ترکی | فارسی | العربیة | English | اردو | Türkçe | Français | Deutsch
آخرین بروزرسانی : شنبه 16 مهر 1401
شنبه 16 مهر 1401
 لینک ورود به سایت
 
  جستجو در سایت
 
 لینکهای بالای آگهی متحرک سمت راست
 
 لینکهای پایین آگهی متحرک سمت راست
 
اوقات شرعی 
 
 شهدا
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

سردار شهيد محمد بروجردي

سردار شهيد محمد بروجردي سردار شهيد محمد پدر دره گرگي( بروجردي)، عضو شوراي 12 نفره ي موسس سپاه - جانشين قرارگاه عملياتي حمزه سيد الشهداء - فرمانده لشكر 155 ويژه شهدا - فرمانده سپاه منطقه هشت كشوري...
شنبه 31 ارديبهشت 1390

برادر از شهر آتش و خون برايت نامه مي‌نويسم

برادر از شهر آتش و خون برايت نامه مي‌نويسم هنوز هم همه نيروهاي ما به 3-ژ يا كلاشينكف مسلح نيستند.
شنبه 31 ارديبهشت 1390

مرا به گلزار شهدا برد و گفت: من به زودی شهید می‌شوم!

مرا به گلزار شهدا برد و گفت: من به زودی شهید می‌شوم! از شاگردان ممتاز در طول تحصیلاتش به شمار می‌رفت، به گونه ای که در هجده سالگی با معدل نوزده دیپلم گرفت و رتبه نخست را در کنکور اعزام دانشجو به خارج از کشور کسب کرد.
جمعه 30 ارديبهشت 1390

بر تابوتم عكس امام را بزنيد

بر تابوتم عكس امام را بزنيد پس از شهادتم بر تابوتم عكس امام را بزنيد و در كنار عكس امام، عكس كوچك مرا بزنيد تا آنهايي كه مخالف اسلام و امام‌اند بدانند كه من شيعه و پيرو امام و خط امام بودم.
سه شنبه 27 ارديبهشت 1390

ما «سید» را گم کرده‌ایم!

ما «سید» را گم کرده‌ایم! او ثمره سال ها نبرد فرزندان شجاع خطه خوزستان با دشمنان قسم خورده اسلام ناب محمدی در جبهه ها بود. شجاعتش کم نظیر و این نعمت ارزشمند را از اجداد طاهرینش به ارث برده بود.
دوشنبه 26 ارديبهشت 1390

میرزاجوادآقاتهرانی(ره) و شهيدبرونسي

میرزاجوادآقاتهرانی(ره) و شهيدبرونسي سرویس دفاع مقدس «تابناک» ـ مرحوم علامه میرزا جواد آقا تهرانی(ره) به منطقه والفجر مقدماتی آمده بودند، ولي به دلیل تواضع زیادشان امام جماعت نمی‌شدند. ایشان به ما می‌فرمود: شما از من جلوتر هستید.
دوشنبه 26 ارديبهشت 1390

بوسه يك ديده‌بان بر دستان امام

بوسه يك ديده‌بان بر دستان امام اين تصوير متعلق به «شهيد علي طاهري»، يكي از ديده بانان عمليات بازي دراز است كه در ديدار با حضرت امام خميني در جماران گرفته شده است.
چهارشنبه 21 ارديبهشت 1390

پدر، پسر، تشييع

پدر، پسر، تشييع اين تصوير صحنه اي از مراسم تشييع پيكر برادر علي موحد دانش (شهيد محمدرضا موحد دانش) است كه در روزهاي ابتدايي عمليات بيت المقدس به شهادت رسيد...
سه شنبه 20 ارديبهشت 1390

عكس‌العمل پسري كه خبر شهادت پدرش را شنيد

عكس‌العمل پسري كه خبر شهادت پدرش را شنيد دستش را تو دستانم گرفتم.كم كم خنده اش را خورد. گفتم: "مي خواستم بپرسم پدرت جبهه اس؟! " لبخند رو صورتش يخ زد. كم كم حالش عادي شد. گفت: "پس خياط هم افتاد تو كوزه! " صدايش رگه دار شده بود. گفت: "اما اينجا را زديد به خاكريز. من مرخصي نمي روم. دست راستش بر سر من. "
پنجشنبه 15 ارديبهشت 1390

اينجا آلونك «ننه علي» است

اينجا آلونك «ننه علي» است اينجا پُست و پارتي و پول، واژه هايي غريب و بي مصرف و از سكه افتاده است . ايتجا آلونك « ننه علي» دروازه بهشت و سرپُل جاودانگي است .
پنجشنبه 15 ارديبهشت 1390