ترکی | فارسی | العربیة | English | اردو | Türkçe | Français | Deutsch
آخرین بروزرسانی : سه شنبه 6 مهر 1400
سه شنبه 6 مهر 1400
 لینک ورود به سایت
 
  جستجو در سایت
 
 لینکهای بالای آگهی متحرک سمت راست
 
 لینکهای پایین آگهی متحرک سمت راست
 
اوقات شرعی 
 
 اجتماعي
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

چرا فکر می‌کنیم قدیم همه‌چیز بهتر بود؟

چرا فکر می‌کنیم قدیم همه‌چیز بهتر بود؟ اگر شما هم اهل پرسه‌زدن در اینستاگرام و یوتیوب باشید، احتمالاً به ویدیو یا عکس‌هایی برخورده‌اید که روی‌شان با تیترهای درشت زردرنگی نوشته‌ شده‌: «فلان‌ در دهه‌ی شصت»! یا «بهمان در دهه‌ی هفتاد»!
سه شنبه 6 مهر 1400

موانع ثبتی مانع اخذ سند رسمی برای همگان می‌شود

موانع ثبتی مانع اخذ سند رسمی برای همگان می‌شود هدف طرح الزام به ثبت رسمی، بی‌اعتبار کردن اسناد غیررسمی به منظور جلوگیری از کلاهبرداری است، اما این طرح مشکلاتی اساسی دارد که نیاز است به صورت دقیق مورد بررسی و اصلاح قرار بگیرد.
دوشنبه 5 مهر 1400

روایتی از ۸ سال جهادگری در راه ناموس و وطن

از حضور در عملیات «بمو» تا همرزمی با شهید کسایی

از حضور در عملیات «بمو» تا همرزمی با شهید کسایی در دوران هشت سال دفاع مقدس، علاوه بر جهادگری رزمندگان، نیروهای پشتیبانی و پزشکان و کادر درمان در دفاع از ناموس و وطن خود...در دوران هشت سال دفاع مقدس، علاوه بر جهادگری رزمندگان، نیروهای پشتیبانی و پزشکان و کادر درمان در دفاع از ناموس و وطن خود، ...
يکشنبه 4 مهر 1400

بازخوانی نقش سردار سلیمانی در دفاع مقدس

بازخوانی نقش سردار سلیمانی در دفاع مقدس برای دست یابی به جایگاه، نقش و تأثیر سردار سلیمانی در فرهنگ و اندیشه دفاع مقدس باید به این نکته توجه داشت که حاج قاسم با مدیریت جهادی و ولایی در واقع سکان دار یک مکتب بود.
شنبه 3 مهر 1400

ایکنا در گفت‌وگو با دیده‌بان بررسی کرد؛

باز آمد بوی ماه مدرسه با تکرار بلاتکلیفی یا تجربه‌اندوزی؟

باز آمد بوی ماه مدرسه با تکرار بلاتکلیفی یا تجربه‌اندوزی؟ یک کارشناس حوزه تعلیم و تربیت ضمن انتقاد از نبود دورنمای روشن برای آموزش در کشور، تأکید کرد: اگر قرار بود از آموزش تلفیقی استفاده شود باید به معلمان، دانش‌آموزان و اولیا پیش‌تر در مورد چگونگی و نحوه اجرا اطلاع‌رسانی دقیق می‌شد.
شنبه 3 مهر 1400

سهیل اسعد، مبلغ بین المللی مطرح کرد؛

نگاهی به مساوات میان زن و مرد در اسلام

 نگاهی به مساوات میان زن و مرد در اسلام مبلغ بین المللی اسلام با تأکید بر اینکه اصل نظریه اسلام تقابل میان زن و مرد نیست و این نگاه از غرب به ما تحمیل شده است، گفت:
شنبه 3 مهر 1400

جستاری به نگاه تمدنی به هشت سال دفاع مقدس

جایگاه دفاع مقدس در تمدن نوین اسلامی

جایگاه دفاع مقدس در تمدن نوین اسلامی لت ایران پس از انحطاط تمدنی در قرون اخیر، با انقلاب اسلامی مسیر احیای تمدنی را پیش گرفت.
جمعه 2 مهر 1400

توصیه‌هایی برای لذت‌بردن حداکثری از پاییز

توصیه‌هایی برای لذت‌بردن حداکثری از پاییز اسفند انگار مقدمه‌ای است برای بهار، برای روزهایی که هوا خوب است، برای روزهایی که همه‌چیز با چند روز قبلش فرق‌های اساسی دارد. کل پاییز هم مقدمه‌ای است برای زمستان.
جمعه 2 مهر 1400

صلح یک واژه نیست

صلح یک واژه نیست ثبت «روز جهانی صلح» در تقویم و به میل بشر، علامتی بر این واقعیت استوار است که با تمام اهمیتی که جنگ برای انسان و زندگی دارد، در نهایت آنچه ضرورت دارد، صلح است نه جنگ. باید بپذیریم که جنگ واقعیت است اما صلح ضرورت است.
پنجشنبه 1 مهر 1400

آموزش در حسرت مدرسه

آموزش در حسرت مدرسه پس از حدود ۱۹ ماه از تعطیلی مدارس و جایگزینی آموزش مجازی به جای آموزش حضوری و آثار و تبعات روانی و اجتماعی ناشی از آن، کارشناسان و والدین حضور دانش آموزان در مدارس را بسیار ضروری می دانند.
چهارشنبه 31 شهريور 1400