ترکی | فارسی | العربیة | English | اردو | Türkçe | Français | Deutsch
آخرین بروزرسانی : پنجشنبه 3 اسفند 1402
پنجشنبه 3 اسفند 1402
 لینک ورود به سایت
 
  جستجو در سایت
 
 لینکهای بالای آگهی متحرک سمت راست
 
 لینکهای پایین آگهی متحرک سمت راست
 
اوقات شرعی 
 
تاریخ : دوشنبه 6 آذر 1402     |     کد : 202355

استاندار آذربایجان شرقی:

تفکر بسیجی در جامعه جاری است

استاندار آذربایجان شرقی با تاکید بر ضرورت هم افزایی برای ترویج فرهنگ بسیجی گفت: خوشبختانه تفکر بسیجی در سطح جامعه جاری و ساری است.

استاندار آذربایجان شرقی با تاکید بر ضرورت هم افزایی برای ترویج فرهنگ بسیجی گفت: خوشبختانه تفکر بسیجی در سطح جامعه جاری و ساری است.

به گزارش خبرنگار مهر، عابدین خرم امروز در دیدار با فرماندهان سپاه عاشورا با تبریک سالروز تشکیل بسیج مستضعفان گفت: آثار و برکات اقدام امام راحل در صدور پیام تاریخی تشکیل بسیج، اقدام ارزشمندی امروز در سطح جهانی در حال مشاهده است

وی افزود: یاد و خاطره شهدا را گرامی می‌داریم که به فرمان امام راحل لبیک گفتند و امروز نتایج آن طریق الهی در نشست ریاض در قالب محکومیت همه جانبه جنایات صهیونیست‌ها نمود عینی یافت.

وی اضافه کرد: ما امروز خدمت همسنگرها و همرزم هایمان آمده ایم تا اعلام بیعت و بار دیگر نام مان را در دفتر ایثار و شهادت بسیج ثبت کنیم.

خرم با بیان اینکه امروز تفکر بسیجی در جامعه جاری و ساری است، یادآوری کرد: روزگاری بود که دو سوم مملکت را در جنگ با روسیه تزاری از دست دادیم، اما در هشت سال دفاع مقدس در جنگ با ۵۰ کشور جهان یک وجب از خاک کشورمان را از دست ندادیم.

وی گفت: امروز دشمن در محاسباتش این تجربه را لحاظ می‌کند و می‌داند که اگر بار دیگر وارد جنگی با ایران شود، از آن رهایی نخواهد نیافت.

وی با اشاره به تأثیرات منطقه‌ای و فرامنطقه ای فرهنگ بسیج اضافه کرد: امروز چهارمین ارتش دنیا در غزه در مقابل حماس و گردان‌های الاقصی، زمین گیر و عاجز شده و از ادعاهایش عقب نشینی می‌کند و تسلیم می‌شود.

استاندار آذربایجان شرقی بیان کرد: دشمن صهیونیستی در غزه هم در مقابل مردم و هم حماس شکست خورد که تبعات آن در آینده بیشتر خود را نشان خواهد داد و

اینها همه نتیجه تدبیر و دوراندیشی امام راحل در صدور فرمان تشکیل بسیج و ترویج فرهنگ بسیجی و مقاومت در منطقه و سراسر جهان است.

وی ادامه داد: افتخار می‌کنیم ما نیز خدمتگزاران دولتی مردمی هستیم که رئیس آن به کرات خود را سرباز رهبر معظم انقلاب می‌خواند.

خرم افزود: مسیر دولت سیزدهم، مسیر اطاعت بی چون و چرا از ولی فقیه است.

وی تاکید کرد: رضایت مندی مردم از سازمان‌ها و نهادها بزرگ‌ترین سرمایه نظام است که همه باید دست به دست هم دهند تا آسیب نبیند.

 


برچسب ها
نوشته شده در   دوشنبه 6 آذر 1402  توسط   کاربر 1   
PDF چاپ چاپ بازگشت
نظرات شما :
 
Refresh
SecurityCode