ترکی | فارسی | العربیة | English | اردو | Türkçe | Français | Deutsch
آخرین بروزرسانی : جمعه 22 تير 1403
جمعه 22 تير 1403
 لینک ورود به سایت
 
  جستجو در سایت
 
 لینکهای بالای آگهی متحرک سمت راست
 
 لینکهای پایین آگهی متحرک سمت راست
 
اوقات شرعی 
 
تاریخ : يکشنبه 6 خرداد 1403     |     کد : 203760

این چارپایه را بعد از استفاده آتش بزنید

ما معمولا نمی‌خواهیم مبلمانمان قابل اشتعال باشد، اما چارپایه بریکت(Briket)، که توسط شرکت رناد دفرانسسکو(Renaud Defrancesco)، ساخته شده در واقع شما را به این کار تشویق می‌کند.

ما معمولا نمی‌خواهیم مبلمانمان قابل اشتعال باشد، اما چارپایه بریکت(Briket)، که توسط شرکت رناد  دفرانسسکو(Renaud Defrancesco)، ساخته شده در واقع شما را به این کار تشویق می‌کند. این چارپایه که از سیب زمینی و خاک اره ساخته شده است، طوری طراحی شده که پس از به پایان رسیدن کاربردش، می‌توان آن را برای ایجاد گرما درون شومینه انداخت.

به گزارش ایسنا، ابعاد خود چارپایه ۲۹ × ۲۹ × ۴۳ سانتی‌متر و طراحی آن بسیار ساده است و البته از ۹ پایه تشکیل شده است. این کمی بیش از حد به نظر می‌رسد، اما برای اطمینان از قوی بودن آن برای تحمل وزن فردی که روی آن نشسته است، این تعداد لازم بوده است.

به نقل از نیواطلس، ‌ البته، اگر به اندازه کافی مصمم باشید، می‌توانید تقریبا هر مبلمان چوبی را در آتش بیندازید، با این حال بیشتر سایر مبلمان دارای روکش‌ها و سایر مواد شیمیایی هستند که می‌تواند برای سلامتی شما مضر باشد. بریکت فلزی ندارد و اساسا بسیار شبیه به یک گلوله چوبی بزرگ است. متأسفانه، تا جایی که می‌توانیم بگوییم، در هنگام سوختن، بوی خوش سیب زمینی برشته به مشام نمی‌رسد.

طراح برای بدست آوردن ترکیب صحیح سیب زمینی و خاک اره تلاش زیادی کرد تا این ایده عملی شود. او همچنین خاطرنشان می‌کند که می‌توان آن را مستقیما در کارخانه‌های چوب‌ بری، نجاری و کارگاه‌هایی که با مقادیر زیادی چوب سروکار دارند، تنها با استفاده از یک فشرده‌سازی ساده تولید کرد.

شرکت سازنده توضیح می‌دهد: فرایند تولید قطعات مبلمان هم ساده و هم از نظر محیطی خنثی است. ضایعات چوب در کنار سیب‌زمینی، یکی دیگر از اجزای طبیعی که به طور کامل توسط صنایع غذایی مصرف نمی‌شود، فشرده می‌شوند. برای دستیابی به ترکیب بهینه، آزمایش‌های متعددی لازم است. یافتن ترکیب کاملی از خاک اره و سیب‌زمینی برای ایجاد یک ماده سازگار دشوار است.

مستحکم و بدون قالب

در رابطه با این پروژه، ما خانواده‌ای از اشیاء را تصور می‌کنیم که عملکرد آنها صرفا یک حالت گذرا است پیش از آن که عناصر آنها به طور کامل سوزانده شود. این اشیا بدون افزودنی‌های شیمیایی یا اجزای فلزی ساخته شده‌اند و می‌توانند به طور کامل از طریق آتش برای گرم کردن بازیافت شوند.


نوشته شده در   يکشنبه 6 خرداد 1403  توسط   کاربر 1   
PDF چاپ چاپ بازگشت
نظرات شما :
 
Refresh
SecurityCode