ترکی | فارسی | العربیة | English | اردو | Türkçe | Français | Deutsch
آخرین بروزرسانی : جمعه 11 آذر 1401
جمعه 11 آذر 1401
 لینک ورود به سایت
 
  جستجو در سایت
 
 لینکهای بالای آگهی متحرک سمت راست
 
 لینکهای پایین آگهی متحرک سمت راست
 
اوقات شرعی 
 
 نمايشنامه
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

در سیرت پادشاهان

در سیرت پادشاهان برنامه گلستان حکمت به همت گروه ادب رادیو فرهنگ هر هفته یکی از حکایت های گلستان سعدی را در قالبی نمایشی روایت می کند. حکایتی که در این بخش روایت می شود ، از باب اول یعنی در سیرت پادشاهان است به شرح زیر:
جمعه 29 مهر 1390

گلستان حکمت

گلستان حکمت حکایتی که در این بخش روایت می شود ، هجدهمین حکایت از باب "در سیرت پادشاهان" است که حکایتی سرشار از تعالیم اخلاقی ، حکمت زندگی و سیاست مدن است.
دوشنبه 11 مهر 1390

گام دوم

گام دوم روز 22 صفر عین الدوله به اسم زیارت حرم عبدالعظیم رفت و خواهان ملاقت تجارشد ولی تجار حاضر به ملاقات او نشدند.
شنبه 1 مرداد 1390

کلاغ سخنگو

کلاغ سخنگو نمایش رادیویی کلاغ سخنگو که نرگس الهی آن را برای رادیو تنظیم کرده است بر اساس داستانی از "میاکوتو "نویسنده موزامبیکی است. این داستان از جایی آغاز می شود که " فلامینکو"، کلاغ سخنگوی داستان پا به عرصه وجود می گذارد و حامل نیرویی است که می تواند آروزی انسانها را برآورده کند. اما این نیرو تا زمانی که زنده است...
دوشنبه 13 تير 1390

صدایی که می شنویم

صدایی که می شنویم صدای ناله و زاری زنی که از درد به خود می پیچد، از درد فقر و بیچارگی و صدای پدری که ناتوان و درمانده است از امرار معاش فرزندانش . پسری که سبزی می فروشدو دختری که هیچ روزنه امیدی ندارد. ناگهان مردی در را به صدا در می آورد و حامل پیغامی است که شاید ...
دوشنبه 6 تير 1390

سهراب نقاش خاطره ها

سهراب نقاش خاطره ها نمایش، سهراب نقاش خاطره ها ، نمایشی است که به فرازی از زندگی سراسر اوج و فرود سهراب سپهری می پردازد.
چهارشنبه 1 تير 1390

پروین، اختر چرخ ادب

پروین، اختر چرخ ادب نمایش پروین، اختر چرخ ادب؛ نمایشی است که به فرازی از زندگی پروین اعتصامی، شاعره نامدار معاصر ایران از شاعران قدر اول زبان فارسی اختصاص دارد.
يکشنبه 29 خرداد 1390

خواب

خواب نمايش راديوئي خواب ،روايتي است بر اساس اين داستان كه ، حاج نصرت مردي متدين و در كار ساخت و ساز مسكن است .
شنبه 28 خرداد 1390

ناصر خسرو، صیاد خرد

ناصر خسرو، صیاد خرد نمایش ناصر خسرو، صیاد خرد؛ نمایشی است که به فرازی از زندگی شاعر، فیلسوف و جهانگرد ایرانی، ناصرخسرو قباديانی می پردازد.
سه شنبه 24 خرداد 1390

نظامی، حکیم داستان سرا

نظامی، حکیم داستان سرا نمایش حکیم داستان سرا، نمایشی است که به فرازی از زندگی پر فراز و فرود، نظامی گنجوی از استادان بزرگ سخن و از ارکان شعر فارسی می پردازد.
جمعه 20 خرداد 1390