ترکی | فارسی | العربیة | English | اردو | Türkçe | Français | Deutsch
آخرین بروزرسانی : يکشنبه 9 مهر 1402
يکشنبه 9 مهر 1402
 لینک ورود به سایت
 
  جستجو در سایت
 
 لینکهای بالای آگهی متحرک سمت راست
 
 لینکهای پایین آگهی متحرک سمت راست
 
اوقات شرعی 
 
 
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

مارتين هايْدْگِر فيلسوف برجسته آلماني (1889م)

مارتين هايْدْگِر فيلسوف برجسته آلماني (1889م) مارتين هايْدِگِر، نظريه‏پرداز معروف آلماني در 26 سپتامبر 1889م در شهرِ بادن آلمان به دنيا آمد.
سه شنبه 4 مهر 1402

ابن سینا و دانش برین؛‌ الهیات بر فراز علم کلام

ابن سینا و دانش برین؛‌ الهیات بر فراز علم کلام در نظر ابن سینا، نفس حاضر در اجسام، صورتی است برگرفته از خارج و نه برآمده از درآمیختگی عناصر چهارگانه. این صورت را اجسام عنصری تنها آن هنگام می‌توانند پذیرفت...
سه شنبه 4 مهر 1402

در اجتماع بزرگ سربازان دهه نودی امام عصر(عج) در سهند مطرح شد

دانش‌آموزان مهم‌ترین سرمایه کشور هستند

 دانش‌آموزان مهم‌ترین سرمایه کشور هستند ماینده ولی‌فقیه در آذربایجان شرقی دانش آموزان را مهم‌ترین سرمایه کشور دانست و افزود:
سه شنبه 4 مهر 1402

۱۱ ژن سرطان تهاجمی پروستات شناسایی شدند

۱۱ ژن سرطان تهاجمی پروستات شناسایی شدند دانشمندان با ترکیب داده‌های ۱۸ مطالعه انجام شده در ایالات متحده، اروپا و استرالیا ۱۱ ژن مرتبط با سرطان تهاجمی پروستات را شناسایی کردند.
سه شنبه 4 مهر 1402

برنامه جدید ناسا برای خارج کردن «ایستگاه فضایی بین‌المللی» از مدار زمین

برنامه جدید ناسا برای خارج کردن «ایستگاه فضایی بین‌المللی» از مدار زمین در پی نزدیک شدن به تاریخ انقضای «ایستگاه فضایی بین‌المللی»، ناسا از پیشنهادات جدید برای ساخت یک فضاپیما استقبال می‌کند تا «ایستگاه فضایی بین‌المللی» را از مدار بیرون ببرد.
سه شنبه 4 مهر 1402

استقرار قایق‌های خودران برای محافظت از جانداران دریایی

استقرار قایق‌های خودران برای محافظت از جانداران دریایی پژوهشگران به دنبال استفاده از قایق‌های بدون سرنشین خودران و برخی دیگر از فناوری‌ها برای مطالعه چگونگی تأثیر مزارع بادی فراساحلی بر حیوانات دریایی هستند.
سه شنبه 4 مهر 1402

با ۱۳۱ رأی موافق

کلیات لایحه برنامه هفتم توسعه تصویب شد

 کلیات لایحه برنامه هفتم توسعه تصویب شد نمایندگان مجلس شورای اسلامی کلیات لایحه برنامه هفتم توسعه را با ۱۳۱ رأی موافق تصویب کردند و وارد بررسی جزئیات لایحه شدند.
سه شنبه 4 مهر 1402

وفات عبدالمطلب جدّ بزرگوار پيامبر گرامي اسلام (ص) (8 عام‏الفيل)

وفات عبدالمطلب جدّ بزرگوار پيامبر گرامي اسلام (ص) (8 عام‏الفيل) ابوحارث عبدالمطلب بن هاشم بن عبدمناف، بزرگ قبيله‏ي قريش در زمان جاهليت و از بزرگانِ عرب بود.
دوشنبه 3 مهر 1402

سالروز آغاز امامت امام مهدی (عج)؛

باور به امام مهدی (ع) می‌تواند در چگونگی نگاه به مسائل، موثر باشد

 باور به امام مهدی (ع) می‌تواند در چگونگی نگاه به مسائل، موثر باشد از مهم‌ترین کارکردهای مهدویت در ارتباط با نهاد خانواده می‌توان به کارکرد در ساحت بینش‌ها و باورهای خانواده اشاره کرد.
دوشنبه 3 مهر 1402

حجت‌الاسلام قمی:

دست کم گرفتن نوحه در مکتب حسینی خطاست

 دست کم گرفتن نوحه در مکتب حسینی خطاست رئیس سازمان تبلیغات اسلامی با بیان اینکه دست کم گرفتن نوحه در مکتب و آئین حسینی خطاست، گفت: ترسیم و تجلی‌هایی مانند نوحه پیوند ما را با این ماجرا که منبع نور است، فراهم می‌کند.
دوشنبه 3 مهر 1402