ترکی | فارسی | العربیة | English | اردو | Türkçe | Français | Deutsch
آخرین بروزرسانی : شنبه 16 مهر 1401
شنبه 16 مهر 1401
 لینک ورود به سایت
 
  جستجو در سایت
 
 لینکهای بالای آگهی متحرک سمت راست
 
 لینکهای پایین آگهی متحرک سمت راست
 
اوقات شرعی 
 
 گل و گياه
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

نگهداری گل‌ها؛ بایدها و نبایدها

نگهداری گل‌ها؛ بایدها و نبایدها رسیدگی به گل کار راحتی نیست همین موضوع است که بسیاری از ما را از داشتن آن در آپارتمان یا حیاط خانه منصرف می‌کند ولی اگر کمی ذوق وشوق نگهداری گل در وجود ما باشد می‌توانیم با مطالعه و پرس‌وجو روش نگهداری گل را بیاموزیم آن وقت است که حاضر نخواهیم شد این لذتی را که به دست آوردیم از دست بدهیم.
پنجشنبه 30 خرداد 1392

تأثیر تکان‌دهنده سیگنالهای WiFi روی رشد گیاهان

تأثیر تکان‌دهنده سیگنالهای WiFi روی رشد گیاهان پنج دانش آموزان دبیرستانی در دانمارک با انجام یک آزمایش ثابت کردند که سیگنالهای WiFi رشد گیاهان را متوقف می کند.
يکشنبه 5 خرداد 1392

پلي از ريشه هاي درخت

پلي از ريشه هاي درخت ساکنان این دو روستا بیش از 100سال است که از روی آن به راحتی تردد می‌کنند. پل یادشده در سال 1890 و به همت یک معلم مسلمان ساخته شد.
پنجشنبه 26 ارديبهشت 1392

گفتگوی گیاهان با یکدیگر رشد آنها را تقویت می‌کند

گفتگوی گیاهان با یکدیگر رشد آنها را تقویت می‌کند پژوهشگران دریافته اند گفتگوی گیاهان با یکدیگر می تواند به جوانه زنی بذر و رشد بهتر آنها کمک کند.
چهارشنبه 18 ارديبهشت 1392

گل‌ها و گیاهانی در جهان وجود دارند که باعث شگفتی و جذابیت بیشتر طبیعت می‌شوند.

گل‌ها و گیاهانی در جهان وجود دارند که باعث شگفتی و جذابیت بیشتر طبیعت می‌شوند. تصاویر گل‌ها و گیاهان زیبا و در عین حال جذاب توسط «جاناتان سینگر» یک عکاس حرفه‌ای گرفته شده است.
پنجشنبه 12 ارديبهشت 1392

گلدان‌های دو شغله

گلدان‌های دو شغله اندر معایب دوشغله بودن برخی کارکنان اداره‌ها و سازمان‌ها که نمی‌توان قلم‌فرسایی کرد چون پای خودمان گیر است اما در عوض اندر مزایای بهره بردن از گلدان‌های دوشغله تا دلتان بخواهد می‌توان گپ و گفت‌های خودمانی داشت.
شنبه 24 فروردين 1392

گل‌های کارمندی

گل‌های کارمندی این روز‌ها سر میز بسیاری از کارمند‌ها، در کنار انبوه نامه‌های اقدام شده و نشده یک بطری آب یا شیشه‌ای که گیاهی داخل آن سبز شده و روزبه‌روز بیشتر به بیرون سرک می‌کشد نیز دیده می‌شود.
سه شنبه 20 فروردين 1392

تولید گل اطلسی ضدسرما/ مقاومت اطلسی‌ها دردمای منفی 10درجه

تولید گل اطلسی ضدسرما/ مقاومت اطلسی‌ها دردمای منفی 10درجه وقتی که سرمای زمستانی تا بهار هم ادامه می یابد بسیاری از باغبانها نگران گلهای خود هستند، اما دانشمندان اخیرا یک گیاه جدید تولید کرده اند که راهکاری برای این مشکل دارد.
شنبه 17 فروردين 1392

گلهایی که نظر پرندگان را به خود جلب می کنند

گلهایی که نظر پرندگان را به خود جلب می کنند برخی از گل های بومی استرالیا دیگر از حشرات برای گرده افشانی استفاده نمی کنند بلکه با تغییر رنگشان به قرمز، نظر پرندگان را جلب کرده اند
چهارشنبه 16 اسفند 1391

چطور درست باغبانی کنیم؟

چطور درست باغبانی کنیم؟ باغبانی یک فعالیت آرامش‌‌بخش و شکلی عالی از ورزش است.
شنبه 16 دي 1391