ترکی | فارسی | العربیة | English | اردو | Türkçe | Français | Deutsch
آخرین بروزرسانی : شنبه 11 تير 1401
شنبه 11 تير 1401
 لینک ورود به سایت
 
  جستجو در سایت
 
 لینکهای بالای آگهی متحرک سمت راست
 
 لینکهای پایین آگهی متحرک سمت راست
 
اوقات شرعی 
 
 روزنامه اطلاعات
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

بيانيه وزارت خارجه درباره تمديد تحريم‌ها توسط دولت آمريکا

ايران هيچ تعهدي فراي برجام را نخواهد پذيرفت

ايران هيچ تعهدي فراي برجام را نخواهد پذيرفت دولت آمريکا چنانچه به بهانه‌هاي واهي از تکاليف خود شانه خالي کند بايد مسئوليت عواقب آن را به طور کامل پذيرا باشد.
يکشنبه 24 دي 1396

در آستانه نشست مشورتي ايران و اروپا ظريف:

جامعه جهاني بايد مقابل رفتار ضد برجامي آمريكا بايستد

 جامعه جهاني بايد مقابل رفتار ضد برجامي آمريكا بايستد وزير امور خارجه کشورمان درباره پيش‌بيني‌اش از تصميم ترامپ گفت که "بعيد مي‌دانم خود آقاي ترامپ هم هنوز اطلاع داشته باشد که در ارتباط با برجام چکار کند."
پنجشنبه 21 دي 1396

رهبر معظم انقلاب در ديدار هزاران نفر از مردم قم:

بايد ميان مطالبات صادقانه و حرکات تخريبگرانه تفکيک قائل شويم

بايد ميان مطالبات صادقانه و حرکات تخريبگرانه تفکيک قائل شويم حضرت آیت الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب صبح دیروز در دیدار هزاران نفر از مردم قم با تجلیل و تحسین حرکت عظیم، پر‌شور، به‌موقع و منسجم ملت در روزهای اخیر...
چهارشنبه 20 دي 1396

دكتر ظريف در كنفرانس امنيتي تهران، اولويت‌هاي ايران براي همگرايي‌ منطقه‌اي را تشريح كرد

احياي نظام دولت - ملت و احترام به مرزهاي ملي

احياي نظام دولت - ملت و احترام به مرزهاي ملي دومين كنفرانس امنيتي تهران با عنوان امنيت منطقه‌اي در غرب آسيا؛ چالش‌ها و روندهاي نوظهور با شعار احترام، اعتماد، گفتگو، همكاري متقابل، امنيت و پيشرفت جمعي ديروز در سالن اجلاس سران برگزار شد.
سه شنبه 19 دي 1396

در نشست صادركنندگان كالاهاي غيرنفتي

دولت منابع مالي طرح‌هاي اشتغالزاي صادرات محور را تأمين مي‌كند

دولت منابع مالي طرح‌هاي اشتغالزاي صادرات محور را تأمين مي‌كند ‌رئيس جمهوري يکي از بزرگترين خدمت‌ها به کشور و ملت را تلاش در مسير توليد و ايجاد شغل آبرومند براي جوانان ايران اسلامي دانست و تصريح کرد: توليدکنندگان و صادرکنندگان ايراني بايد در مسير توليد و اشتغال بيشتر در کشور و معرفي محصولات و برندهاي توليدي ايران به جهانيان، بر تلاش هايشان بيفزايند.
دوشنبه 18 دي 1396

بازتاب جهانی نشست شورای امنیت در ارتباط با حوادث ایران سی‌ان‌ان:

جلسه شورای امنیت به انزوای آمریکا انجامید

جلسه شورای امنیت به انزوای آمریکا انجامید جلسه جمعه شب شورای امنیت که به درخواست آمریکا برای بررسی اغتشاشات اخیر در ایران برگزار شد ،در عمل به صحنه انزوای آمریکا در سوء استفاده از شورای امنیت و دفاع دوباره اروپایی‌ها از توافق هسته ای (برجام) در برابر اغتشاشگری آمریکا تبدیل شد.
يکشنبه 17 دي 1396

در جلسه هيأت دولت روحاني:

دولت و مردم با هم مشکلات را حل مي کنند

 دولت و مردم با هم مشکلات را حل مي کنند رئيس جمهوري با تشريح توطئه هاي بدخواهان عليه ايران اسلامي، تصريح کرد: ملت ايران همواره به خوبي شرايط حساس کشور، منطقه و جهان را درک کرده است و بر مبناي مصالح ملي خود تصميم مي‌گيرند.
سه شنبه 12 دي 1396

در جلسه هيأت دولت روحاني:

دولت و مردم با هم مشکلات را حل مي کنند

دولت و مردم با هم مشکلات را حل مي کنند رئيس جمهوري با تشريح توطئه هاي بدخواهان عليه ايران اسلامي، تصريح کرد: ملت ايران همواره به خوبي شرايط حساس کشور، منطقه و جهان را درک کرده است و بر مبناي مصالح ملي خود تصميم مي‌گيرند.
دوشنبه 11 دي 1396

رهبر معظم انقلاب در ديدار دست‌اندرکاران کنگره شهدا و ايثارگران روحاني قم‎:‎

وظيفه امروز روحانيت، انقلابي بودن و آمادگي براي مقابله با ترفندهاي دشمن است

وظيفه امروز روحانيت، انقلابي بودن و آمادگي براي مقابله با ترفندهاي دشمن است بيانات رهبر معظم انقلاب در ديدار دست‌اندرکاران کنگره شهدا و ايثارگران روحاني استان قم که 22آبان 96برگزار شده بود، ديشب در محل اين همايش در قم منتشر شد.
يکشنبه 10 دي 1396

دكتر روحاني: دشمنان به دنبال نااميد كردن مردم و اختلاف افكني هستند

دكتر روحاني: دشمنان به دنبال نااميد كردن مردم و اختلاف افكني هستند رئيس جمهوري عموم مسئولان، نخبگان و رسانه‌ها را مخاطبان اصلي بيانات اخير رهبر معظم انقلاب دانست و تاکيد کرد: امروز مهمترين شاخص انقلابيگري؛ کاستن از فاصله‌ها، اميد آفريني و کمک به توسعه مادي و معنوي کشور است.
شنبه 9 دي 1396