ترکی | فارسی | العربیة | English | اردو | Türkçe | Français | Deutsch
آخرین بروزرسانی : جمعه 1 بهمن 1400
جمعه 1 بهمن 1400
 لینک ورود به سایت
 
  جستجو در سایت
 
 لینکهای بالای آگهی متحرک سمت راست
 
 لینکهای پایین آگهی متحرک سمت راست
 
اوقات شرعی 
 
 شهدا
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

مردي كه به پاي رزمندگان بوسه مي‌زد

مردي كه به پاي رزمندگان بوسه مي‌زد شنيده بودم حاج حسين توي منطقه است...
جمعه 5 اسفند 1390

آخرین نفری که شهید شد

آخرین نفری که شهید شد از پشت سر صدای رگبار بلند شد. نگاه کردم. چیزی دیده نمی‌شد. تنها جرقه گلوله‌ها بود که از مقابل هم می‌گذشتند. لحظه‌ای بعد صداها خوابید و جز سیاهی چیزی دیده نمی‌شد.
دوشنبه 1 اسفند 1390

مهدی برای تشییع جنازه برادرش هم نیامد!

مهدی برای تشییع جنازه برادرش هم نیامد! پانزده روز پیش از عملیات بدر به مشهد مقدس مشرف شده و با تضرع از آقا علی‌ بن موسی‌الرضا(ع) خواسته بود كه خداوند توفیق شهادت را نصیبش کند و سپس خدمت حضرت امام خمینی(ره) و حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رسید و با گریه و اصرار و التماس درخواست كرد كه برای شهادتش دعا كنند.
چهارشنبه 26 بهمن 1390

تنها شهید ارتشی در جمعه سیاه چه کسی بود

تنها شهید ارتشی در جمعه سیاه چه کسی بود در شهریور ماه سال 1357 بود. هم زمان با گرمی آفتاب، خشم آتشفشان مردم گرم تر از گذشته شده بود. دولت برای مهار خشم مردم از تمام توان خود استفاده کرده بود و در شهر اعلام حکومت نظامی کرده بود.
سه شنبه 18 بهمن 1390

شهیدی که با روزنامه نگار آمریکایی صحبت کرد

شهیدی که با روزنامه نگار آمریکایی صحبت کرد هر چه بیشتر از مصطفی برایش می‌گفتم، او که پشت دوربین ایستاده بود، اشکش بیشتر جاری می‌شد. وقتی از لحظه‌لحظه‌ی شهادت مصطفی گفتم، نتوانست خودش را کنترل کند.
يکشنبه 16 بهمن 1390

فرماندهي که دانش آموز ممتاز فيزيک بود

فرماندهي که دانش آموز ممتاز فيزيک بود میرهادی دانش آموز ممتاز و بسیار موفقی بود. مدیر مدرسه خواسته بود که عکس میرهادی را به عنوان دانش آموز نمونه در روزنامه چاپ کند اما میرهادی قبول نکرد. میرهادی در رشته ریاضی فیزیک ممتاز بود.
سه شنبه 11 بهمن 1390

تسلیم شوید تا با هم برویم افطار کنیم

تسلیم شوید تا با هم برویم افطار کنیم در همین لحظه صدای بلندگوئی بلند شد. چند بار ما را مخاطب قرار دادند: «برادران پاسدار، ما می‌دانیم شما روزه هستید، ما هم روزه هستیم!! بیایید تسلیم شوید تا با هم برویم افطار کنیم.»
سه شنبه 6 دي 1390

حاج حسن هر قولی را که به ما داد، وفا کرد

حاج حسن هر قولی را که به ما داد، وفا کرد حضرت آقا دستی بر شانه‌ شهید طهرانی مقدم گذاشتند و فرمودند: «تاکنون هر قولی را که حاج حسن آقا به ما داد، وفا کرد».
پنجشنبه 1 دي 1390

روایت دو برادر که علمداران کربلای دارخوین شدند

روایت دو برادر که علمداران کربلای دارخوین شدند دران شهید «عباس و ابوالفضل مرادی» از کودکی دل به علمدار کربلا سپردند؛ هر دو یاور عباس‌ بودند و دلسپرده سیدالشهدا (ع)؛‌ هر دو روز ولادت سقای کربلا متولد شدند و روز شهادت اباعبدالله الحسین(ع)‌ از کربلای دارخوین بال رهایی گشودند.
دوشنبه 14 آذر 1390

روايتي تازه از شهادت حاج همت

روايتي تازه از شهادت حاج همت روز هفدهم اسفند، در اوج درگیری ما با دشمن در جزیره مجنون،صدای حاج همت را شنیدم که گفت: «سعید، در قسمت شرقی جزیره جنوبی، دارند بچه‌های ما را اذیت می‌کند...
پنجشنبه 10 آذر 1390