ترکی | فارسی | العربیة | English | اردو | Türkçe | Français | Deutsch
آخرین بروزرسانی : سه شنبه 26 تير 1403
سه شنبه 26 تير 1403
 لینک ورود به سایت
 
  جستجو در سایت
 
 لینکهای بالای آگهی متحرک سمت راست
 
 لینکهای پایین آگهی متحرک سمت راست
 
اوقات شرعی 
 
تاریخ : جمعه 4 خرداد 1403     |     کد : 203747

امام جمعه موقت تبریز:

اگر شهدا نبودند امروز نشانی از انقلاب و نظام اسلامی نبود

امام جمعه موقت تبریز، گفت: اگر شهدا نبودند امروز نشانی از انقلاب و نظام اسلامی نبود و همین ایثاگری‌های آنان در برابر دشمن متجاوز بود که به ایران اقتدار بخشید.

ایسنا/آذربایجان شرقی امام جمعه موقت تبریز، گفت: اگر شهدا نبودند امروز نشانی از انقلاب و نظام اسلامی نبود و همین ایثاگری‌های آنان در برابر دشمن متجاوز بود که به ایران اقتدار بخشید.

حجت‌الاسلام والمسلمین احمد مطهری در خطبه‌های این هفته‌ی نماز جمعه‌ تبریز، اظهار کرد: اگر شهدا نبودند هیچ‌گاه جامعه‌ی اسلامی به وجود نمی‌آمد، اقتدار مستمر حکومت انقلاب اسلامی ایران نیز در سایه‌ی دفاع شهدا از این نظام بوده است.

وی با اشاره به سانحه‌ی تلخ بالگرد حامل رئیس جمهور ادامه داد: سانحه‌ی ناگوار سقوط بالگرد حامل رئیس جمهور تمامی مردم ایران و به خصوص آذربایجان شرقی را داغدار کرده است.

وی افزود: شهادت آیت‌الله رییسی نشان داد که وی تا آخرین نفس به وعده‌های خود عمل کرد، مردم شریف ایران نیز سید محرومان را باشکوه بدرقه کردند.

امام جمعه موقت تبریز بیان کرد: آیت‌الله رئیسی خستگی نمی‌شناخت و نیش و طعنه‌ی هیچ کسی مانع خدمت وی به مردم نمی‌شد، وی در این سه سال خدمت خود بیش از ۵۰ دیدار استانی داشته است.

وی در خصوص شهید آیت‌الله آل هاشم اظهار کرد: امام جمعه‌ی تبریز، سیدی محبوب که در قلب همه جای داشت، او پدر معنوی این استان بود و با هر کسی به زبان خودش صحبت می‌کرد.

مطهری اصل خاطرنشان کرد: شهید آل هاشم تمام فضائل شخصیتی را داشت نائل شدن وی به فیض شهادت یادش را در دل‌های مردم این جامعه ابدی کرد.

وی تاکید کرد: شهادت این عزیزان را به تمام مردم شریف ایران، خانواده و بستگان این شهدا تسلیت می‌گویم و امیدوارم جایگاه ابدیشان بهشت جاودان باشد.

امام جمعه موقت تبریز عنوان کرد: هدف خلقت انسان‌ها این است که در مسیر بندگی معبود قدم بردارند، خدواند در قرآن به بنای حاکمیت بر مبنای اسلام دستور داده است.

وی بیان کرد: از تمامی دستگاه‌های دولتی استان که در برگزاری هرچه باشکوه مراسم تشییع و ترحیم پیکر شهدای خدمت تلاش کرده‌اند، تشکر و قدردانی می‌کنم.


نوشته شده در   جمعه 4 خرداد 1403  توسط   کاربر 1   
PDF چاپ چاپ بازگشت
نظرات شما :
 
Refresh
SecurityCode