ترکی | فارسی | العربیة | English | اردو | Türkçe | Français | Deutsch
آخرین بروزرسانی : دوشنبه 17 بهمن 1401
دوشنبه 17 بهمن 1401
 لینک ورود به سایت
 
  جستجو در سایت
 
 لینکهای بالای آگهی متحرک سمت راست
 
 لینکهای پایین آگهی متحرک سمت راست
 
اوقات شرعی 
 
 گل و گياه
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

چطور گیاهان هوا را پاک می‌کنند؟

چطور گیاهان هوا را پاک می‌کنند؟ گیاهان خانگی هوایی را که تنفس می‌کنید به‌صورت طبیعی، ایمن و کارآمد با بازچرخاندن هوای اطراف خود تمیز می‌کنند.
دوشنبه 4 خرداد 1394

گیاهان صدای خورده‌ شدنشان را می‌شنوند!

گیاهان صدای خورده‌ شدنشان را می‌شنوند! گیاهان گروه بزرگی از موجودات زنده هستند و شامل موجودات آشنایی چون درختان، علف، بوته، سبزه، درخت مو، سرخس، خزه و خزه دریایی می‌شوند.
چهارشنبه 30 ارديبهشت 1394

باغ‌هایی که نفس را به شماره می‌اندازند...

باغ‌هایی که نفس را به شماره می‌اندازند...
يکشنبه 27 ارديبهشت 1394

پرورش گیاهان باطراوت با گلدان هوشمند

پرورش گیاهان باطراوت با گلدان هوشمند به تازگی گلدان هوشمندی ساخته شده که آبرسانی به گیاه را به بهترین شیوه ممکن انجام می‌دهد.
سه شنبه 15 ارديبهشت 1394

آکواریومی که با یک گیاه تمیز می‌شود

آکواریومی که با یک گیاه تمیز می‌شود آکواریوم متفاوتی عرضه شده که با کمک یک گیاه به تمیز کردن و پاکسازی فضای داخل آکواریوم می پردازد.
دوشنبه 14 ارديبهشت 1394

با نادرترین گل جهان آشنا شوید

با نادرترین گل جهان آشنا شوید در این موسم بهاری شاید بی‌مناسبت نباشد که شما را با یکی از نادرترین گل‌های جهان آشنا کنیم؛ گلی که نه‌تنها در نگاه اول تفاوت ملموسی با هزاران شکوفه معمولی ندارد و حتی نام آن نیز چندان که باید چنگی به دل نمی‌زند، اما با همه این اوصاف «گل استخوانی» به عنوان یکی از منحصربه‌فردترین و زیباترین جلوه‌های طبیعی در سراسر جهان شناخته شده است.
چهارشنبه 2 ارديبهشت 1394

گیاهی که نیش می‌زند

گیاهی که نیش می‌زند در جنگل‌های شرق استـــرالــیــا و جنگل‌های بارانی اندونزی گیاهی به نـام گـیـمـپـی‌گیـمـپـی Gympie-Gympie می‌روید که به قدری سمی است که در اصطلاح می‌گویند این گیاه نیش می‌زند.
شنبه 4 بهمن 1393

گلدانی که آب هم می‌دهد + عکس

  گلدانی که آب هم می‌دهد + عکس محققان فرانسوی گلدان هوشمندی طراحی کرده‌اند که با تشخیص دمای محیط و کاهش رطوبت خاک، زمان نیاز گلدان به آبیاری را مشخص می‌کند.
پنجشنبه 18 دي 1393

میوه‌هایی‌که تاکنون ندیده‌اید

میوه‌هایی‌که تاکنون ندیده‌اید درباره فواید خوردن میوه‌ و اهمیت آن در سلامت بدن مطالب بسیاری شنیده یا خوانده‌ایم و بدون تردید نام بسیاری از این نعمات الهی را متناسب با محل سکونت خود یا حتی کمی دورتر در ذهنمان ثبت کرده‌ایم، اما دور از ذهن نیست اگر نام بسیاری از میوه‌هایی که مردم دیگر مناطق جهان می‌خورند را ندانیم و حتی تصوری از مزه‌ آنها نداشته باشیم. پس آماده باشید که از نام وطعم میوه‌های ناآشنا اطلاعاتی کسب کنید.
دوشنبه 15 دي 1393

قارچ چینی، زیباترین قارچ چتری جهان

قارچ چینی، زیباترین قارچ چتری جهان آگوراستوس پاپاستانیس در حال گردش در کوه المپوس در یونان بود که با چشم‌انداز زیبای این قارچ‌های چینی روبرو شد و تصویر آن‌ها را برای نشنال‌جئوگرافیک ارسال کرد.
شنبه 13 دي 1393