ترکی | فارسی | العربیة | English | اردو | Türkçe | Français | Deutsch
آخرین بروزرسانی : چهارشنبه 19 مرداد 1401
چهارشنبه 19 مرداد 1401
 لینک ورود به سایت
 
  جستجو در سایت
 
 لینکهای بالای آگهی متحرک سمت راست
 
 لینکهای پایین آگهی متحرک سمت راست
 
اوقات شرعی 
 
 روزنامه اطلاعات
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

رئيس جمهوري درمصاحبه زنده تلويزيوني با مردم:

درآمد ارزي کشور بيشتر از مخارج است

درآمد ارزي کشور بيشتر از مخارج است حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی رئیس جمهور‌ی دیشب در گفتگوی زنده تلویزیونی با مردم با تبریک میلاد حضرت زینب (س) و تبریک روز پرستار اظهارداشت:
سه شنبه 3 بهمن 1396

فرانسه در مقابل امتیازات یک‌جانبه برجامی، ایران را به حمایت از تروریسم متهم کرد!

وزیر خارجه گستاخ فرانسه را به کشور راه ندهید

 وزیر خارجه گستاخ فرانسه را به کشور راه ندهید اگر مسئولان احساس می‌کنند ایران به فرانسه بدهی خاص و مشخصی دارد که دربرابر گستاخی‌های مکرر فرانسوی‌های علیه کشورمان، نه تنها منفعلانه موضع می‌گیرند بلکه امتیازات بی‌نظیر و یکطرفه‌ای به آنها اعطا می‌شود، یا نوع و میزان این بدهی را مشخص کنند و یا در غیر این صورت برای وزیر گستاخ این کشور فرش قرمز پهن نکنند و وی را به کشور راه ندهند.
سه شنبه 3 بهمن 1396

بزرگترين تظاهرات اعتراضي آمريكا در اولين سالگرد رياست جمهوري ترامپ

بزرگترين تظاهرات اعتراضي آمريكا در اولين سالگرد رياست جمهوري ترامپ ميليون‌ها نفر از مردم معترض آمريکا همزمان با اولين سالروز رياست جمهوري دونالد ترامپ در اعتراض به سياست‌هاي‌ وي در شهرهاي مختلف اين کشور به خيابان‌ها آمدند و يکي از بزرگترين اعتراضات تاريخ آمريکا را رقم زدند.
دوشنبه 2 بهمن 1396

در دیدار سفیران جدید کوبا، غنا، شیلی، قبرس و لهستان درتهران ‎رئیس‌جمهوری:

ایران مخالف تحریم‌های ظالمانه علیه ملل مستقل است

 ایران مخالف تحریم‌های ظالمانه علیه ملل مستقل است سفیران جدید لهستان، کوبا،غنا،شیلی وقبرس دیروز در دیدار با حجت الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی رئیس جمهوری استوارنامه خود را تقدیم ایشان کردند.
يکشنبه 1 بهمن 1396

اگر نظام درخدمت مردم باشد توطئه‌هاي دنيا ناكام مي‌ماند

اگر نظام درخدمت مردم باشد توطئه‌هاي دنيا ناكام مي‌ماند فرمانده نیروی قدس سپاه گفت: من وقتی صحنه نابخردانه آن نادان در آتش‌زدن پرچم ایران را دیدم خیلی دلم سوخت؛ گفتم‌ای کاش به‌جای پرچم من را (نه تصویر من را) بلکه من را ۱۰بار آتش می‌زدند‌.
شنبه 30 دي 1396

رئيس‌جمهوري: در حوزه اقتصاد فضاي مجازي نبايد از جهان عقب بيفتيم

رئيس‌جمهوري: در حوزه اقتصاد فضاي مجازي نبايد از جهان عقب بيفتيم هیات دولت در جلسه دیروز خود به ریاست حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی رئیس جمهوري، گزارش مرکز ملی فضای مجازی در باره «اقتصاد مجازی» را بررسی کرد.
پنجشنبه 28 دي 1396

گزارش خبری تحلیلی کیهان

نقدینگی 1424 هزار میلیارد تومانی زمینه‌ساز تورم یا رونق اقتصادی؟

 نقدینگی 1424 هزار میلیارد تومانی زمینه‌ساز تورم یا رونق اقتصادی؟ منابع رسمی اعلام کردند که نقدینگی به رقم بی‌سابقه 1424 هزار میلیارد تومان رسیده و از این حیث رکورد تازه‌ای در دولت دوازدهم به جای ماند. اما این نقدینگی از کجا آمده،کجاست،چه فایده یا خطری در اثر وجود چنین حجم عظیمی کشور را در بر می‌گیرد؟
پنجشنبه 28 دي 1396

رهبر معظم انقلاب در ديدار شرکت کنندگان دراجلاس بين المجالس اسلامي:‏

قدس بدون ترديد پايتخت فلسطين است

قدس بدون ترديد پايتخت فلسطين است حضرت آيت الله خامنه اي رهبر معظم انقلاب اسلامي‌عصر ديروز در ديدار ميهمانان شرکت کننده در سيزدهمين اجلاس بين المجالس کشورهاي اسلامي، با تأکيد بر اين که دنياي اسلام بايد در مسائل اساسي با صراحت و با صداي بلند سخن و موضع خود را بگويد...
چهارشنبه 27 دي 1396

معاون اول رئيس جمهوري در جشنواره علوم پزشكي رازي:

راه حل مشكلات، انسجام و گفتگوي ملي است

راه حل مشكلات، انسجام و گفتگوي ملي است معاون اول رئيس جمهوري طرح تحول سلامت را كاري بزرگ و پراهميت دانست و با تاكيد بر اينكه اجراي اين طرح نيازمند ريسك و شجاعت در تصميم گيري بود، گفت: اطمينان مي دهم كه طرح تحول سلامت به هيچ وجه از دستور كار دولت خارج نخواهد شد و جزو اولويت هاي دولت خواهد بود.
سه شنبه 26 دي 1396

پايان غم‌انگيز سانچي دريادلان ايران در آب‌هاي چين آرميدند

پايان غم‌انگيز سانچي دريادلان ايران در آب‌هاي چين آرميدند نفتكش سانچي پس از 8 روز شعله وربودن در آتش روي آب‌هاي درياي چين و با همه تلاش‌ها براي خاموش كردن آتش درونش، ظهر ديروز درحالي كه 29 دريانوردش را به همراه داشت، به عمق آب‌ها فرو رفت.‏
دوشنبه 25 دي 1396