ترکی | فارسی | العربیة | English | اردو | Türkçe | Français | Deutsch
آخرین بروزرسانی : سه شنبه 3 خرداد 1401
سه شنبه 3 خرداد 1401
 لینک ورود به سایت
 
  جستجو در سایت
 
 لینکهای بالای آگهی متحرک سمت راست
 
 لینکهای پایین آگهی متحرک سمت راست
 
اوقات شرعی 
 
 كودك و نوجوان
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

گنج‌های گمشده تاریخ کجا هستند؟ + عکس

گنج‌های گمشده تاریخ کجا هستند؟ + عکس گنج‌های گمشده تاریخ همواره از اسرار بزرگ و البته جذاب برای بشر بوده‌اند. در این مطلب به معرفی 15 گنجینه گمشده خواهیم پرداخت که حتی تا به امروز هم خبری از آنها نیست!
يکشنبه 30 مهر 1396

طولانی‌ترین ماز جهان ساخته شد +عکس

طولانی‌ترین ماز جهان ساخته شد +عکس این ماز سرسبز و زیبا در سال ۱۹۷۵ میلادی ساخته شده، حدود ۲٫۷۴ کیلومتر ادامه دارد و فضایی به وسعت ۶ هزار متر مربع را اشغال کرده است.
دوشنبه 3 مهر 1396

پادشاه پارکینگ

پادشاه پارکینگ تا می‌آمدم دوچرخه را در گوشه‌ای از پارکینگ خانه بگذارم، سر و کله‌ی علی‌آقا پیدا می‌شد با آن لباس سفید بلندش و جلیقه‌ی سرمه‌ای‌اش، با آن کلاه عرق‌چین که همیشه در گرما و سرما روی سرش بود.
يکشنبه 2 مهر 1396

گره، واحد اندازه گیری!

 گره، واحد اندازه گیری! در دوران‌های قدیم، کشتی‌ها وسایل اندازه‌گیری پیشرفته‌ای نداشتند تا بتوانند سرعت حرکت خود را با آنها اندازه بگیرند. در آن زمان، از روش دیگری برای این منظور استفاده می‌شد.
يکشنبه 12 شهريور 1396

ترسناک‌ترین مارهای دنیا + عکس

ترسناک‌ترین مارهای دنیا + عکس خش کثیری از مردم بیش از آنکه از مرگ بترسند از مارها واهمه دارند و مواجه شدن با مار برایشان مثل کابوس است مارهایی که با جثۀ عظیم و غول پیکرشان دلهره‌ای وصف نشدنی ایجاد می کنند...
يکشنبه 12 شهريور 1396

مرتفع‌ترین ساختمانی که بشر می‌تواند بسازد چیست؟

مرتفع‌ترین ساختمانی که بشر می‌تواند بسازد چیست؟ هزارن سال است که انسان‌ها شیفته ستارگان شده‌اند، از این رو جای شگفتی ندارند که یکی از تلاش‌های همیشگی بشر ساختن ساختمان‌های بلند بوده باشد تا به ستارگان نزدیک‌تر شود.
يکشنبه 5 شهريور 1396

رودخانه ی تنها

رودخانه ی تنها یکی بود یکی نبود غیر از خدای مهربان هیچ کس نبود. در کنار یک کوهستان زیبا رودخانه ای وجود داشت که بسیار تنها بود.او هیچ دوستی نداشت.
شنبه 4 شهريور 1396

ظرفیت آسانسور

ظرفیت آسانسور یکی سوار آسانسور می شه می بینه نوشته «ظرفیت دوازده نفر»...
شنبه 4 شهريور 1396

مسیحی و زره علی علیه‏السلام

مسیحی و زره علی علیه‏السلام در زمان خلافت علی - علیه‏السلام - در کوفه ، زره آن حضرت گم شد .
شنبه 4 شهريور 1396

درختی که راه می‌رود + عکس

درختی که راه می‌رود + عکس درخت‌ها باید ریشه‌ای ثابت در زمین ثابت باشند، موضوعی که همه آن را تایید می‌کنند، اما درختی عجیبی کشف شده که به راه رفتن علاقه دارد.
پنجشنبه 2 شهريور 1396