ترکی | فارسی | العربیة | English | اردو | Türkçe | Français | Deutsch
آخرین بروزرسانی : پنجشنبه 2 بهمن 1399
پنجشنبه 2 بهمن 1399
 لینک ورود به سایت
 
  جستجو در سایت
 
 لینکهای بالای آگهی متحرک سمت راست
 
 لینکهای پایین آگهی متحرک سمت راست
 
اوقات شرعی 
 
 سلامت و تغذيه
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

تاثیر مصرف مکمل ها بر سلامت تیروئید

تاثیر مصرف مکمل ها بر سلامت تیروئید بیماری های تیروئید همچون کم کاری، پرکاری یا سرطان تیروئید از جمله عارضه های شایعی هستند که بسته به نوع بیماری با روش هایی همچون داروهای جایگزین هورمون تیروئید، جراحی و سایر روش ها مثل پرتودرمانی برای سرطان تیروئید، معالجه می شوند.
يکشنبه 7 دي 1399

آهن و آنچه باید در مورد آن بدانیم

آهن و آنچه باید در مورد آن بدانیم ا وجود اینکه بیشترین فلز روی زمین آهن است، چرا شایعترین نوع کم ‌خونی در سراسر جهان ناشی از کمبود آهن است؟ چگونه می‌توان به کمبود آهن...
شنبه 6 دي 1399

آیا مصرف مکمل ویتامین D به پیشگیری از کرونای شدید کمک می‌کند؟

آیا مصرف مکمل ویتامین D به پیشگیری از کرونای شدید کمک می‌کند؟ میزان‌ پایین ویتامین D در خون با خطر بیشتر دچار شدن به بیماری شدید کووید-۱۹ مربوط شده است، اما آیا مصرف مکمل ویتامین D می‌تواند این خطر را کاهش دهد؟
جمعه 5 دي 1399

۲۵ توصیه برای قطع زنجیره انتقال کرونا

 ۲۵ توصیه برای قطع زنجیره انتقال کرونا بنابر اعلام انجمن علمی آموزش بهداشت و ارتقاء سلامت ایران، برای قطع زنجیره انتقال ویروس کرونا نکات بهداشتی زیر را جدی بگیرید:
پنجشنبه 4 دي 1399

عضو کمیته علمی ستاد مقابله با کرونا اعلام کرد

ردپای جهش کرونا در پیک اخیر ایران / بهبودیافتگان مصونیت دائم ندارند

 ردپای جهش کرونا در پیک اخیر ایران / بهبودیافتگان مصونیت دائم ندارند عضو کمیته علمی ستاد مقابله با کرونا با اشاره به وضعیت ویروس کرونای جهش یافته در انگلیس، گفت: از آنجایی که در پیک اخیر کرونا در کشورمان قدرت سرایت بسیار بالا بود، این احتمال وجود دارد که همین ویروس جهش یافته از قبل وارد کشور شده باشد.
چهارشنبه 3 دي 1399

رئیس بخش رادیولوژی بیمارستان شریعتی عنوان کرد؛

عوارض و خطرات سی تی اسکن در تشخیص کووید ۱۹

 عوارض و خطرات سی تی اسکن در تشخیص کووید ۱۹ رئیس بخش رادیولوژی بیمارستان شریعتی، گفت: زمانی که فردی سی تی اسکن انجام می دهد برخی ارگان های مهم بدن در معرض تابش اشعه قرار می گیرند.
سه شنبه 2 دي 1399

وزیر بهداشت آلمان:

واکسن ها در پیشگیری از نوع جدید ویروس کرونا نیز موثر هستند

واکسن ها در پیشگیری از نوع جدید ویروس کرونا نیز موثر هستند وزیر بهداشت آلمان گفته است که واکسن ها در پیشگیری از نوع جدید ویروس کرونا نیز موثر هستند.
دوشنبه 1 دي 1399

در یک مطالعه عنوان شد

نقش کم‌خوابی و خواب بی‌کیفیت در افزایش شیوع چاقی

 نقش کم‌خوابی و خواب بی‌کیفیت در افزایش شیوع چاقی نتایج به دست آمده از یک مطالعه نشان می‌دهد که محرومیت از خواب احتمالا نقش مهمی در افزایش شیوع چاقی دارد.
يکشنبه 30 آذر 1399

سازمان غذا و داروی آمریکا، مجوز استفاده اضطراری از واکسن کرونای مُدرنا را صادر کرد

سازمان غذا و داروی آمریکا، مجوز استفاده اضطراری از واکسن کرونای مُدرنا را صادر کرد سازمان غذا و داروی آمریکا (FDA) واکسن کرونای مُدرنا را برای استفاده اضطراری در ایالات متحده آمریکا را مجاز کرده است.
شنبه 29 آذر 1399

سخنگوی وزارت بهداشت تاکید کرد؛

اهمیت تست های تشخیص سریع کرونا/ افزایش سرعت شناسایی بیماران

 اهمیت تست های تشخیص سریع کرونا/ افزایش سرعت شناسایی بیماران سخنگوی وزارت بهداشت، بر استفاده از تست های تشخیص سریع در شناسایی بیماران کووید ۱۹ تاکید کرد.
چهارشنبه 26 آذر 1399