ترکی | فارسی | العربیة | English | اردو | Türkçe | Français | Deutsch
آخرین بروزرسانی : جمعه 11 آذر 1401
جمعه 11 آذر 1401
 لینک ورود به سایت
 
  جستجو در سایت
 
 لینکهای بالای آگهی متحرک سمت راست
 
 لینکهای پایین آگهی متحرک سمت راست
 
اوقات شرعی 
 
 شهدا
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

همایش ملی مشروطیت به صورت مجازی برگزار خواهد شد

همایش ملی مشروطیت به صورت مجازی برگزار خواهد شد بنا به شرایط کرونایی کشور، هفتمین همایش ملی مشروطیت بصورت مجازی برگزار خواهد شد.
جمعه 27 تير 1399

او را سردار آتش می‌نامیدند...

 او را سردار آتش می‌نامیدند... سرداری که روزهایش را با زیارت عاشورا آغاز می‌کرد و شب‌هایش را با قرائت قرآن می‌گذراند و با نبوغ و همتش، نام و آوازه دلاوری‌هایش را بر پیشانی غرورآفرین این سرزمین به یادگار گذاشت.
دوشنبه 8 ارديبهشت 1399

سردارانی که عشق را به تصویر کشیدند

 سردارانی که عشق را به تصویر کشیدند ️امروز سالروز عروج بزرگمردانی است که عشق و ایثار را در تاریخ ایران اسلامی به تصویر کشیدند. مردانی که نام و خاطرشان هنوز هم دل‌ها را شیفته می کند.
يکشنبه 25 اسفند 1398

مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری:

آذربایجان شرقی، ۲۶۷ شهید زن تقدیم اسلام و انقلاب کرده است

آذربایجان شرقی، ۲۶۷ شهید زن تقدیم اسلام و انقلاب کرده است مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری گفت: آذربایجان شرقی در طول هشت سال دفاع مقدس، ۲۶۷ شهید زن تقدیم اسلام و انقلاب کرده است.
جمعه 5 مهر 1398

سرداری که از سیه‌روزی می‌ترسید

سرداری که از سیه‌روزی می‌ترسید امروز ۲۵ اسفندماه سالروز شهادت سردار مهدی باکری فرمانده لشکر عاشورا است.
يکشنبه 26 اسفند 1397

خلیل فاتح را بیشتر بشناسیم

خلیل فاتح را بیشتر بشناسیم خلیل در حین اسارت،سرباز عراقی را لگد زد و به تمامی همرزمانش سفارش کرد که اگر از آنها نام فرمانده یا خود فرمانده گردان را خواستند،بگویند:« فرمانده همان خلیل بود که شهید شد.»
يکشنبه 29 مهر 1397

به بهانه سالروز شهادت شهيد حسن شفيع‌زاده؛

سردار آتش

 سردار آتش شهيد حسن شفيع‌زاده را در تاريخ هشت سال دفاع مقدس، بنيانگذار توپخانه سپاه مي‌دانند، كسي كه نخستين هسته‌هاي مسلح سپاه را پي‌ريزي كرد، كسي كه سمبل دليري‌هايي است كه از ياد ملت ايران نخواهد رفت‌.
سه شنبه 11 ارديبهشت 1397

مدیر کل تشکل‌های دینی سازمان تبلیغات اسلامی کشور:

میزان موفقیت هیئات مذهبی به طول و عرض دسته‌جات‌شان نیست

میزان موفقیت هیئات مذهبی به طول و عرض دسته‌جات‌شان نیست مدیر کل تشکل‌های دینی سازمان تبلیغات اسلامی کشور گفت: هیئات‌ مذهبی اگر می‌خواهند بدانند چقدر در کار خود موفق بوده‌اند باید ببینند چقدر جامعه را اخلاقی کرده‌اند.
چهارشنبه 25 مرداد 1396

وزیر کشور از بازار تاریخی تبریز بازدید کرد

وزیر کشور از بازار تاریخی تبریز بازدید کرد وزیر کشور روز چهارشنبه از بازار تاریخی و مسقف تبریز بازدید کرد و در جریان چگونگی داد و ستد در بزرگترین بازار مسقف جهان و مسایل و مشکلات آن قرار گرفت.
پنجشنبه 8 تير 1396

پایتخت تشیع جهان اسلام؛ در تب و تاب بهار قرآن/در تراز خط قرآن

پایتخت تشیع جهان اسلام؛ در تب و تاب بهار قرآن/در تراز خط قرآن شهر تبریز، پایتخت تشیع جهان اسلام این روزها با برگزاری سی و پنجمین دوره مسابقات قرآن، عترت و نماز آذربایجان شرقی و با شرکت 4هزار دانش آموز از این استان، میزبان بهترین بندگان خدا است که در بزرگترین فستیوال معنوی گرد هم آمده اند.
يکشنبه 3 ارديبهشت 1396