ترکی | فارسی | العربیة | English | اردو | Türkçe | Français | Deutsch
آخرین بروزرسانی : پنجشنبه 6 مهر 1402
پنجشنبه 6 مهر 1402
 لینک ورود به سایت
 
  جستجو در سایت
 
 لینکهای بالای آگهی متحرک سمت راست
 
 لینکهای پایین آگهی متحرک سمت راست
 
اوقات شرعی 
 
تاریخ : يکشنبه 17 بهمن 1400     |     کد : 197988

مدیرکل امور زنان و خانواده استانداری آذربایجان‌شرقی:

بانوان نقش محوری در پیروزی انقلاب اسلامی داشتند

مدیرکل امور زنان و خانواده استانداری آذربایجان‌شرقی گفت: نقش و جایگاه بانوان در شکل‌گیری انقلاب اسلامی محوری بود.

مدیرکل امور زنان و خانواده استانداری آذربایجان‌شرقی گفت: نقش و جایگاه بانوان در شکل‌گیری انقلاب اسلامی محوری بود.

به گزارش خبرگزاری مهر، رقیه صادق زاده در همایش نقش زنان در پیروزی انقلاب اسلامی و تبیین دستاوردهای آن اظهار داشت: پیروزی انقلاب اسلامی مرهون تلاش آحاد جامعه از جمله بانوان انقلابی بوده که دوشادوش مردان حرکت کردند.

وی با اشاره به اینکه وحدت، یکپارچگی و عدم اتکا به دیگران موجب تداوم این انقلاب بوده و توانسته‌ایم در برابر توطئه‌ها و تهدیدات ایستادگی کنیم، ادامه داد: باید در ادامه مسیر انقلاب با خداباوری و خودآگاهی به اعتماد توانمندسازی خود متکی باشیم و موجبات دوام این انقلاب را فراهم کنیم.

صادق زاده با بیان اینکه مقام معظم رهبری در بیانیه گام دوم انقلاب نقش محوری را برای بانوان ترسیم فرمودند، گفت: این نقش در قالب انتقال ارزش‌ها و تربیت فرزندانی معتقد، متدین، متعهد و پیشرو باید تقویت شود.

وی اضافه کرد: بانوان نقش بسزایی در تمامی مراحل انقلاب اسلامی و هشت سال دفاع مقدس ایفا کردند و امروز نقش تربیتی مادران و همسران شهدا به عنوان یک الگوی عملی موفق در جامعه مطرح است.

مدیرکل امور زنان و خانواده استانداری آذربایجان‌شرقی افزود: اگر فرزندان بانوان این سرزمین در جبهه‌های هشت سال دفاع مقدس نقش‌آفرینی کردند و پیروزی‌هایی نصیب ملت و نظام شد، قطعاً در اثر تربیتی بود که در دامان مادران شریف و پاکدامن این کشور دیده بودند.

وی با اشاره به نقش زنان در پیروزی، استقرار و استمرار انقلاب اسلامی و نظام مقدس جمهوری اسلامی گفت: از ۱۷ هزار شهید بانوی کشور ۲۷۱ بانوی شهید مربوط به استان آذربایجان شرقی است.


برچسب ها
نوشته شده در   يکشنبه 17 بهمن 1400  توسط   کاربر 1   
PDF چاپ چاپ بازگشت
نظرات شما :
 
Refresh
SecurityCode