ترکی | فارسی | العربیة | English | اردو | Türkçe | Français | Deutsch
آخرین بروزرسانی : چهارشنبه 19 مرداد 1401
چهارشنبه 19 مرداد 1401
 لینک ورود به سایت
 
  جستجو در سایت
 
 لینکهای بالای آگهی متحرک سمت راست
 
 لینکهای پایین آگهی متحرک سمت راست
 
اوقات شرعی 
 
 روزنامه اطلاعات
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

تهديدها عليه جمهوري اسلامي رو به كاهش است

تهديدها عليه جمهوري اسلامي رو به كاهش است دكتر لاريجاني: جايگاه جمهوري اسلامي ايران در منطقه روز به روز در حال ارتقاء است.
سه شنبه 24 اسفند 1389

قيمت حامل‌هاي انرژي سال آينده افزايش نمي‌يابد

قيمت حامل‌هاي انرژي سال آينده افزايش نمي‌يابد محمدرضا فرزين، سخنگوي كارگروه تحول اقتصادي با بيان مطالب فوق و در گفت‌وگو با ايسنا اعلام كرد: در حوزه‌هايي كه كاهش مصرف اتفاق افتاده است، بيشتر ناشي از كاهش قاچاق بوده است.
دوشنبه 23 اسفند 1389

فرمانده نيروي زميني ارتش:نيروي زميني متناسب با تهديدها تجهيز شده است

فرمانده نيروي زميني ارتش:نيروي زميني متناسب با تهديدها تجهيز شده است فرمانده نيروي زميني ارتش جمهوري اسلامي ايران با اشاره به آمادگي بسيار مطلوب اين نيرو براي مقابله با تهديدها گفت: نيروي زميني ارتش متناسب با تهديدها تجهيز شده است.
يکشنبه 22 اسفند 1389

انتقاد آيت‌الله العظمي مكارم شيرازي از بي‌پروايي قلم‌ها و زبان‌ها

انتقاد آيت‌الله العظمي مكارم شيرازي از بي‌پروايي قلم‌ها و زبان‌ها آيت‌الله العظمي ناصر مكارم‌شيرازي از مراجع تقليد، فحاشي را آسيبي براي جامعه اسلامي دانستند و گفتند: اين همه شهيد داده‌ايم كه جو اسلامي در جامعه ايجاد كنيم، پس كاري نكنيم كه اين فضا از بين برود
جمعه 20 اسفند 1389

كار بزرگ شهدا را بايد تبيين كرد

كار بزرگ شهدا را بايد تبيين كرد نگذاريد روضه‌خواني براي شهدا، به سرنوشت روضه‌خواني براي سيد‌الشهدا(ع) ـ در دوره‌هايي ـ دچار شود .
سه شنبه 17 اسفند 1389

آيت‌الله طالقاني بايد با همه ابعاد به مردم معرفي شود

آيت‌الله طالقاني بايد با همه ابعاد به مردم معرفي شود رهبر معظم انقلاب در ديدار اعضاي ستاد برگزاري همايش نكوداشت يكصدمين سالروز تولد آيت‌الله طالقاني: آيت‌الله طالقاني بايد با همه ابعاد به مردم معرفي شود .
دوشنبه 16 اسفند 1389

وزارت اطلاعات بايد در حد اعلاي پايبندي به اصول و رعايت حدود شرعي و قانوني باشد

وزارت اطلاعات بايد در حد اعلاي پايبندي به اصول و رعايت حدود شرعي و قانوني باشد رهبر معظم انقلاب در جمع مديران، كارشناسان و كاركنان اين وزارتخانه: وزارت اطلاعات بايد در حد اعلاي پايبندي به اصول و رعايت حدود شرعي و قانوني باشد .
يکشنبه 15 اسفند 1389

هشدار به آمريكا در مورد مداخله نظامي در آفريقا و خاورميانه

هشدار به آمريكا در مورد مداخله نظامي در آفريقا و خاورميانه رئيس جمهوري با بيان اين كه به‌نظر مي‌رسد آمريكا و متحدانش قصد دخالت نظامي در برخي كشورها را دارند، به آنها هشدار داد كه از دخالت نظامي در شمال آفريقا و خاورميانه بپرهيزند، در غير اين صورت ملت‌هاي منطقه بپا خواهند خاست و گور سربازان آنها را خواهند كند.
جمعه 13 اسفند 1389

هنر اسلامي دستوري نيست برخاسته از دل و باور حقيقي هنرمند است

هنر اسلامي دستوري نيست برخاسته از دل و باور حقيقي هنرمند است هنر اسلامي دستوري نيست برخاسته از دل و باور حقيقي هنرمند است...
چهارشنبه 11 اسفند 1389

پاسخ پاپ به نامه احمدي‌نژاد

پاسخ پاپ به نامه احمدي‌نژاد پاپ بنديكت شانزدهم: گفت‌و‌گو ميان اديان و فرهنگ‌ها، راه اساسي به سوي صلح است .
دوشنبه 9 اسفند 1389