ترکی | فارسی | العربیة | English | اردو | Türkçe | Français | Deutsch
آخرین بروزرسانی : چهارشنبه 9 بهمن 1398
چهارشنبه 9 بهمن 1398
 لینک ورود به سایت
 
  جستجو در سایت
 
 لینکهای بالای آگهی متحرک سمت راست
 
 لینکهای پایین آگهی متحرک سمت راست
 
اوقات شرعی 
 
 اجتماعي
کلمه کلیدی
جستجو

در تراز خط دانشجویان شهید آذربایجان

33 سال از عروج 22 تن از دانشجویان دانشگاه تبریز بر اثر بمباران و یورش وحشیانه رژیم بعثی عراق به دانشکده فنی این دانشگاه می‌گذرد که به عقیده بسیاری از تحلیلگران این حوزه دانشگاه تبریز تنها دانشگاه کشورمان ایران عزیز است که مورد حمله مستقیم هواپیماهای عراقی قرار گرفته و این دانشگاه، به مشهدالشهدای دانشگاه‌های کشور مطرح است.
پنجشنبه 26 دي 1398

راهکارهای پکن و دهلی نو برای کاهش آلودگی هوا

افزایش آلودگی‌ هوا در شهرهای بزرگ جهان به یكی از مهم‌ترین معضلات زیست‌محیطی تبدیل شده و حتی در سال‌های اخیر به عنوان یكی از شایع‌ترین دلایل مرگ‌ومیر كودكان نیز شناخته می‌شود.
پنجشنبه 26 دي 1398

نگذارید كودكان اخبار تلخ را بشنوند

عضو هیأت علمی دانشگاه علوم پزشكی شهید بهشتی هشدار داد: كودكان نسبت به بزرگسالان بیشتر در معرض آسیب‌های روانی قرار می‌گیرند و با رزیتا داوری آشتیانی، فوق‌تخصص روانپزشكی كودكان و نوجوانان افزود: در بسیاری از مواقع فكر كودكان در مواجهه با اخبار زلزله، سیل، جنگ و مسائلی از این قبیل تا مدت‌ها مشغول می‌شود.
چهارشنبه 25 دي 1398

رکورد گرمای آب اقیانوس‌ها شکسته شد

در شرایطی که برخی پیامدهای گرمایش زمین مانند بارش باران‌های سیل آسا به سادگی قابل مشاهده است، برخی نتایج این پدیده مانند گرمایش آب اقیانوس‌ها که رکوردی تازه به ثبت رسانده، چندان ملموس نیست.
چهارشنبه 25 دي 1398

چرا زوج های بیشتری ترجیح می دهند جدا از هم زندگی کنند؟

حدود 10 درصد بزرگسالان در اروپای غربی، ایالات متحده، کانادا، نیوزیلند و استرالیا جدا از هم زندگی می کنند، در حالی که بیشتر از یک چهارم کسانی که در بریتانیا بر اساس آمار «مجرد» تعریف می شوند، عملا یک شریک زندگی نزدیک دارند و فقط در دو مکان متفاوت زندگی می کنند.
سه شنبه 24 دي 1398

دکتر ربیعا اسکینی، استاد دانشگاه و مولف کتب حقوق تجارت پاسخ داد؛

دارنده چک تا چه تاریخى می تواند علیه صادر کننده چک طرح دعوى کند؟

از زمان پیدایش چک به عنوان یک ابزار برای مبادله‌های تجاری و اقتصادی، آن چنان مورد استفاده قرار گرفته که تاکنون درباره آن مقالات و قوانین متعددی نگاشته شده است.
سه شنبه 24 دي 1398

حجت الاسلام قمی:

جگر همه ما آتش گرفته ولی نمی‌گذاریم فتنه بزرگ‌تری رخ بدهد

حجت الاسلام محمد قمی، رئیس سازمان تبلیغات اسلامی در مجلس ختم شهدای سانحه سقوط هواپیمای اوکراینی در دانشگاه شریف گفت: جگر همه ما آتش گرفته ولی نمی‌گذاریم فتنه بزرگ‌تری رخ بدهد.
سه شنبه 24 دي 1398

تاثیر چشمگیر اجرای قانون جدید چک بر کاهش چک های برگشتی

با وجود اینکه قانون جدید چک، هنوز به صورت کامل از سوی بانک مرکزی اجرایی نشده اما همین اجرای ناقص نیز توانسته است تاثیر چشمگیری در کاهش تعداد چک های برگشتی در کشور داشته باشد.
دوشنبه 23 دي 1398

بازی‌هایی برای کشف استعدادهای کودک

بازی یکی از مهم‌ترین فعالیت‌هایی‌ست که می‌تواند به رشد کودک در همه زمینه‌ها کمک کند. در خلال بازی والدین می‌توانند علاوه‌بر لذتی که به کودک می‌دهند به او نکاتی را یاد دهند که یاد گرفتنش به‌صورت معمولی زمان‌گیر و سخت است.
دوشنبه 23 دي 1398

این پیشنهادها را اجرایی کنید:

توصیه هایی برای داشتن سلامت روانی بهتر

ممکن است اتفاقات این روزها به شما فشار وارد کرده باشد. اگر احساس نگرانی یا افسردگی می کنید قابل درک است.
يکشنبه 22 دي 1398