ترکی | فارسی | العربیة | English | اردو | Türkçe | Français | Deutsch
آخرین بروزرسانی : شنبه 18 آذر 1402
شنبه 18 آذر 1402
 لینک ورود به سایت
 
  جستجو در سایت
 
 لینکهای بالای آگهی متحرک سمت راست
 
 لینکهای پایین آگهی متحرک سمت راست
 
اوقات شرعی 
 
تاریخ : پنجشنبه 30 شهريور 1402     |     کد : 201868

نماینده ولی‌فقیه در آذربایجان شرقی:

آموزه‌های دفاع مقدس باید به الگو تبدیل شود

ماینده ولی‌فقیه در آذربایجان شرقی عنوان کرد: دفاع مقدس به عنوان یکی از برهه‌های تاریخی که با پیروزی ملت ایران به اتمام رسید، درس‌ها و آموزه‌هایی دارد که باید به وسیله پژوهشگران بررسی شده و به الگو و نظریه تبدیل شود.

ایسنا/آذربایجان شرقی نماینده ولی‌فقیه در آذربایجان شرقی عنوان کرد: دفاع مقدس به عنوان یکی از برهه‌های تاریخی که با پیروزی ملت ایران به اتمام رسید، درس‌ها و آموزه‌هایی دارد که باید به وسیله پژوهشگران بررسی شده و به الگو و نظریه تبدیل شود.

حجت الاسلام والمسلمین سید محمد علی ال هاشم در دیدار فرماندهان نیروهای مسلح مستقر در استان مطرح کرد: فرمانده معظم کل قوا حضرت امام خامنه‌ای شخصیتی کم نظیر در تاریخ معاصر است که با اندیشه ژرف، تأثیرگذار، آینده‌نگر و با بهره‌گیری از دین اسلام و آموزه‌های آن توانسته‌اند تأثیرات بسزایی در هدایت جوامع بشری، ملت‌های اسلامی و به ویژه نیروهای مسلح و انقلابی ایران اسلامی داشته باشد.

وی با اشاره اینکه اگر کسی می خواهد مدیریت مقام معظم رهبری را ارزیابی کند، باید نیروهای مسلح را ببیند، اضافه کرد: امروزه نیروهای مسلح به عنوان بازوان قدرتمند و اطمینان بخش انقلاب جدا در تراز جمهوری اسلامی ایران هستند و این مایه افتخار و مباهات است.

وی با بیان اینکه فرمانده نظامی در فرهنگ اسلامی، انسانی است که با معرفت و آگاهی از برترین ارزش‌ها دفاع جانانه می کند، گفت: این دفاع به معنای به میدان آوردن جان، هستی، سلامت خود و به معنای فداکاری است.

نماینده ولی‌فقیه در آذربایجان شرقی اشاره کرد: فرمانده موفق از دیدگاه امیرالمومنین، خلاق، پرتلاش، دارای توان تشخیص درست و قوی، دارای روحیه انتقادپذیری و توانایی برقراری نظم در جای بی‌نظم داشته باشد.

وی افزود: داشتن علاقه، توکل و ایمان به‌ خدا، داشتن استعداد روحی، جسمی و هوشی و همچنین داشتن پشتکار و ثبات قدم، اخلاق نیکو، آرامش خاطر و اطمینان قلب از دیگر ویژگی های فرمانده موفق است.

 


نوشته شده در   پنجشنبه 30 شهريور 1402  توسط   کاربر 1   
PDF چاپ چاپ بازگشت
نظرات شما :
 
Refresh
SecurityCode