ترکی | فارسی | العربیة | English | اردو | Türkçe | Français | Deutsch
آخرین بروزرسانی : شنبه 16 مهر 1401
شنبه 16 مهر 1401
 لینک ورود به سایت
 
  جستجو در سایت
 
 لینکهای بالای آگهی متحرک سمت راست
 
 لینکهای پایین آگهی متحرک سمت راست
 
اوقات شرعی 
 
 گل و گياه
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

پرورش گل در ایستگاه فضایی بین المللی

پرورش گل در ایستگاه فضایی بین المللی فضانوردان ناسا در آزمایشگاه فضایی موفق به رشد گیاهی شده اند که می تواند اولین گلی باشد که تا به حال در این ایستگاه پرورش یافته است.
شنبه 30 آبان 1394

آیا میدانید گیاهان هنگام بیماری گریه میکنند؟

آیا میدانید گیاهان هنگام بیماری گریه میکنند؟ گیاهان گروه بزرگی از گونه‌های زندگی هستند و شامل موجودات زندهء آشنایی چون درختان، علف، بوته، سبزه، درخت مو، سرخس، خزه و خزه دریایی می‌شوند.
پنجشنبه 19 شهريور 1394

زیستگاه بلندترین درخت جهان کجاست؟

زیستگاه بلندترین درخت جهان کجاست؟ موقعیت دقیق بلندترین درخت جهان برای عموم مردم ناشناخته است، چرا که دانشمندان نمی‌خواهند که این درخت به واسطه هجوم گردشگران مورد تخریب قرار بگیرد.
دوشنبه 9 شهريور 1394

درختی با 40 میوه مختلف

 درختی با 40 میوه مختلف  سم ون آکن، از استادان خوش ذوق رشته مجسمه سازی در دانشگاه سیراکیوز نیویورک در اقدامی جالب و ابتکاری با بهره گیری از روش پیوند...
شنبه 10 مرداد 1394

گلدانی که با گیاه رشد می‌کند

گلدانی که با گیاه رشد می‌کند شرکتی بریتانیایی با استفاده از تکنیک‌های اوریگامی گلدان انعطاف‌پذیری تولید کرد که همزمان با رشد گیاه داخلش رشد می‌کند.
يکشنبه 4 مرداد 1394

گلی که می‌داند کی خوشبو باشد

گلی که می‌داند کی خوشبو باشد تیمی از دانشمندان دانشگاه واشنگتن یک مکانیسم کلیدی را در نوعی گیاه شناسایی کرده‌اند که تصمیم می‌گیرد برای جذب موجودات گرده‌افشان‌ چه هنگام عطر خود را ساطع کند.
شنبه 13 تير 1394

چطور با گیاهان خانگی هوای درون خانه را پاک کنیم؟

چطور با گیاهان خانگی هوای درون خانه را پاک کنیم؟ سرخس گلدانی گیاهی زیبا است، اما آیا واقعاً می‌توانند کیفیت هوای خانه شما را بهبود بخشد؟ بررسی‌ها به‌وسیله مؤسسات معتبری مانند ناسا بیانگر آن است که پاسخ این سؤال مثبت است.
دوشنبه 8 تير 1394

گیاهانی که نباید در حیاط خانه کاشته شود

  گیاهانی که نباید در حیاط خانه کاشته شود بسیاری از گل ها زیبا و چشم نواز هستند، اما محققان می گویند همه آنها برای کاشتن در حیاط خانه به دلیل سمی بودن،صدمه زدن به حاصلخیزی خاک و تجمع انواع حشرات برای سلامتی و بهداشت خانه مفید نیستند.
شنبه 23 خرداد 1394

استقبال از موز قرمز + تصاویر

استقبال از موز قرمز + تصاویر به گزارش ایسنا به نقل از «باشگاه خبرنگاران»، این موز مخلوطی از موز با انواع توت است که کشاورزان با مهارت و هنرمندی آنها را پیوند زده‌اند و توانسته‌اند مزه‌ها و طعم‌های بسیار خوشمزه‌ای به دست آورند.
پنجشنبه 21 خرداد 1394

گوجه‌فرنگی‌های هلندی

گوجه‌فرنگی‌های هلندی ویم پترز، پرورش‌دهنده گوجه‌فرنگی، روز ۲۸ مه (۷ خرداد) ۲۰۱۵ در یک گلخانه در سومرن در نزدیکی شهر آینتهوون در هلند گوجه‌فرنگ
شنبه 9 خرداد 1394