ترکی | فارسی | العربیة | English | اردو | Türkçe | Français | Deutsch
آخرین بروزرسانی : يکشنبه 23 مرداد 1401
يکشنبه 23 مرداد 1401
 لینک ورود به سایت
 
  جستجو در سایت
 
 لینکهای بالای آگهی متحرک سمت راست
 
 لینکهای پایین آگهی متحرک سمت راست
 
اوقات شرعی 
 
 شهدا
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

خلبانی که قول داد تا عید قربان خود را به همرزمانش برساند

خلبانی که قول داد تا عید قربان خود را به همرزمانش برساند شهید عباس بابایی پس از پیروزی انقلاب اسلامی، گذشته از انجام وظایف روزمره، به عنوان سرپرست انجمن اسلامی پایگاه، به پاسداری از دستاوردهای پرشکوه انقلاب اسلامی پرداخت.
دوشنبه 26 فروردين 1392

خلبانی که در خون خود افطار کرد

خلبانی که در خون خود افطار کرد این شهید گرانقدر در پی فرمان امام(ره) برای کمک به دکتر مصطفی چمران که در ماموریتی پرمخاطره هلی کوپتر او مورد اصابت گلوله واقع شده و در نتیجه وی در محاصره مهاجمان مسلّح گرفتار آمده بود، داوطلبانه به این عملیات اعزام شد.
جمعه 23 فروردين 1392

سیزده بدری كه هیچ‌گاه محمد به خانه نیامد

سیزده بدری كه هیچ‌گاه محمد به خانه نیامد تمام سیزده روز عید، بچه‌ها در انتظار بودند كه بابا بیاید و لباس تازه بپوشند و به شیراز برویم. هر زنگی كه به صدا در می‌آمد، به امیدی كه بابا هست، برای باز كردن در حیاط سبقت می‌گرفتند.
پنجشنبه 15 فروردين 1392

سیزده بدری كه هیچ‌گاه محمد به خانه نیامد

سیزده بدری كه هیچ‌گاه محمد به خانه نیامد تمام سیزده روز عید، بچه‌ها در انتظار بودند كه بابا بیاید و لباس تازه بپوشند و به شیراز برویم. هر زنگی كه به صدا در می‌آمد، به امیدی كه بابا هست، برای باز كردن در حیاط سبقت می‌گرفتند.
پنجشنبه 15 فروردين 1392

اقیانوسی به نام آقا مهدی/ شهید، عشقی که پیکر ندارد

اقیانوسی به نام آقا مهدی/ شهید، عشقی که پیکر ندارد سردار علی‌اکبر پورجمشیدیان فرمانده کنونی سپاه عاشورا به عنوان مسئول فرهنگی و تبلیغات لشکر عاشورا و همرزم آقا مهدی به بهانه سالروز شهادت این سردار بزرگ اسلام از اقیانوسی سخن می‌گوید که بی‌شک نظیر آن را نخواهیم یافت.
چهارشنبه 23 اسفند 1391

وقتي شهيد خرازي را به مقر راه ندادند

وقتي شهيد خرازي را به مقر راه ندادند جلسه فرماندهی در یکی از مقرها تشکیل می‌شد؛ دستور رسید، هیچ کس بدون کارت شناسایی وارد نشود. من به اتفاق یکی از بچه‌هایی که بچه یزد بود نگهبانی دم در را به عهده گرفتیم.
شنبه 16 دي 1391

آرزوی موشکی سردار که با سفر به سوریه کلید خورد

آرزوی موشکی سردار که با سفر به سوریه کلید خورد خبرگزاری فارس: مقدم همانند بقیه چیز زیادی نمی‌دانست اما آرزو داشت روزی فراگ را در اختیار داشته باشد و تا عمق 60 کیلومتری دشمن را بکوبند. در راه بازگشت به فراگ 7 فکر می‌کرد.
چهارشنبه 18 مرداد 1391

احتیاط کن! یک آقایی دارد ما را می‌بیند

احتیاط کن! یک آقایی دارد ما را می‌بیند هم‌اتاقی‌های شهید علمدار در بیمارستان درباره نحوه شهادتش می‌گفتند: لحظه اذان، بعد از یک هفته بیهوشی کامل، بلند شد، همه را نگاه کرد، بعد از شهادتین، گفت «خداحافظ» و شهید شد...
دوشنبه 2 مرداد 1391

مربی همیشه خندان گردان تخریب

مربی همیشه خندان گردان تخریب شهید اربابیان در عملیات بدر یاری کننده بچه های تخریب در انهدام دژهای جزیره مجنون بود. در عملیات عاشورای 3 با همکاری شهید سید امین صدر نژاد تله های انفجاری فراوانی را برای استفاده در عملیات آماده کرد که در عملیات از آن استفاده شد و از دشمن تلفات زیادی گرفت.
چهارشنبه 21 تير 1391

«مصطفي» به دنبال «نيروانا»

«مصطفي» به دنبال «نيروانا» آنجا، در ينگه دنيا، پله های پيشرفت را يكي، يكي بالا رفتي تا به قله رسيدي . جايي كه خيلي ها در آرزويش بودند. در بزرگترین مرکز فناوری دنیا نامی برای خود دست و پا كردي و در کنار زن و فرزندانت، چونان شاهزاده ای، خوشبختی و ثروت را در آغوش كشيدي.
چهارشنبه 31 خرداد 1391