ترکی | فارسی | العربیة | English | اردو | Türkçe | Français | Deutsch
آخرین بروزرسانی : يکشنبه 5 تير 1401
يکشنبه 5 تير 1401
 لینک ورود به سایت
 
  جستجو در سایت
 
 لینکهای بالای آگهی متحرک سمت راست
 
 لینکهای پایین آگهی متحرک سمت راست
 
اوقات شرعی 
 
 روزنامه اطلاعات
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

گفتگوي «اطلاعات» با معاون وزير راه و شهرسازي

شبكه ريلي كشور تكميل مي شود

 شبكه ريلي كشور تكميل مي شود با وجود کاهش بودجه طرح‌های عمرانی در سال آینده، دولت همچنان به دنبال تکمیل طرح‌های نیمه تمام و توسعه شبکه ریلی کشور است.
سه شنبه 10 بهمن 1396

نمایندگان تسلیم فشار دولت نشوند

انحراف 80 درصدی از بودجه 95 آینه عبرت بودجه 97

 انحراف 80 درصدی از بودجه 95 آینه عبرت بودجه 97 به‌رغم تهدید و فشار دولتی‌ها برای تحمیل «بودجه میلی» خود به مجلس، وکلای ملت که به لطف گزارش تفریغ بودجه دیوان محاسابات، فاجعه انحراف 80 درصدی در «بودجه95» دولت تدبیر امید را به عنوان آینه عبرتی در برابر خود دارند، تنها بايد در مسير منافع مردم حركت كنند و از هجمه‌هاي مختلف نهراسند و بودجه‌ای که به تعبیر کارشناسان و نمایندگان مجلس غیر عملیاتی و غیر کارشناسی است را با ظرافت و حساسیت بیشتری بررسی نمایند.
سه شنبه 10 بهمن 1396

سازمان مديريت بحران كشور از مردم خواست تا پايان هفته از سفرهاي غيرضروري خودداري كنند

سنگين‌ترين بارش 10 سال اخير در 21 استان

سنگين‌ترين بارش 10 سال اخير در 21 استان بارش سنگين ترين برف 10 سال اخير که از پريشب در نيمه شمالي کشور آغاز شده است، تاکنون حداقل 21 استان ايران را تحت تاثير قرار داده و موجب اخلال گسترده در رفت و آمد خودروها، قطارها و توقف پرواز هواپيماها شده است.
دوشنبه 9 بهمن 1396

توصیه اقتصاددانان به کمیته دولت برای بررسی وضعیت واحدهای تولیدی

انتظارات فعالان اقتصادی از کمیته نجات تولیدی

 انتظارات فعالان اقتصادی از کمیته نجات تولیدی شورای پول و اعتبار در جلسه اخیر خود تصمیم گرفت کمیته عالی بررسی وضعیت واحدهای تولیدی به‌منظور اتخاذ تدابیر مناسب برای ایجاد رونق در این واحدها در ایام پایانی سال و افزایش تولید تشکیل شود.
يکشنبه 8 بهمن 1396

محمدباقر نوبخت رئيس سازمان برنامه و بودجه:

درآمدهاي دولت تا ريال آخر به خزانه واريز شده است

درآمدهاي دولت تا ريال آخر به خزانه واريز شده است رئيس سازمان برنامه و بودجه در پاسخ به گزارش ديوان محاسبات کشور از تفريغ بودجه 95 کل کشور آن را مايه تشويش اذهان عمومي و نادرست خواند. به گزارش فارس، محمد باقر نوبخت سخنگوي دولت و بيژن نامدار زنگنه وزير نفت در محل سازمان برنامه و بودجه نظرات خود را در باره گزارش ديوان محاسبات کشور از تفريغ بودجه 1395 کل کشور، اعلام کردند.
يکشنبه 8 بهمن 1396

رهبر معظم انقلاب در ديدار خانواده شهيد ييلاقي:

جوان نسل سوّم انقلاب از جوان نسل اوّل اميدبخش‌تر است

جوان نسل سوّم انقلاب از جوان نسل اوّل اميدبخش‌تر است رهبر انقلاب اسلامي‌در بيست و ششم دي‌ماه 1396 در ديدار خانواده شهيد ييلاقي بياناتي داشتند که بخشي از آن براي اولين بار منتشر شده است.
شنبه 7 بهمن 1396

تمهيدات دولت براي تأمين مايحتاج شب عيد مردم

تمهيدات دولت براي تأمين مايحتاج شب عيد مردم وزیر رفاه، کار و تامین اجتماعی با اشاره به تأمین منابع پاداش و عیدی بازنشستگان،از آغاز پرداخت وام اشتغال روستایی و عشایری در ۵ استان خبر داد.
پنجشنبه 5 بهمن 1396

دو نگاه متفاوت به گفت‌وگوی تلویزیونی رئیس‌جمهور

عاملان نارضایتی ملت از دولت برای روحانی چه خوابی دیده‌اند؟!

 عاملان نارضایتی ملت از دولت برای روحانی چه خوابی دیده‌اند؟! پس از مصاحبه تلویزیونی اخیر رئیس‌جمهور طیف روزنامه‌های زنجیره‌ای در ژست منتقد ظاهر شدند اما گفته و نوشته‌های این عده گویای آن است که آنها جنجال‌آفرینی را بر فضای آرام برای خدمت به مردم ترجیح می‌دهند و تلاش می‌کنند تا روحانی را به مسیر مورد نظرشان هدایت کنند. این در حالی است که منتقدان دولت، این برنامه را از دریچه کم‌توجهی به اولویت‌های اصلی مردم یعنی اشتغال و مشکلات معیشتی مورد نقد و بررسی قرار دادند.
پنجشنبه 5 بهمن 1396

موافقت رهبر معظم انقلاب با اختصاص 150ميليون دلار براي مقابله با ريزگردها

موافقت رهبر معظم انقلاب با اختصاص 150ميليون دلار براي مقابله با ريزگردها یک عضو کمیسیون تلفیق بودجه 97 از موافقت مقام رهبری با برداشت از صندوق توسعه برای مقابله با ریزگردها خبر داد.
چهارشنبه 4 بهمن 1396

صفحه نخست روزنامه‌‌های چهارشنبه، 4 بهمن

صفحه نخست روزنامه‌‌های چهارشنبه، 4 بهمن صفحه نخست روزنامه‌‌های چهارشنبه، 4 بهمن
چهارشنبه 4 بهمن 1396