ترکی | فارسی | العربیة | English | اردو | Türkçe | Français | Deutsch
آخرین بروزرسانی : پنجشنبه 2 بهمن 1399
پنجشنبه 2 بهمن 1399
 لینک ورود به سایت
 
  جستجو در سایت
 
 لینکهای بالای آگهی متحرک سمت راست
 
 لینکهای پایین آگهی متحرک سمت راست
 
اوقات شرعی 
 
 سلامت و تغذيه
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

کاهش خطر ابتلا به بیماری های قلبی عروقی با مصرف انار

کاهش خطر ابتلا به بیماری های قلبی عروقی با مصرف انار مسئول تغذیه معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی گفت: مصرف انار خطر ابتلا به بیماری های قلبی عروقی، کلسترول بد خون و التهابات کل بدن را کاهش می دهد.
سه شنبه 25 آذر 1399

در گفت‌وگو با ایسنا اعلام شد

تلاش دولت برای انتقال واکسن کرونا به کشور / اولویت‌گذاری تزریق در گروه‌های پرخطر

تلاش دولت برای انتقال واکسن کرونا به کشور / اولویت‌گذاری تزریق در گروه‌های پرخطر سخنگوی وزارت بهداشت با اشاره به اولویت بندیهای صورت گرفته برای واکسیناسیون کرونا در کشور گفت:
سه شنبه 25 آذر 1399

مسکو:

واکسن کرونای روسی به مدت دو سال تأثیر دارد

واکسن کرونای روسی به مدت دو سال تأثیر دارد الکساندر گینتسبورگ، رئیس مرکز «گامالیا» اعلام نمود که واکسن «اسپوتنیک V» روسی به احتمال زیاد به مدت دو سال تأثیر مثبت خود در مقابله با ویروس کرونا را حفظ خواهد کرد.
يکشنبه 23 آذر 1399

چند واکسن کرونا در ایران مجوز مطالعه انسانی گرفته اند؟

چند واکسن کرونا در ایران مجوز مطالعه انسانی گرفته اند؟ دبیر کمیته ملی اخلاق در پژوهش وزارت بهداشت با اشاره به فازهای مطالعه انسانی، گفت: فعلا تنها یک واکسن کرونای ایرانی از سوی سازمان غذا و دارو به کمیته اخلاق در پژوهش وزارت بهداشت ارجاع شد و مجوز آغاز مطالعه انسانی را دریافت کرده است.
شنبه 22 آذر 1399

رییس دانشگاه علوم پزشکی تبریز:

کدام شهرستان‌های آذربایجان شرقی بیشترین و کمترین مبتلا به کرونا را دارد؟

کدام شهرستان‌های آذربایجان شرقی بیشترین و کمترین مبتلا به کرونا را دارد؟ رییس دانشگاه علوم پزشکی تبریز گفت: بیشترین آمار تعداد مبتلایان کرونا مربوط به شهرستان‌های اهر، تبریز و جلفا و کمترین میزان ابتلا نیز مربوط به دو شهرستان خداآفرین و اسکو است.
پنجشنبه 20 آذر 1399

گروه خونی هیچ تاثیری بر کاهش وزن ندارد

گروه خونی هیچ تاثیری بر کاهش وزن ندارد نتایج یک آزمایش بالینی جدید نشان داده است که گروه خونی تاثیری بر کاهش یا افزایش وزن افراد ندارد و یک رژیم غذایی گیاهی بدون توجه به گروه خونی خاص فرد، دارای تأثیرات متابولیکی مفید است.
پنجشنبه 20 آذر 1399

در گفت‌وگو با ایسنا تشریح شد:

معادله چندمجهولی تامین واکسن کرونا/ مدت‌زمان ایمنی این واکسن

 معادله چندمجهولی تامین واکسن کرونا/ مدت‌زمان ایمنی این واکسن استاد و اپیدمیولوژیست دانشکده بهداشت دانشگاه علوم پزشکی تهران ضمن ارائه توضیحاتی پیرامون واکسن کرونا و زمان احتمالی در دسترس بودن آن، گفت:
چهارشنبه 19 آذر 1399

رئیس دانشگاه علوم پزشکی تبریز:

۱۰۶۰ بیمار مبتلا به کرونا در بیمارستان‌های آذربایجان شرقی، بستری هستند

۱۰۶۰ بیمار مبتلا به کرونا در بیمارستان‌های آذربایجان شرقی، بستری هستند رییس دانشگاه علوم پزشکی تبریز از بستری بودن ۱۰۶۰ بیمار مبتلا به کووید۱۹ در بیمارستان‌های آذربایجان شرقی، خبر داد.
سه شنبه 18 آذر 1399

تقویت واکنش ایمنی بدن با کمک یک درمان جدید سرطان

تقویت واکنش ایمنی بدن با کمک یک درمان جدید سرطان پژوهشگران آمریکایی در بررسی جدید خود سعی کردند تا با کمک یک روش جدید درمان سرطان، واکنش سیستم ایمنی بدن را تقویت کنند.
سه شنبه 18 آذر 1399

دستورالعمل جدید متخصصان اروپا و استرالیا:

درمان فقر آهن باید متناسب با شرایط هر کشور باشد

 درمان فقر آهن باید متناسب با شرایط هر کشور باشد گروهی از متخصصان استرالیایی و اروپایی دستورالعمل بروز شده و مبتنی بر شواهد را برای کنترل کمبود آهن که مشکل جدی سلامت سراسر جهان است، منتشر کردند.
دوشنبه 17 آذر 1399