ترکی | فارسی | العربیة | English | اردو | Türkçe | Français | Deutsch
آخرین بروزرسانی : چهارشنبه 9 آذر 1401
چهارشنبه 9 آذر 1401
 لینک ورود به سایت
 
  جستجو در سایت
 
 لینکهای بالای آگهی متحرک سمت راست
 
 لینکهای پایین آگهی متحرک سمت راست
 
اوقات شرعی 
 
 کتاب شناسی بانوی دو عالم
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

دردانه ای دلداده

دردانه ای دلداده کتاب دردانه ای دلداده، بررسی تحلیلی زندگانی حضرت زهرا(س) از سوی بوستان کتاب منتشر شد...
شنبه 30 خرداد 1388

زندگاني حضرت زهرا (ع) به قلم استاد سيد جعفر شهيدي

زندگاني حضرت زهرا (ع) به قلم استاد سيد جعفر شهيدي زندگاني فاطمه زهرا (ع) نوشته استاد سيد جعفر شهيدي از مجموعه انتشارات دفتر نشر فرهنگ اسلامي
سه شنبه 22 ارديبهشت 1388

زهرا علیهاالسلام از ولادت تا شهادت

زهرا علیهاالسلام از ولادت تا شهادت در مجموعه مطالب این کتاب تلاش می‏شود تا وقایع مربوط به زندگی و ویژگی‏های مختلف شخصیّت حضرت زهرا علیهاالسلام در حدّی که میّسر است
يکشنبه 20 ارديبهشت 1388

بهشت ارغوان: قصّه ناتمام صدیقه

 بهشت ارغوان: قصّه ناتمام صدیقه این اثر برگردانی است از کتاب «وَ کانَتْ صدیقّةً» نوشته کمالُ السیّد. مترجم در معرفی کتاب حاضر می‏نویسد: اثری که پیش رو دارید هیچ یک از نام‏های رایج و قالب‏های شناخته شده ادبی را بر نمی‏تابد.
يکشنبه 20 ارديبهشت 1388

کتاب: صدیقه طاهره

 کتاب: صدیقه طاهره مؤلّف در مقدمه می‏نویسد: «کتاب حاضر با هدف انجام وظیفه‏ای هر قدر کوچک و ناچیز در جهت شناختن و شناساندن [الگوی برتر]، جامه تألیف پوشیده است هدف اصلی و امید و آرزوی اساسی از تألیف... آن است که با الهام گرفتن از آن منبع فیّاض جاودانه و با بهره‏گیری از انوار مقدّس شخصیّت یگانه آن حضرت گوشه‏ای از زندگی پر ثمر و تلاش‏های سازنده و مبارزات آموزنده این بانوی قهرمان و مادر قهرمانان نشان داده شود».
يکشنبه 20 ارديبهشت 1388

فاطمه زهرا علیهاالسلام بانوی نمونه اسلام

فاطمه زهرا علیهاالسلام بانوی نمونه اسلام همان‏گونه که در بخش آغازین کتابِ حاضر آمده است، هدف از نگارش این اثر صِرف تهیه وسیله سرگرمی برای اوقات فراغت علاقه‏مندانِ مطالعه نیست؛ بلکه مؤلّف محترم تلاش می‏نماید، راز عظمت و محبوبیّت یکی از اولیای الهی را بررسی نموده، راه و روش او را در حدّ توان معرفی کند تا افراد از رفتار آن الگوی کامل الهی درس زندگی بیاموزند.
يکشنبه 20 ارديبهشت 1388

نهج الحیاة: فرهنگ سخنان فاطمه علیهاالسلام

نهج الحیاة: فرهنگ سخنان فاطمه علیهاالسلام مؤلّف محترم این اثر را پس از حدود هفت سال پژوهش، با هدف کمک به نشر معارف حضرت زهرا علیهاالسلام ، تدوین نموده‏اند.
يکشنبه 20 ارديبهشت 1388

چشمه در بستر

چشمه در بستر هر نویسنده‏ای که در زمینه معارف فاطمی قلم به‏دست گرفته است با توجّه به توان و علاقه‏ای که داشته به موضوع خاصّی از ویژگی‏ها و ابعاد شخصیّت این الگوی کامل الهی پرداخته است.
يکشنبه 20 ارديبهشت 1388

آیینه عصمت

آیینه عصمت شاعران متعهّد و معتقد در طول تاریخ از طریق سرودن مدائح و مناقب به شناساندن شخصیّت و فضایل اخلاقی سفیران هدایت اهتمام نموده‏اند و الحقّ با اشعارخوبی که سروده‏اند
يکشنبه 20 ارديبهشت 1388

فاطمه الگوی حیات زیبا

فاطمه الگوی حیات زیبا در نظام هستى و عالم خلقت آنقدر مسايل اسرارآميز وجود دارد كه يقينا بشر، با همه اطلاعاتى كه از جهان دارد، هرگز به ژرفاى آن پى نخواهد برد.
يکشنبه 20 ارديبهشت 1388