ترکی | فارسی | العربیة | English | اردو | Türkçe | Français | Deutsch
آخرین بروزرسانی : دوشنبه 5 فروردين 1398
دوشنبه 5 فروردين 1398
 لینک ورود به سایت
 
  جستجو در سایت
 
 لینکهای بالای آگهی متحرک سمت راست
 
 لینکهای پایین آگهی متحرک سمت راست
 
اوقات شرعی 
 
 آرشیووهابیت
کلمه کلیدی
جستجو

وهابيت، بلائي براي جهان اسلام است

آیت الله العظمي مکارم شیرازی، از مراجع تقلید شیعیان ضمن محکوم کردن جنایات اخیر در پاکستان، با بیان اینکه ریشه این‌ جنایتها در ‏وهابیت است، یادآور شد: وهابیت چهره اسلام را مخدوش کرده و علمای جهان اسلام باید برای آن فکری کنند.
چهارشنبه 23 فروردين 1391

چرا مجامع جهانی در برابر جنایات وهابیت مهر سکوت بر لب نهاده‌اند‌

یکی از مراجع تقلید قم با اشاره به جنایات اخیر پاکستان گفت: ریشه همه اینها از وهابیت سرچشمه می‌گیرد که بلایی برای جهان اسلام شده است و چهره اسلام را مخدوش کرده و علمای جهان اسلام باید برای آن فکری کنند.
سه شنبه 22 فروردين 1391

مفتی مكه:تارك نماز؛ كافر و واجب القتل

اخیرا فتوای شیخ صالح الفوزان، عضو مجمع فقهی مكه مكرمه كه در آن قتل همكار تارك‌الصلاة واجب شمرده شده ، در پایگاه های اینترنتی و اجتماعی منتشرشده است.
سه شنبه 2 اسفند 1390

تخریب محل تولد پیامبر و بی حرمتی به آن

در حال حاضر بیشتر ساکنان شهرهای مکه و مدینه وحشت‌زده شاهد تخریب میراث باستانی خود به‌ دستور مفتی‌های تندروی این کشور و شرکت‌های ساختمانی هستند.
پنجشنبه 21 مهر 1390

توهین‌های خطیب سعودی به شیعیان و پاسخ حسن الصفار

در پی حوادث مناطق شیعه‌نشین عربستان خطیب جمعه مسجد النبی(ص) به شیعیان حمله کرده و آنها توهین کرد که شیخ حسن الصفار رهبر شیعیان عربستان به او پاسخ گفت.
شنبه 16 مهر 1390

توزيع گسترده مصاحف قرآن‌ با غلط املايي در عربستان

معاون وزیر امور اسلامی در امور چاپ و تحقیقات اسلامی عربستان اظهار داشت: برخی قرآن‌ها با اشتباهات چاپی غیر قابل جبران کتاب‌فروشی‌های سعودی توزیع شده است.
دوشنبه 21 شهريور 1390

ادعاي وهابيون مبني بر تفاوت قرآن «شيعه و سني» كذب است

رئيس ستاد اقامه نماز كشور گفت: ادعاي وهابيون مبني بر اينكه قرآن شيعيان و اهل سنت متفاوت است كذب محض تاكنون نقطه‌اي از قرآن تحريف نشده است.
جمعه 30 ارديبهشت 1390

مفتی وهابی عربستان: ایرانی ها می خواهند دوباره امپراطوری آتش پرستان را به راه اندازند

ناصر العمر یکی از سرشناس ترین مفتیان وهابی عربستان سعودی در جدید ترین اظهارات ضد ایرانی خود اعلام کرد که حکومت ایران یک حکومت شیعه نیست و در واقع مجوس یا همان "آتش پرست" است بنابراین نفوذ چنین کشوری خطرناک است.
پنجشنبه 15 ارديبهشت 1390

هشدار آیت الله سبحانی درباره توطئه وهابیت

وی با اشاره به این که لازم است در مقابل توطئه های وهابیون تلاش کنیم تصریح کرد: در زمان های گذشته با انحرافاتی چون افکار کسروی و مارکسیست ها رو به رو بودیم، اما امروز با توطئه وهابیت رو به رو هستیم که از خارج از مرزها پشتیبانی می شود.
پنجشنبه 25 فروردين 1390

شكايت نويسندگان عربستاني از خطيب جمعه رياض

پس از آنكه «محمدالعريفي» خطيب جمعه رياض كتاب‌ها و اهالي فرهنگ و هنر را «متعفن» و عمال خارجي دانست گروهي از روزنامه‌نگاران و نويسندگان عربستاني عليه خطيب جمعه رياض شكايت مي‌كنند.
يکشنبه 21 فروردين 1390