ترکی | فارسی | العربیة | English | اردو | Türkçe | Français | Deutsch
آخرین بروزرسانی : پنجشنبه 30 دي 1400
پنجشنبه 30 دي 1400
 لینک ورود به سایت
 
  جستجو در سایت
 
 لینکهای بالای آگهی متحرک سمت راست
 
 لینکهای پایین آگهی متحرک سمت راست
 
اوقات شرعی 
 
 جامعه و سياست
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

در دیدار با جمعی از ایرانیان مقیم روسیه رئیسی:

ایرانیان خارج از کشور، سفرای ما هستند/سهم ایران در بازار روسیه می‌تواند ارتقاء یابد

 ایرانیان خارج از کشور، سفرای ما هستند/سهم ایران در بازار روسیه می‌تواند ارتقاء یابد رئیس‌جمهور با تاکید بر لزوم کاهش موانع صدور مجوزهای صادرات تصریح کرد: سهم ما در بازار روسیه حتما می‌تواند ارتقاء پیدا کند.
پنجشنبه 30 دي 1400

پوتین و رئیسی درباره طرح های اقتصادی مشترک گفت وگو می‌کنند

پوتین و رئیسی درباره طرح های اقتصادی مشترک گفت وگو می‌کنند دفتر مطبوعاتی کاخ کرملین اعلام کرد: در مذاکرات ۱۹ ژانویه(۲۹ دی)، بین ولادیمیر پوتین رئیس جمهوری روسیه و سید ابراهیم رئیسی رئیس جمهوری ایران در مورد برجام و اجرای پروژه های مشترک اقتصادی و موضوعات بین المللی گفت وگو می شود.
چهارشنبه 29 دي 1400

آغاز اجرای موافقتنامه ۲۵ ساله ایران و چین موفقیتی راهبردی است

آغاز اجرای موافقتنامه ۲۵ ساله ایران و چین موفقیتی راهبردی است دبیر شورای عالی امنیت ملی کشورمان آغاز اجرای موافقتنامه ۲۵ ساله میان ایران و چین را موفقیتی راهبردی برای تهران دانست.
سه شنبه 28 دي 1400

طرف‌های برجام تا چه زمانی به مذاکرات در وین ادامه می‌دهند؟

 طرف‌های برجام تا چه زمانی به مذاکرات در وین ادامه می‌دهند؟ ایران و ۱+۴ مصمم هستند تا هر وقت که لازم باشد و دو طرف بتوانند به نتیجه‌ای مطلوب دست یابند به مذاکرات ادامه دهند، از این رو مذاکرات دور هشتم هنوز تمام نشده و مذاکره کنندگان ارشد دو طرف از امروز به رایزنی‌های جاری در وین می پیوندند.
دوشنبه 27 دي 1400

شجاعت دولت، حمایت مجلس و نظارت قوه قضائیه؛ مثلث مبارزه با ارز رانتی

شجاعت دولت، حمایت مجلس و نظارت قوه قضائیه؛ مثلث مبارزه با ارز رانتی ارز ترجیحی از معدود موضوعاتی است که بر سر اصل فسادزایی و ناکارآمدی آن میان نهادها، قوا و تحلیلگران، اشتراک نظر وجود دارد.
يکشنبه 26 دي 1400

کاخ سفید:

واشنگتن در برابر ایران دیپلماسی را ترجیح می‌دهد

 واشنگتن در برابر ایران دیپلماسی را ترجیح می‌دهد «جن ساکی» سخنگوی کاخ سفید در سخنانی تاکید کرده واشنگتن در برابر ایران دیپلماسی را ترجیح می‌دهد.
شنبه 25 دي 1400

امیر عبداللهیان در بدو ورود به پکن اعلام کرد

نحوه اجرایی شدن توافقات ایران و چین هدف سفر وزیر خارجه

نحوه اجرایی شدن توافقات ایران و چین هدف سفر وزیر خارجه وزیر امور خارجه روابط دو جانبه سیاسی و همچنین نحوه اجرایی شدن توافقات جمهوری اسلامی ایران و چین در خصوص همکاری‌های اقتصادی را هدف سفر خود به پکن معرفی کرد.
جمعه 24 دي 1400

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی:

سازمان تبلیغات مسئول تبیین برنامه و تبلیغ اسلام ناب است

سازمان تبلیغات مسئول تبیین برنامه و تبلیغ اسلام ناب است رئیس سازمان تبلیغات اسلامی با تاکید بر شناسایی اولویت های کشور گفت که این سازمان مسئول تبیین برنامه و تبلیغ اسلام ناب بوده زیرا جنگ اصلی در جامعه، تبلیغاتی است.
پنجشنبه 23 دي 1400

امیرعبداللهیان در بدو ورود به تهران:

برخی طرف های مذاکره کننده برای همسایگان‌مان نگرانی ایجاد می کنند

 برخی طرف های مذاکره کننده برای همسایگان‌مان نگرانی ایجاد می کنند وزیر خارجه کشورمان پس از سفر دو روزه به عمان و قطر، ساعتی پیش وارد تهران شد.
چهارشنبه 22 دي 1400

چرایی تاکید ایران بر "راستی‌آزمایی" لغو تحریم‌ها و دریافت "تضمین" اجرای توافق

چرایی تاکید ایران بر "راستی‌آزمایی" لغو تحریم‌ها و دریافت "تضمین" اجرای توافق منابع نزدیک به مذاکرات اعلام کردند، با وجود گذشت بیش از پنج هفته از شروع مذاکرات احیای برجام در وین،
سه شنبه 21 دي 1400