ترکی | فارسی | العربیة | English | اردو | Türkçe | Français | Deutsch
آخرین بروزرسانی : پنجشنبه 10 آذر 1401
پنجشنبه 10 آذر 1401
 لینک ورود به سایت
 
  جستجو در سایت
 
 لینکهای بالای آگهی متحرک سمت راست
 
 لینکهای پایین آگهی متحرک سمت راست
 
اوقات شرعی 
 
 استان در یک نگاه
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

دشمن به‌دنبال تغییر باورها و اعتقادات مردم است

دشمن به‌دنبال تغییر باورها و اعتقادات مردم است  مدیرکل تبلیغات اسلامی آذربایجان شرقی، با تأکید بر اینکه دشمن امروز به‌دنبال تغییر ارزش‌ها، باورها و اعتقادات است....
پنجشنبه 10 آذر 1401

نماینده ولی‌فقیه در آذربایجان‌شرقی:

جهاد تبیین نیاز امروز جامعه است

جهاد تبیین نیاز امروز جامعه است ماینده ولی‌فقیه در آذربایجان‌ شرقی، جهاد تبیین را ضرورت این روزهای جامعه عنوان و اظهار کرد: یکی از الزامات جهاد تبیین، حاکم بودن محبت قلبی و دلی در جامعه است؛
سه شنبه 8 آذر 1401

نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی تاکیدکرد؛

ضرورت ترویج فرهنگ بسیج در جامعه

  ضرورت ترویج فرهنگ بسیج در جامعه نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی بر ضرورت ترویج فرهنگ بسیج در جامعه تاکید کرد و گفت: امروز بیش از پیش به فرهنگ بسیجی در جامعه نیاز داریم.
يکشنبه 6 آذر 1401

امام جمعه تبریز:

دشمن حتی از فوتبال برای ایجاد تفرقه نمی‌گذرد

دشمن حتی از فوتبال برای ایجاد تفرقه نمی‌گذرد امام جمعه تبریز با بیان اینکه دشمن حتی از فوتبال نیز برای ایجاد تفرقه نمی‌گذرد، گفت: باید منیت فردی، گروهی و جناحی را کنار بگذاریم و منافع ملی را مدنظر قرار دهیم.
جمعه 4 آذر 1401

باحضور هزار نفری دانشجویان بسیجی آذربایجان شرقی؛

مراسم گرامیداشت سالروز تشکیل بسیج دانشجو و طلبه در تبریز برگزارشد

 مراسم گرامیداشت سالروز تشکیل بسیج دانشجو و طلبه در تبریز برگزارشد مراسم گرامیداشت سالروز تشکیل بسیج دانشجو و طلبه باحضور هزار نفری دانشجویان بسیجی آذربایجان شرقی در دانشگاه تبریز برگزار شد.
پنجشنبه 3 آذر 1401

نماینده ولی‌فقیه در آذربایجان‌شرقی:

کتابخانه‌ها باید مرکزی برای رشد مهارت‌ها و ارتقاء تعاملات فکری باشد

کتابخانه‌ها باید مرکزی برای رشد مهارت‌ها و ارتقاء تعاملات فکری باشد نماینده ولی‌فقیه در آذربایجان‌شرقی، با اشاره به اینکه کتابخانه‌ها باید مرکزی برای یادگیری، رشد مهارت‌ها و ارتقاء تعاملات فکری و عملی برای تولید علم باشد...
چهارشنبه 2 آذر 1401

تجلیل از مبدع آموزش مفاهیم دینی به سبک پرده خوانی در تبریز

تجلیل از مبدع آموزش مفاهیم دینی به سبک پرده خوانی در تبریز حجت الاسلام حسین قدوسی از روحانیان خوش فکر و هنرمند کشورمان است که با آموزش مفاهیم دینی به سبک پرده خوانی نقش مهمی در جذب جوانان و نوجوانان داشته است.
دوشنبه 30 آبان 1401

نماینده ولی‌فقیه در آذربایجان‌شرقی:

فرهنگ بسیج منشور تمام عدالت‌خواهان جهان است

 فرهنگ بسیج منشور تمام عدالت‌خواهان جهان است نماینده ولی‌فقیه در آذربایجان‌شرقی، تکریم بسیج را پاسداشت جوانمردی و تضمین کننده آینده کشور برشمرد و گفت: به حضور فرهنگ بسیج در جامعه نیازمندیم، این فرهنگ منشور آرمان تمام عدالت خواهان و آزادی خواهان جهان است.
يکشنبه 29 آبان 1401

امام جمعه موقت تبریز:

سردمداران فتنه ۸۸ کشور را به این روز انداخته‌اند

 سردمداران فتنه ۸۸ کشور را به این روز انداخته‌اند امام جمعه موقت تبریز گفت: سردمداران فتنه ۸۸ که کشور را به این روز انداخته‌ و به دشمن سیگنال داده‌اند، نه تنها این حوادث اخیر را محکوم نمی‌کنند بلکه نام آن را جنبش مردمی نامیده‌اند.
جمعه 27 آبان 1401

باحضور رئیس قوه قضائیه؛

همایش همیاری نخبگان و نهادهای انقلابی در گام دوم برگزار می‌شود

همایش همیاری نخبگان و نهادهای انقلابی در گام دوم برگزار می‌شود همایش همیاری نهادهای انقلابی، دولت سیزدهم و نخبگان ملت در گام دوم انقلاب با حضور رئیس قوه قضائیه و وزیر علوم در تبریز برگزار می‌شود.
پنجشنبه 26 آبان 1401