ترکی | فارسی | العربیة | English | اردو | Türkçe | Français | Deutsch
آخرین بروزرسانی : پنجشنبه 4 مرداد 1403
پنجشنبه 4 مرداد 1403
 لینک ورود به سایت
 
  جستجو در سایت
 
 لینکهای بالای آگهی متحرک سمت راست
 
 لینکهای پایین آگهی متحرک سمت راست
 
اوقات شرعی 
 
تاریخ : جمعه 21 ارديبهشت 1403     |     کد : 203641

امام جمعه موقت تبریز:

رای تک تک افراد، برای تغییر وضعیت جامعه مهم است

امام جمعه موقت تبریز، با اشاره به اهمیت شرکت در مرحله‌ی دوم انتخابات، گفت: برای تغییر وضعیت رأی تک تک افراد جامعه تأثیرگذار است.

ایسنا/آذربایجان شرقی امام جمعه موقت تبریز، با اشاره به اهمیت شرکت در مرحله‌ی دوم انتخابات، گفت: برای تغییر وضعیت رأی تک تک افراد جامعه تأثیرگذار است.

حجت الاسلام والمسلمین احمد مطهری اصل در خطبه‌های نماز جمعه‌ی این هفته‌ی تبریز با اشاره به دومین مرحله‌ی انتخابات مجلس شورای اسلامی، گفت: رای تک تک مردم به عنوان عضوی از این جامعه اهمیت و تاثیر بالایی در وضعیت آینده‌ی جامعه دارد.

به گزارش ایسنا، وی ادامه داد: نمایندگانی که انتخاب خواهند شد باید با اقدامات شایسته، قدردانی خود را از مردم غیور و شهید پرور این استان به جای آورند.

مطهری اصل افزود: مردم آذربایجان شرقی به مسئولی که خالصانه در خدمت مردم باشد، هرگز بی وفایی نمی‌کند، انتخاب امام جمعه‌ی محبوب تبریز با بیشترین آرا در انتخابات مجلس خبرگان در مرحله‌ی اول نیز نشانگر این اصل بود.

وی با اشاره به آغاز دهه‌ی کرامت گفت: آغاز دهه‌ی کرامت و ولادت باسعادت کریمه اهل بیت حضرت فاطمه معصومه «س» و برادرش امام رضا«ع» را گرامی می‌داریم، حضور این دو انسان مبارک در خاک ایران عظمتی باشکوه برای این کشور است.

امام جمعه موقت تبریز ابراز کرد: ۲۱ اردیبهشت ماه سالروز ولادت حضرت معصومه «س» که روز دختر نام گرفته است را به تمامی دختران عفیف ایرانی تبریک می‌گویم، دختران دلسوز و یاور والدین هستند.

‌وی با اشاره به ارزشی که معصومین به دختران قائل هستند، افزود: امام رضا خود نیز به مردم سفارش کرده است کسانی که برای زیارت من می‌آیند اول مرقد خواهرم معصومه را زیارت کنند.

مطهری اصل تاکید کرد: به تمام مراکز تربیتی در این کشور توصیه می‌کنم تا مواظب دخترانمان باشند، دختران برکت این جامعه هستند. انحراف دختران و زنان از راه راست انحراف تمام جامعه را به دنبال دارد.

وی گفت: دختران ارزش والای جسم و روح خود را با حفظ حجاب و عفت خود حفظ کنند، اسلام جایگاه ویژه‌ای را به دختران اختصاص داده و حتی زمانی که دختران را زنده به گور می‌کردند پیامبر وجود آن‌ها را مبارک و باارزش شمرده است.

وی افزود: علی‌رغم ارزشی که اسلام به دختران اختصاص داده است، غرب با نگاه ابزاری به دختران شان و منزلت آن را پایین آورده است، در حالی که اسلام جامعه را موظف به حفظ ارزش دختران می‌کند.

وی گفت: به برکت خون شهدای مظلوم خدواند پشت مردم مومن این مملکت است، امیدواریم به زودی خداوند به برکت خون همین شهدا اسراییل و رژیم صهیونسیتی را نابود کرده و حق مردم مظلوم غزه را از ظالم بستاند.


نوشته شده در   جمعه 21 ارديبهشت 1403  توسط   کاربر 1   
PDF چاپ چاپ بازگشت
نظرات شما :
 
Refresh
SecurityCode