ترکی | فارسی | العربیة | English | اردو | Türkçe | Français | Deutsch
آخرین بروزرسانی : پنجشنبه 9 تير 1401
پنجشنبه 9 تير 1401
 لینک ورود به سایت
 
  جستجو در سایت
 
 لینکهای بالای آگهی متحرک سمت راست
 
 لینکهای پایین آگهی متحرک سمت راست
 
اوقات شرعی 
 
 جهان زير آب
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

(فیلم) حمله كوسه به فك‌ها

(فیلم) حمله كوسه به فك‌ها در این فیلم كوتاه حیات وحش شكار فك ها توسط كوسه سفید بزرگ به تصویر كشیده شده است.
پنجشنبه 3 اسفند 1391

وفادارترین جفت‌ها در قلمرو حیوانات آشنا شوید

وفادارترین جفت‌ها در قلمرو حیوانات آشنا شوید نه‌تنها تک‌همسری منحصر به ما انسان‌ها نیست، بلکه رفتارهایی مانند خیانت یا جداشدن جفت‌ها از یکدیگر در قلمرو حیوانات نیز دیده می‌شود.
شنبه 28 بهمن 1391

موجودات اسرارآمیز

 موجودات اسرارآمیز تصاویر این موجودات اسرارآمیز در موسسه تحقیقاتی آکواریوم خلیج منتری و آزمایشگاه های دریایی ماس لندینگ در کالیفرنیا و همچنین آبهای عمیق کالیفرنیا گرفته شده است.
يکشنبه 22 بهمن 1391

ساكنان زهرآگين درياها

ساكنان زهرآگين درياها موجودات ساكن اين سياره خاكي ـ يعني زمين ـ همواره موجب شگفتي هستند و اين شگفتي را حد و مرزي نيست...
يکشنبه 8 بهمن 1391

تصویر نهنگ 18 متری که به گل نشست

تصویر نهنگ 18 متری که به گل نشست در منطقه تفریحی سبل دولون (Sables d'Olonne) واقع در سواحل اقیانوس اطلس در فرانسه یک نهنگ به گل نشست و جان باخت
شنبه 7 بهمن 1391

ماهی‌ها درد را احساس نمی‌کنند، اما...

ماهی‌ها درد را احساس نمی‌کنند، اما... دانشمندان در جدیدترین مطالعاتشان مدعی‌اند که ماهی‌ها درد را احساس نمی‌کنند یا فاقد پایانه‌های عصبی ویژه برای تجربه چنین حسی هستند.
چهارشنبه 4 بهمن 1391

حمله خورشیدماهیها به سواحل بریتانیا/ تصاویر سنگین‌ترین ماهی استخوان‌دار

حمله خورشیدماهیها به سواحل بریتانیا/ تصاویر سنگین‌ترین ماهی استخوان‌دار از مشاهده جسد سنگین ترین ماهی استخوان دار اقیانوسی که گفته می شود متعلق به آبهای گرمسیری است، دانشمندان اعلام کردند که حمله خورشیدماهیهای غول پیکر به آبهای سرد دریای شمال ناشی از وزش بادهای شدید بوده است.
جمعه 8 دي 1391

شگفتی‌های دنیای نهنگ‌ها

شگفتی‌های دنیای نهنگ‌ها نهنگ های آبی یکی از بزرگترین انواع نهنگ ها هستند که طول آنها به 108 فوت می رسد و وزن ها آنها در حدود 190 تن است. در واقع نهنگ های آبی بزرگترین نوع از نهنگ ها و بزرگترین موجود زنده در دنیا می باشند.
چهارشنبه 6 دي 1391

شکست آکواریوم غول پیکر+‌تصاویر

شکست آکواریوم غول پیکر+‌تصاویر داشتن یک آکواریوم با ماهی‌های رنگ و وارنگ دل چسب است اما رسیدن به این لذت بی‌دردسر هم نیست و گاهی مشکلات بزرگ درست می‌کند.
يکشنبه 3 دي 1391

وحشتناک‌ترین دندان‌ها + عکس

وحشتناک‌ترین دندان‌ها + عکس دندان‌ها در همه موجودات روی زمین به عنوان یک وسیله برای خوردن غذاهای مختلف و همچنین برای برخی از امور دفاعی و حمله‌ای استفاده می‌شود و نبود آنها حتی می‌تواند زمینه ساز مرگ حیوانات نیز شود.
پنجشنبه 23 آذر 1391