ترکی | فارسی | العربیة | English | اردو | Türkçe | Français | Deutsch
آخرین بروزرسانی : شنبه 16 مهر 1401
شنبه 16 مهر 1401
 لینک ورود به سایت
 
  جستجو در سایت
 
 لینکهای بالای آگهی متحرک سمت راست
 
 لینکهای پایین آگهی متحرک سمت راست
 
اوقات شرعی 
 
 شگفتي هاي طبيعت
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

کشف کوسه‌ای ۵۱۲ ساله

کشف کوسه‌ای ۵۱۲ ساله دانشمندان پس از مشاهده کوسه‌ای ۵ و نیم متری در شمال آتلانتیک آن را قدیمی‌ترین مهره‌دار زنده جهان معرفی کردند.
شنبه 25 آذر 1396

کشف هیولای 6 متری در روسیه +عکس

کشف هیولای 6 متری در روسیه +عکس به نقل از دیلی میل، البته این هیولا زنده نیست و فقط اسکلت آن کشف شده است. اسکلت بیست فوتی (شش متری) این جانور عظیم الجثه مربوط به قرن هفدهم است. این جانور دریایی طعمه بسیار لذیذ و پر گوشتی برای مردمان ساکن آن منطقه بوده است.
دوشنبه 29 آبان 1396

51 دانستنی درباره‌ مارها + عکس

51 دانستنی درباره‌ مارها + عکس مارها جانورانی خونسرد هستند که موجب ترس و وحشت بسیاری از انسان‌ها می‌شوند. بعضی مارها با نیش و زهر و خود شکارشان را می‌کشند و بعضی دیگر آنقدر محکم به دور شکار می‌پیچند که آن را خرد و خفه می‌کنند.
پنجشنبه 27 مهر 1396

ظهور دوباره حشره غول پیکر و ترسناکی که منقرض شده بود +عکس

ظهور دوباره حشره غول پیکر و ترسناکی که منقرض شده بود +عکس این حشره که لردهووه نامیده می شود آخرین بار 100 پیش مشاهده شده بود یعنی سال 1918. در دهه 60 میلادی نیز بقایایی از این حشره در نیوزیلند یافت و به سرعت به موزه منتقل شد. اما اکنون این حشره دوباره در استرالیا دیده شده است.
يکشنبه 23 مهر 1396

طراحی مزرعه های کوچک خانگی برای پرورش سبزیجات

طراحی مزرعه های کوچک خانگی برای پرورش سبزیجات یک شرکت تولید مبلمان خانگی قصد دارد مزرعه های کوچکی بسازد که قابلیت پرورش سبزیجات با نور ال ای دی در فضای سربسته را دارند.
دوشنبه 17 مهر 1396

ترسناک‌ترین و خطرناک‌ترین مارهای جهان + عکس

ترسناک‌ترین و خطرناک‌ترین مارهای جهان + عکس به نقل از روزیاتو، برای بسیاری از افراد، مارها فارغ از اندازه یا سمی بودن و نبودن ترسناک هستند و اگر حقیقت را بخواهید حق دارند.
يکشنبه 2 مهر 1396

کلم غول‌آسا

کلم غول‌آسا پیتر نیل پرورش‌دهنده سبزی‌های غول‌آسا روز شنبه ۱۶ سپتامبر (۲۵ شهریور) کلم ۲۴.۵ کیلوگرمی‌اش...
يکشنبه 26 شهريور 1396

ترسناک‌ترین مارهای دنیا + عکس

ترسناک‌ترین مارهای دنیا + عکس خش کثیری از مردم بیش از آنکه از مرگ بترسند از مارها واهمه دارند و مواجه شدن با مار برایشان مثل کابوس است مارهایی که با جثۀ عظیم و غول پیکرشان دلهره‌ای وصف نشدنی ایجاد می کنند...
يکشنبه 12 شهريور 1396

درختی که راه می‌رود + عکس

درختی که راه می‌رود + عکس درخت‌ها باید ریشه‌ای ثابت در زمین ثابت باشند، موضوعی که همه آن را تایید می‌کنند، اما درختی عجیبی کشف شده که به راه رفتن علاقه دارد.
پنجشنبه 2 شهريور 1396

به طول ۶۴ سانتی متر؛ پرورش بزرگترین حشره دنیا در چین

 به طول ۶۴ سانتی متر؛ پرورش بزرگترین حشره دنیا در چین به نقل ازدیلی میل، این حشره بلند پا به نام Phasmiatodea، ۶۴ سانتی متر طول دارد. به عبارت دیگر حشره مذکور به اندازه بازوی یک مرد جوان است!
جمعه 20 مرداد 1396