ترکی | فارسی | العربیة | English | اردو | Türkçe | Français | Deutsch
آخرین بروزرسانی : چهارشنبه 9 آذر 1401
چهارشنبه 9 آذر 1401
 لینک ورود به سایت
 
  جستجو در سایت
 
 لینکهای بالای آگهی متحرک سمت راست
 
 لینکهای پایین آگهی متحرک سمت راست
 
اوقات شرعی 
 
 جهان زير آب
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

کشف چهارگونه جدید دریایی در اسکاتلند

کشف چهارگونه جدید دریایی در اسکاتلند نیروی دریایی اسکاتلند اعلام کرد که چهار گونه جدید از حلزون و کرم دریایی جدید در اسکاتلند کشف شده است.
دوشنبه 9 دي 1392

ماهی که راه می‌رود +تصویر

ماهی که راه می‌رود +تصویر سازمان پژوهش‌های علمی و صنعتی در استرالیا موفق به کشف گونه‌ای از ماهی‌ ها شده است که می‌توانند کف دریا راه بروند.
چهارشنبه 20 آذر 1392

کشف گونه جدیدی از دلفین در آبهای استرالیا

کشف گونه جدیدی از دلفین در آبهای استرالیا پس از کشف سه گونه مهره دار در دنیای گمشده در استرالیا، اکنون دانشمندان از کشف گونه جدیدی از دلفین کوهان دار در آبهای شمالی این قاره خبر می دهند.
يکشنبه 12 آبان 1392

ماهیانی که برق تولید می کنند!

ماهیانی که برق تولید می کنند! محققان دانشگاه «کورنل» واقع در نیویورک آمریکا دو گونه ماهی که در بدنشان الکتریسیته تولید می شود، در آمازون شناسایی کردند.
چهارشنبه 20 شهريور 1392

تصاویری از یک مارماهی با ظاهر عجیب بیگانگان فضایی

تصاویری از یک مارماهی با ظاهر عجیب بیگانگان فضایی کشف یک ماهی با ظاهری عجیب که بیشتر تداعی کننده صورت نوزاد بنفش رنگ یک موجود فضایی بیگانه در یک دریاچه چین بسیاری از مردم این کشور را شگفت زده کرده است.
سه شنبه 19 شهريور 1392

لباسی که به کوسه‌ها می‌گوید «من را نخور»

لباسی که به کوسه‌ها می‌گوید «من را نخور» در سال‌های اخیر، سواحل استرالیا و بویژه سواحل غربی آن به دلیل حمله کوسه‌ها به انسان به مکان بسیار خطرناکی تبدیل شده است.
پنجشنبه 14 شهريور 1392

توانایی ماهی قرمز در تشخیص موسیقی کلاسیک

توانایی ماهی قرمز در تشخیص موسیقی کلاسیک نتایج یک تحقیق جدید نشان می دهد که ماهیهای قرمز می توانند فرق بین موسیقی کلاسیکی که توسط باخ یا استراوینسکی ساخته شده را تشخیص دهند.
يکشنبه 10 شهريور 1392

تصاویری شگفت انگیز از یک خرچنگ 2 رنگ

تصاویری شگفت انگیز از یک خرچنگ 2 رنگ ماهی گیران آمریکایی خرچنگی را از آب گرفتند که نصفی از بدن آن نارنجی و نصف دیگر قهوه ای است.
يکشنبه 10 شهريور 1392

کشف کوسه ای که در اقیانوس راه می رود

کشف کوسه ای که در اقیانوس راه می رود محققان یک گونه کوسه جدید را در آبهای شرق اندونزی شناسایی کرده اند که در بستر دریا راه می رود.
يکشنبه 10 شهريور 1392

قدرت خودترمیمی کرم‌ها از کجاست؟

قدرت خودترمیمی کرم‌ها از کجاست؟ یکی از موضوعاتی که همیشه ذهن بسیاری از دانشمندان در حوزه جانورشناسی را به خود مشغول کرده، توانایی بازیابی عضو از دست رفته در برخی انواع گونه‌های جانوران است.
سه شنبه 5 شهريور 1392