ترکی | فارسی | العربیة | English | اردو | Türkçe | Français | Deutsch
آخرین بروزرسانی : شنبه 9 اسفند 1399
شنبه 9 اسفند 1399
 لینک ورود به سایت
 
  جستجو در سایت
 
 لینکهای بالای آگهی متحرک سمت راست
 
 لینکهای پایین آگهی متحرک سمت راست
 
اوقات شرعی 
 
 جامعه و سياست
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

توضیحات همتی درباره سیاست‌های ارزی بانک مرکزی

 توضیحات همتی درباره سیاست‌های ارزی بانک مرکزی رئیس کل بانک مرکزی گفت: از نیمه سال ۱۳۹۷، بانک مرکزی سیاست ارزی خود را بر مبنای صیانت از ذخایر خود و همزمان تامین منابع لازم برای واردات کالاهای اساسی و دارو قرار داد.
شنبه 9 اسفند 1399

یک شبکه رادیویی خبر داد:

موافقت آمریکا با آزادسازی بخشی از دارایی‌های بلوکه‌شده ایران در کره جنوبی

 موافقت آمریکا با آزادسازی بخشی از دارایی‌های بلوکه‌شده ایران در کره جنوبی به گفته شبکه رادیویی KBS واشنگتن با انتقال بخشی از دارایی‌های ایران از بانک‌های کره جنوبی به سوئیس موافقت کرده است.
جمعه 8 اسفند 1399

نماینده ایران در سازمان ملل:

آمریکا قبل از بازگشت به برجام باید تحریم‌های ایران را لغو کند

 آمریکا قبل از بازگشت به برجام باید تحریم‌های ایران را لغو کند نماینده ایران در سازمان ملل تاکید کرد: واشنگتن قبل از بازگشت به برجام باید تحریم های خود علیه ایران را لغو کند.
پنجشنبه 7 اسفند 1399

وزارت خارجه آمریكا:

ایران قبل از خروج ما از برجام، به تعهدات خود پایبند بوده؛ این ارزیابی ما و ارزیابی نهادهای اطلاعاتی ماست

ایران قبل از خروج ما از برجام، به تعهدات خود پایبند بوده؛ این ارزیابی ما و ارزیابی نهادهای اطلاعاتی ماست ند پرایس سخنگوی وزارت خارجه آمریکا در کنفرانسی خبری روز دوشنبه با اشاره به فعالیت‌های هسته‌ای ایران گفت: ایران قبل از خروج ما از برجام، به تعهدات خود پایبند بوده؛ این ارزیابی ما و ارزیابی نهادهای اطلاعاتی ماست.
چهارشنبه 6 اسفند 1399

بیانیه دولت درخصوص اجرای قانون مجلس و استقبال از دستور مقام معظم رهبری برای ایجاد یکصدایی

بیانیه دولت درخصوص اجرای قانون مجلس و استقبال از دستور مقام معظم رهبری برای ایجاد یکصدایی دولت جمهوری اسلامی ایران در بیانیه‌ای ضمن استقبال از دستور رهبر معظم انقلاب اسلامی برای ایجاد یک صدایی در کشور در اجرای قانون مجلس، تاکید کرد که مذاکرات و توافقات جمهوری اسلامی ایران با آژانس بین‌المللی انرژی اتمی کاملاً منطبق با قانون اساسی و قوانین کشور....
سه شنبه 5 اسفند 1399

رهبر معظم انقلاب:

غنی سازی ایران متناسب با نیاز کشور ممکن است به ۶۰ درصد هم برسد / وقتی آمریکا از برجام خارج شد دستور قرآن این است که تو هم تعهد را رها کن؛ با این حال باز هم دولت محترم ما تعهدات را رها نکرد

غنی سازی ایران متناسب با نیاز کشور ممکن است به ۶۰ درصد هم برسد / وقتی آمریکا از برجام خارج شد دستور قرآن این است که تو هم تعهد را رها کن؛ با این حال باز هم دولت محترم ما تعهدات را رها نکرد رهبر معظم انقلاب اسلامی عصر امروز (دوشنبه) در دیدار رییس و منتخبان ملت در مجلس خبرگان، منظومه مفاهیم معرفتی و ارزشی اسلام را نرم افزارِ ساختار نظام اسلامی دانستند....
سه شنبه 5 اسفند 1399

ایران و آژانس بین المللی انرژی اتمی بیانیه مشترک منتشر کردند

 ایران و آژانس بین المللی انرژی اتمی بیانیه مشترک منتشر کردند پس از دیدار امروز رافائل گروسی با مقامات ایرانی، معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان انرژی اتمی جمهوری اسلامی ایران و مدیرکل آژانس بین المللی انرژی اتمی بیانیه مشترک منتشر کردند.
دوشنبه 4 اسفند 1399

بایدن:

ما آماده هستیم که با ۱+۵ درمورد فعالیت هسته ای ایران، وارد تعامل شویم

ما آماده هستیم که با ۱+۵ درمورد فعالیت هسته ای ایران، وارد تعامل شویم «جو بایدن» رئیس جمهور آمریکا جمعه در سخنرانی گفت آماده هستیم که با پنج بعلاوه یک درمورد فعالیت هسته ای ایران، وارد تعامل شویم و باید با اروپایی ها ببینیم درمورد ایران چگونه پیش برویم.
شنبه 2 اسفند 1399

بایدن اعلام آمریکا مبنی بر بازگشت تحریم‌های سازمان ملل علیه ایران را لغو کرد

بایدن اعلام آمریکا مبنی بر بازگشت تحریم‌های سازمان ملل علیه ایران را لغو کرد دولت جو بایدن در نامه‌ای به شورای امنیت سازمان ملل خبر داد که آمریکا اعلان خود مبنی بر بازگشت تحریم های سازمان ملل علیه ایران را که در دولت ترامپ به سازمان ملل اطلاع داده شده بود، لغو کرده است.
جمعه 1 اسفند 1399

روحانی در تماس تلفنی با صدراعظم آلمان:

اروپا اگر بدنبال حفظ برجام است باید در عمل آن را ثابت کند

اروپا اگر بدنبال حفظ برجام است باید در عمل آن را ثابت کند رئیس جمهور در تماس تلفنی با صدراعظم آلمان گفت: اروپا اگر واقعاً بدنبال حفظ برجام و اهداف آن است باید در عمل آن را ثابت کند.
پنجشنبه 30 بهمن 1399