ترکی | فارسی | العربیة | English | اردو | Türkçe | Français | Deutsch
آخرین بروزرسانی : شنبه 18 آذر 1402
شنبه 18 آذر 1402
 لینک ورود به سایت
 
  جستجو در سایت
 
 لینکهای بالای آگهی متحرک سمت راست
 
 لینکهای پایین آگهی متحرک سمت راست
 
اوقات شرعی 
 
تاریخ : سه شنبه 4 مهر 1402     |     کد : 201906

در اجتماع بزرگ سربازان دهه نودی امام عصر(عج) در سهند مطرح شد

دانش‌آموزان مهم‌ترین سرمایه کشور هستند

ماینده ولی‌فقیه در آذربایجان شرقی دانش آموزان را مهم‌ترین سرمایه کشور دانست و افزود:

ایسنا/آذربایجان شرقی نماینده ولی‌فقیه در آذربایجان شرقی دانش آموزان را مهم‌ترین سرمایه کشور دانست و افزود: یکی از عوامل مهم در پیشرفت و توسعه کشور دانش‌آموزان هستند که مدیران آینده کشور بوده و در تعیین سرنوشت کشور نقش بسزایی دارند.

حجت الاسلام والمسلمین سیدمحمدعلی آل‌هاشم روز دوشنبه سوم مهرماه در اجتماع بزرگ سربازان دهه نودی امام عصر(عج) که در شهر جدید سهند برگزار شد، با اشاره به آغاز سال تحصیلی جدید،‌ شهادت ۳۶ هزار دانش آموز در دوران دفاع مقدس را قاسم وار عنوان کرد و ادامه داد:‌ دانش‌آموزان در طول جنگ تحمیلی داوطلبانه حتی با تغییر شناسنامه در جبهه جنگ حق علیه باطل حضور یافته و شهادت را شیرین تر از عسل درک کردند.

وی به تکریم و پاسداشت شهدا تاکید کرد و افزود: ما باید در برابر رزمنده ها متواضعانه سر تعظیم فرود آورده و از تلاش آنها قدردانی کنیم و همچنین پیشرفت، سعادت و توسعه کشور را مدیون شهدای گرانقدر هستیم.

وی به شعار سال تحصیلی جدید(مدرسه قوی، ایران قوی) اشاره کرد و ادامه داد: اگر آینده قوی می‌خواهیم باید مدرسه قوی داشته باشیم به دلیل اینکه جهان آینده از مدارس نشأت خواهد گرفت که با تلاش سه محور دانش‌آموز، اولیا و معلمان در رأس فعالیت های آموزشی، تربیتی و پرورشی به این امر مهم دست پیدا خواهیم کرد.

حجت الاسلام والمسلمین آل‌هاشم به سالروز به ولایت رسیدن حضرت مهدی(عج) اشاره کرد و گفت: مهدی موعود(عج) با ظهورش، حکومت جهانی بر پایه معارف قرآن کریم و عدالت ایجاد کرده و با ظلم و ستم مبارزه خواهد کرد.

وی به داشتن زیست مهدوی دانش‌آموزان برای ظهور امام زمان(عج) تاکید کرد و افزود: دانش‌آموز مهدوی کسی است که امام مهدی(عج) به او توجه کند و از او رضایت داشته باشد و همچنین همه جنبه های زندگی خود به خاطر امام زمان(عج) باشد و در راستای خشنودی او کارهای نیکی از جمله دعا کردن، صدقه دادن، فعالیت های فرهنگی مهدوی انجام دهد.

نماینده ولی‌فقیه در آذربایجان شرقی نقش آموزش‌وپرورش در تربیت دانش‌آموزان را مهم و بزرگ عنوان کرد و ادامه داد: مدیران پرورشی در کنار سایر دبیران نقش بسیار اساسی در راستای ارتقای مسائل اعتقادی و معنوی دارند.

حسین فیروزی، فرماندار شهرستان اسکو نیز در این مراسم از برگزاری و اجرای بیش از ۱۰۰ عنوان برنامه فرهنگی، اجتماعی، هنری و ورزشی در شهرستان اسکو و شهر جدید سهند خبر داد و افزود:‌ شهر سهند یکی از برترین و مستعد ترین شهرهای استان است و این منطقه استعداد و ظرفیت های بسزایی دارد که با برگزاری مراسم های مختلف فرهنگی و ورزشی، شکوفا می‌شود.

وی شهر جدید سهند را یکی از بزرگ‌ترین شهرهای اجرا کننده کارگاه های سازندگی در استان خبر داد و گفت: بزرگ‌ترین پروژه های نهضت ملی مسکن استان با اعتباری بالغ بر ۳۰ هزار میلیارد تومان در سهند در حال اجرا است و همچنین حدود یک هزار میلیارد تومان در حوزه عمرانی این شهر سرمایه گزاری شده است.

شایان ذکر است که در اجتماع بزرگ سربازان دهه نودی امام عصر(عج) در شهر جدید سهند ضمن همخوانی سرود "خبری در راه است" از نفرات برتر ورزشی شهرستان اسکو تجلیل به عمل آمد.


نوشته شده در   سه شنبه 4 مهر 1402  توسط   کاربر 1   
PDF چاپ چاپ بازگشت
نظرات شما :
 
Refresh
SecurityCode