تبريز (1360 ش) آيت‏ اللَّه سيداسداللَّه مدني در سال 1292 ش (1323ق) در روستايي در آذرشهر آذربايجان شرقي چشم به جهان گشود و در سنين جواني براي تحصيل علوم ديني به قم عزيمت نمود.
دوشنبه 20 شهريور 1402