ترکی | فارسی | العربیة | English | اردو | Türkçe | Français | Deutsch
آخرین بروزرسانی : شنبه 16 مهر 1401
شنبه 16 مهر 1401
 لینک ورود به سایت
 
  جستجو در سایت
 
 لینکهای بالای آگهی متحرک سمت راست
 
 لینکهای پایین آگهی متحرک سمت راست
 
اوقات شرعی 
 
 وهابیت
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

خباثت وهابی‌ها در مسجدالنبی(ص) ۱۰ ساله شد

خباثت وهابی‌ها در مسجدالنبی(ص) ۱۰ ساله شد اهل سنت در کنار خلفا و ائمه مذاهب چهارگانه به دوازده امام شیعه هم علاقه داشتند، به همین دلیل نامشان را بر دیوار بزرگترین مسجد دنیای اسلام حک کرده‌اند.
جمعه 18 فروردين 1396

جریان شناسی گروه های سلفی؛ سلفیت مفهومی سیال است/ چگونه جهاد با شیعیان اولویت جریان سلفی شد؟

 جریان شناسی گروه های سلفی؛ سلفیت مفهومی سیال است/ چگونه جهاد با شیعیان اولویت جریان سلفی شد؟ محمدجواد خلیلی پژوهشگر اندیشه معاصر مسلمین گفت: اولویت نسل اول سلفیان جهادی مبارزه با کفار است اما اولویت نسل دوم آنها مانند داعش، تغییر کرده و نبرد با آمریکا به نبرد با شیعیان تبدیل می شود.
چهارشنبه 16 فروردين 1396

چارچوب عقاید وهابیها و ایرادات آنها بر شیعه چیست؟

چارچوب عقاید وهابیها و ایرادات آنها بر شیعه چیست؟ وهابی ها می گویند: قول بدون عمل ارزش و اعتباری ندارد، بنابراین هر کس شهادتین را بخواند، ولی از مردگان استعانت بخواهد چنین کسی کافر و مشرک خواهد بود و خون و مال او حلال است.
يکشنبه 5 مهر 1394

وهابیت و تحریف در تاریخ/ نمونه های تحریفات

وهابیت و تحریف در تاریخ/ نمونه های تحریفات يكی از شيوه های وهابیت برای رسيدن به اهداف سياسی خود، تحريف و دست بردن در كتب تاريخی است.
پنجشنبه 21 خرداد 1394

مبانی فکری و کارنامه وهابيت

مبانی فکری و کارنامه وهابيت کلیه مناطق مسلمان نشین حجاز و عراق و شام، آماج حملات وهابیان قرار داشت و تاریخ در این مورد از هجومهای وحشیانه‌ای گزارش می‌دهد.
يکشنبه 10 خرداد 1394

تاريخ پيدايش وهابيت و برخورد جامعه اهل سنت با اين پديده

تاريخ پيدايش وهابيت و برخورد جامعه اهل سنت با اين پديده اگر تمام عقائد وهابيت را از الف تا آخر مطالعه كنيد و به شما بگويند كه تفكر وهابيت را در يك جمله خلاصه كن، آن حذف اهل بيت (ع) از فرهنگ اسلامی است.
سه شنبه 15 ارديبهشت 1394

سلفیه؛ مولود جریانی ایدئولوژیک یا واکنشی سیاسی به غرب

سلفیه؛ مولود جریانی ایدئولوژیک یا واکنشی سیاسی به غرب پیدایش و رفتار امروزی جریان های سلفی تندرو نظیر داعش تنها نتیجه واکنش گروه های مذهبی سنی به غرب است؟ یا کنش غرب نیز در پیدایش و قوت گرفتن آنها دخیل بوده است؟ در آن صورت همنوایی گاه و بی گاه این جریان‌ها با غرب را باید چگونه تحلیل کرد؟
چهارشنبه 29 بهمن 1393

سلفیه، مولود جریانی ایدئولوژیک یا واکنش سیاسی به غرب؟

سلفیه، مولود جریانی ایدئولوژیک یا واکنش سیاسی به غرب؟ جریان‌های تکفیری و خشونت طلب امروزی، مرجع افکار و اعمال خود را نظریات ابن تیمیه و ابن عبدالوهاب می‌دانند؛ در عین حال این دو مفتی سلفی نیز مرجع آرا و نظرات خود را قرآن و احادیث می‌دانند! اکنون این دوگانگی را چگونه باید تفسیر کرد؟
پنجشنبه 16 بهمن 1393

جستاری در شفاعت از منظر وهابیت

جستاری در شفاعت از منظر وهابیت شفاعت مقامی است که خدای متعال به برخی اولیا و بندگان صالح خود اعطا می‌کند و ایشان در دنیا، عالم برزخ و آخرت می‌توانند در حق بندگان گنهکار مؤمن طلب مغفرت نمایند. خدای متعال هم در صورت وجود مصلحت، از سر تقصیر ایشان می‌گذرد.
دوشنبه 6 بهمن 1393

مکر تکفیر+فیلم

مکر تکفیر+فیلم مکر تکفیر...
شنبه 13 دي 1393