ترکی | فارسی | العربیة | English | اردو | Türkçe | Français | Deutsch
آخرین بروزرسانی : پنجشنبه 30 دي 1400
پنجشنبه 30 دي 1400
 لینک ورود به سایت
 
  جستجو در سایت
 
 لینکهای بالای آگهی متحرک سمت راست
 
 لینکهای پایین آگهی متحرک سمت راست
 
اوقات شرعی 
 
 اجتماعي
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

مردم بیشتر از کدام صنوف شکایت می‌کنند؟

 مردم بیشتر از کدام صنوف شکایت می‌کنند؟ در آذر ماه امسال، بیشترین سهم شکایات مردمی از تخلفات صنفی در بخش کالا به نان، میوه و سبزیجات، گوشت مرغ و دربخش خدمات به تعمیرگاه‌های خودروهای سبک، حمل و نقل درون شهری و رستوران‌های غذاخوری اختصاص داشته است.
پنجشنبه 30 دي 1400

ظرفیت ارزشمند گردشگری کشاورزی در آذربایجان شرقی

ظرفیت ارزشمند گردشگری کشاورزی در آذربایجان شرقی فعالیت کشاورزی از دیرباز و بنا به‌ضرورت جزو لاینفک زندگی مردمان بوده است و زندگی روستایی عمدتاً بر این استوار است...
چهارشنبه 29 دي 1400

وزیر آموزش و پرورش؛

حضور دانش‌آموزان در مدارس الزامی است

حضور دانش‌آموزان در مدارس الزامی است وزیر آموزش و پرورش گفت: حضور دانش‌آموزان در مدارس در نیم سال دوم تحصیلی ۱۴۰۱-۱۴۰۰ براساس مصوبه ستاد ملی مقابله با کرونا الزامی است.
چهارشنبه 29 دي 1400

سواد دیجیتال، سواد زندگی است

سواد دیجیتال، سواد زندگی است مراد از سواد دیجیتال صرفاً مهارت‌های فنی استفاده از ابزارهای دیجیتال و پلتفورم‌های اجتماعی نیست.
سه شنبه 28 دي 1400

۹ نکته که از فرزند شما یک شهروند خوب می‌سازد

۹ نکته که از فرزند شما یک شهروند خوب می‌سازد فرزندان شما این را نمی‌گویند، اما آنان نیاز دارند که شما هر از چند گاهی در زندگی درونی‌شان تحقیق کنید تا بفهمید که آن‌ها چه فکر و چه احساسی دارند.
دوشنبه 27 دي 1400

آیا همسایه خوبی هستیم؟

آیا همسایه خوبی هستیم؟ در گذشته که همه افراد خانواده در یک خانه حیاط‌دار کنار یکدیگر زندگی می‌کردند...
يکشنبه 26 دي 1400

آیاهدیه رامی توان پس گرفت

آیاهدیه رامی توان پس گرفت کارشناس حقوقی در رابطه با پس گرفتن هدایا دوران نامزدی با تأکید بر اینکه هدایا مصرفی مانند غذا، لباس، عطر و...
شنبه 25 دي 1400

ابرپروژه‌ها و زندگی هارمونیک با محیط زیست

ابرپروژه‌ها و زندگی هارمونیک با محیط زیست انتقاد از پروژه‌های بزرگ به‌ویژه تأثیر آنها بر زیرساخت‌ها و اکوسیستم‌های محلی متمرکز بوده که به درخواست‌هایی برای برنامه‌ریزی بهتر و تعیین اهداف سازگار با محیط زیست تبدیل شده است.
جمعه 24 دي 1400

التهاب دوره کودکی می‌تواند عامل افسردگی در بزرگسالی باشد

 التهاب دوره کودکی می‌تواند عامل افسردگی در بزرگسالی باشد پژوهشگران فنلاندی، نوعی اسپری بینی ابداع کرده‌اند که می‌تواند امکان ابتلا به کووید-۱۹ را تا هشت ساعت متوقف کند.
پنجشنبه 23 دي 1400

من خودم را نمی‌شناسم ولی تو مرا می‌شناسی!

من خودم را نمی‌شناسم ولی تو مرا می‌شناسی! xپژوهش‌ها نشان می‌دهند اولین برخوردها، نافذترین شناخت را از ما در ذهن دیگران رقم می‌زند. درواقع، ما یک عمر دست‌وپا می‌زنیم تا خودمان را بشناسیم....
چهارشنبه 22 دي 1400