ترکی | فارسی | العربیة | English | اردو | Türkçe | Français | Deutsch
آخرین بروزرسانی : شنبه 12 آذر 1401
شنبه 12 آذر 1401
 لینک ورود به سایت
 
  جستجو در سایت
 
 لینکهای بالای آگهی متحرک سمت راست
 
 لینکهای پایین آگهی متحرک سمت راست
 
اوقات شرعی 
 
 معرفي كتاب
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

چرا مرغم مریضه؟

 چرا مرغم مریضه؟ کتاب آموزش مفاهیم بهداشتی دامپزشکی برای کودکان منتشر شد.
شنبه 30 آبان 1394

كيك شگفت‌انگيز

كيك شگفت‌انگيز دست‌كم از زماني كه انسان به نوشتن وقايع پرداخته است، والدين، پدربزرگ‌ها و مادربزرگ‌ها هم براي كودكان داستان‌هايي در مورد حيوانات سخنگو، جادو و هيولاها گفته‌اند. امروزه نيز معلم‌ها و افراد خانواده اين نوع داستان‌ها را براي كودكان تعريف مي‌كنند.
پنجشنبه 9 مهر 1394

هیولا و پنج داستان دیگر

 هیولا و پنج داستان دیگر تابستان‌های کودکی و نوجوانیم به خواندن داستان‌هایی از مارک تواین، هانس‌کریستین اندرسن، صمد بهرنگی و سایر نویسندگان ارزشمندی می‌گذشت...
چهارشنبه 1 مهر 1394

آب چال

آب چال آب چال کتابی است از مجموعه کتاب های سبز که در قالب داستان به معرفی برخی از جانوران و اهمیت و ارزش آب در زندگی آن ها می پردازد. هم چنین در این کتاب کودکان با شمارش اعداد از یک تا ۱۰ آشنا می شوند که مربی می تواند از آن برای آموزش غیرمستقیم اعداد به خردسالان استفاده کند.
پنجشنبه 8 مرداد 1394

سفرهای دکتر دولیتل

سفرهای دکتر دولیتل رمان «سفرهای دکتر دولیتل» اثر هیو لافتینگ که مازیار موسوی آن را ترجمه کرده از سوی انتشارات قدیانی روانه بازار کتاب شده است. این کتاب برای گروه سنی نوجوان منتشر شده و کاترین اولمستید آن را بازنویسی کرده است.
دوشنبه 25 خرداد 1394

پادشاه کوتوله و چهل دردسر بزرگ

پادشاه کوتوله و چهل دردسر بزرگ پادشاه کوتوله و چهل دردسر بزرگ....
چهارشنبه 23 ارديبهشت 1394

تولدت مبارك اي ماه قشنگ

تولدت مبارك اي ماه قشنگ به نظر شما، اگر خرس كوچولو بخواهد روز تولد ماه را به او تبريك بگويد و هديه اي به او بدهد، چه خواهد كرد؟ اگر چه باد هديه خرس كوچولو را با خود برد، اما او توانست به ماه تبريك بگويد و ماه هم پاسخ او را داد !
چهارشنبه 16 ارديبهشت 1394

كيك شگفت‌انگيز

كيك شگفت‌انگيز دست‌كم از زماني كه انسان به نوشتن وقايع پرداخته است، والدين، پدربزرگ‌ها و مادربزرگ‌ها هم براي كودكان داستان‌هايي در مورد حيوانات سخنگو، جادو و هيولاها گفته‌اند.
چهارشنبه 12 فروردين 1394

تمرین خردسالان

تمرین خردسالان این کتاب در سال 1371 از سوی واحد پژوهش کانون با نظارت محمدحسن گلزاده و برنامه‌ریزی آموزشی نجم‌السادات مظفری تهیه و برای گروه سنی پیش از دبستان منتشر شد و اکنون در بیست و سومین مرحله چاپ، شمارگان آن به 295هزار نسخه رسید.
پنجشنبه 9 بهمن 1393

افسانه درخت خرما و بزی

افسانه درخت خرما و بزی این کتاب بازآفرینی کهن‌ترین افسانه‌ی منظوم ایرانی...
سه شنبه 9 دي 1393