ترکی | فارسی | العربیة | English | اردو | Türkçe | Français | Deutsch
آخرین بروزرسانی : سه شنبه 19 اسفند 1399
سه شنبه 19 اسفند 1399
 لینک ورود به سایت
 
  جستجو در سایت
 
 لینکهای بالای آگهی متحرک سمت راست
 
 لینکهای پایین آگهی متحرک سمت راست
 
اوقات شرعی 
 
 اجتماعي
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

کودکان در قرنطینه بدون شادی

 کودکان در قرنطینه بدون شادی کودکان به‌ خاطر خانه‌نشینی نمی‌توانند نیازهای خود مانند ارتباطات و فعالیت‌های متناسب با سن خود را تجربه کنند؛ بنابراین در همه زمینه‌ها رشد شناختی، عاطفی، جسمی و اجتماعی دچار اختلال می‌شود.
دوشنبه 18 اسفند 1399

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی:

در فضای مجازی پر مخاطره ای تنفس می‌کنیم

در فضای مجازی پر مخاطره ای تنفس می‌کنیم رئیس سازمان تبلیغات اسلامی با بیان اینکه در فضای مجازی پرمخاطره تنفس می کنیم، بر لزوم اعمال حاکمیت در پلتفرم‌های خارجی و الزام آنها به اجرای قوانین کشور، تاکید کرد.
يکشنبه 17 اسفند 1399

از ۱۱۲ حکم مندرج در قانون هوای پاک، فقط ۱۰ حکم عملیاتی شده است!

از ۱۱۲ حکم مندرج در قانون هوای پاک، فقط ۱۰ حکم عملیاتی شده است! دیوان محاسبات کشور اعلام کرده در حسابرسی روند اجرای قانون هوای پاک به این نتیجه رسیده که علیرغم تصویب ...
يکشنبه 17 اسفند 1399

فرصت را در وقت خودش غافلگیر کن!

فرصت را در وقت خودش غافلگیر کن! کسانی که در زندگی برنامه‌ریزی ندارند، فرصت‌های طلایی عمر خود را بی‌هیچ استفاده‌ای از دست می‌دهند و در حالی که وقتی فرصت رفت، دیگر برنمی‌گردد و جبرانش سخت است.
شنبه 16 اسفند 1399

چطور می‌شود کودکان را با طبیعت دوست کرد؟

چطور می‌شود کودکان را با طبیعت دوست کرد؟ برای آنها که ماه‌هاست دور هم جمع نشده و دوستانشان را ندیده‌اند، روزهای ملال‌آوری است. ملال حتی به دنیای کودکانه هم راه می‌یابد و خودش را به دل‌های کوچک و شادمان می‌رساند. دلتنگی پشت دلتنگی و آرزوهایی که امیدوارند بزودی برآورده شود.
جمعه 15 اسفند 1399

فرصت را در وقت خودش غافلگیر کن!

 فرصت را در وقت خودش غافلگیر کن! کسانی که در زندگی برنامه‌ریزی ندارند، فرصت‌های طلایی عمر خود را بی‌هیچ استفاده‌ای از دست می‌دهند و در حالی که وقتی فرصت رفت، دیگر برنمی‌گردد و جبرانش سخت است.
جمعه 15 اسفند 1399

پژوهشگران بررسی کردند

نقش خانواده در مراقبت از نوجوان مبتلابه اختلال "دوقطبی"

نقش خانواده در مراقبت از نوجوان مبتلابه اختلال "دوقطبی" ختلال "دوقطبی"، بیماری روان‌شناختی پیچیده‌ای است که مراقبت از افراد مبتلابه آن به قلق‌های زیاد و خاصی نیاز دارد.
پنجشنبه 14 اسفند 1399

اجرت المثل و نحله زن چه جایگاهی در حقوق ایران دارد؟

اجرت المثل و نحله زن چه جایگاهی در حقوق ایران دارد؟ از آنجایی که برای هرکاری اصولاً اجرت تعیین می‌شود، به کارهایی که زن در منزل شوهر انجام می‌دهد و جز, وظایف شرعی‌اش نیست هم اجرت تعلق می‌گیرد. در اسلام زن در تمام احکام عبادی و حقوق اجتماعی شریک مرد است.
پنجشنبه 14 اسفند 1399

هشدار! خشم اعتیادآور است

هشدار! خشم اعتیادآور است موضوع می‌تواند نقض حقوق بشر باشد یا مهمانی‌گرفتن در مرز بین دو خانه؛ تا وقتی موجب خشم حق‌به‌جانب می‌شود، فرقی ندارد موضوع چه باشد.
چهارشنبه 13 اسفند 1399

زندگی واقعی، فدای فضای مجازی

زندگی واقعی، فدای فضای مجازی از آسیب‌هایی که متأسفانه به جان بعضی از افراد و مردم این مرز و بوم افتاده، فضای مجازی است. شب‌نشینی‌های سالم متأسفانه بعضاً جای خود را به فضای مجازی داده است.
سه شنبه 12 اسفند 1399