ترکی | فارسی | العربیة | English | اردو | Türkçe | Français | Deutsch
آخرین بروزرسانی : سه شنبه 19 اسفند 1399
سه شنبه 19 اسفند 1399
 لینک ورود به سایت
 
  جستجو در سایت
 
 لینکهای بالای آگهی متحرک سمت راست
 
 لینکهای پایین آگهی متحرک سمت راست
 
اوقات شرعی 
 
 همایش ها و سمینارها
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

پیاده کردن قانون اساسی از اهداف شیخ محمد خیابانی بود

پیاده کردن قانون اساسی از اهداف شیخ محمد خیابانی بود نماینده ولی فقیه در آذربایجان‌شرقی و امام جمعه تبریز گفت: قیام شیخ محمد خیابانی قیام ضد استبدادی و ضدارتجاعی بوده و یکی از اهدف شیخ شهید محمد خیابانی پیاده کردن قانون اساسی بود.
يکشنبه 17 اسفند 1399

سومین نمایشگاه خوشنویسی بانوان تبریز از اشعار پروین اعتصامی برپا می‌شود

سومین نمایشگاه خوشنویسی بانوان تبریز از اشعار پروین اعتصامی برپا می‌شود رئیس انجمن خوشنویسان آذربایجان شرقی از برگزاری سومین نمایشگاه خوشنویسی بانوان تبریز از اشعار پروین اعتصامی خبر داد و گفت: در این نمایشگاه آثار ۳۸ هنرمند خوشنویس در معرض دید عموم قرار می‌گیرد.
يکشنبه 17 اسفند 1399

رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه کشور:

احیای موقوفات خواجه رشیدالدین فضل‌الله همدانی ضروری است

احیای موقوفات خواجه رشیدالدین فضل‌الله همدانی ضروری است رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه کشور با اشاره به موقوفه ربع رشیدی به عنوان یکی از موقوفات خواجه رشیدالدین همدانی گفت: احیای موقوفات این دانشمند بزرگ ضروری است.
چهارشنبه 13 اسفند 1399

نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی:

عبدیت و خردگرایی بر تمامی آثار و اعمال خواجه رشیدالدین چیره است

 عبدیت و خردگرایی بر تمامی آثار و اعمال خواجه رشیدالدین چیره است نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی با اشاره به اینکه خواجه رشیدالدین شیخ فضل‌الله همدانی بیشتر بر آیات قرآنی استناد کرده است، گفت: عبدیت و خردگرایی بر تمامی آثار و اعمال او چیره است.
چهارشنبه 13 اسفند 1399

با اعلام هیات داوران جشنواره؛

برگزیدگان «جشنواره ملی خط نستعلیق تبریز» معرفی شدند

برگزیدگان «جشنواره ملی خط نستعلیق تبریز» معرفی شدند برگزیدگان «جشنواره ملی خط نستعلیق تبریز» که با موضوع «اشعار استاد شهریار» و به همت ستاد برگزاری کنگره ملی استاد شهریار با همکاری شهرداری منطقه 5 تبریز برگزار شده بود، معرفی شدند.
سه شنبه 12 اسفند 1399

رسال ۲۲۰ اثر به سومین جشنواره سراسری آواها و نغمات دینی آیات ترنم آسمانی

رسال ۲۲۰ اثر به سومین جشنواره سراسری آواها و نغمات دینی آیات ترنم آسمانی دبیر اجرایی سومین جشنواره سراسری آواها و نغمات دینی آیات ترنم آسمانی از دریافت بیش از ۲۰۰ اثر توسط هنرمندان نواهای آیینی کشور خبر داد.
پنجشنبه 7 اسفند 1399

رئیس ستاد بزرگداشت شهید خیابانی خبر داد

برگزاری همایش بین المللی "شیخ شهید محمد خیابانی" همزمان با روز شهید در ۲۲ اسفند

برگزاری همایش بین المللی "شیخ شهید محمد خیابانی" همزمان با روز شهید در ۲۲ اسفند نماینده مردم در تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی و رئیس ستاد بزرگداشت شیخ محمد خیابانی، از برگزاری همایش بین المللی شیخ شهید محمد خیابانی در روز ۲۲ اسفند که به نام روز شهید و بزرگداشت شهدا مزین است، خبر داد.
جمعه 1 اسفند 1399

برگزاری پیش همایش معلمان و دانش آموزان «شیخ شهید محمد خیابانی معلم تحول آفرین و هویت ساز»

برگزاری پیش همایش معلمان و دانش آموزان «شیخ شهید محمد خیابانی معلم تحول آفرین و هویت ساز» دبیر اجرایی ستاد بزرگداشت شیخ شهید محمد خیابانی گفت: پیش همایش معلمان و دانش آموزان با عنوان «شیخ شهید محمد خیابانی معلم تحول آفرین و هویت ساز» برگزار می‌شود.
چهارشنبه 29 بهمن 1399

وظیفه‌مداری یکی از ویژگی‌های مهم علامه مصباح یزدی بود

 وظیفه‌مداری یکی از ویژگی‌های مهم علامه مصباح یزدی بود عضو هیأت علمی موسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی(ره) گفت:آیت الله مصباح یزدی، در کنار خودسازی ویژگی مهم وظیفه مداری و تواضع را نیز دارا بودند.
سه شنبه 28 بهمن 1399

مدیر کل تبلیغات اسلامی آذربایجان شرقی:

هویت ایران و آذربایجان قائم به علما و شهدا است

هویت ایران و آذربایجان قائم به علما و شهدا است مدیر کل تبلیغات اسلامی آذربایجان شرقی گفت: هویت ایران و آذربایجان قائم به علما و شهدا هست نه به افکار و مادیات ساخته شده در آن سوی مرزها نیست.
دوشنبه 27 بهمن 1399