ترکی | فارسی | العربیة | English | اردو | Türkçe | Français | Deutsch
آخرین بروزرسانی : يکشنبه 23 مرداد 1401
يکشنبه 23 مرداد 1401
 لینک ورود به سایت
 
  جستجو در سایت
 
 لینکهای بالای آگهی متحرک سمت راست
 
 لینکهای پایین آگهی متحرک سمت راست
 
اوقات شرعی 
 
 روزنامه همشهري
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

جایزه ادبی استاد شهریار در تبریز برگزار می‌شود

جایزه ادبی استاد شهریار در تبریز برگزار می‌شود مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان‌شرقی از برگزاری جایزه ادبی استاد شهریار در تبریز خبر داد.
چهارشنبه 2 مهر 1399

بيانيه سران ايران، روسيه و تركيه در باره سوريه

هیج اقدامی در سوریه نباید ناقض قطعنامه‌های سازمان ملل باشد

 هیج اقدامی در سوریه نباید ناقض قطعنامه‌های سازمان ملل باشد روسای جمهوری ایران، روسیه و ترکیه با تاکید بر اینکه هیچ اقدامی در مورد سوریه نباید ناقض قطعنامه‌های سازمان ملل و خواست نمایندگان همه بخش‌های جامعه سوری باشد بر عزم خود برای مقابله با جدایی‌طلبی در آن کشور تصریح کردند.
پنجشنبه 16 فروردين 1397

رئیس جمهوری قانون بودجه ۱۳۹۷ کل کشور را برای اجرا ابلاغ کرد

رئیس جمهوری قانون بودجه ۱۳۹۷ کل کشور را برای اجرا ابلاغ کرد رئیس جمهوری عصر امروز (یکشنبه ۲۷ اسفند) قانون بودجه ۱۳۹۷ کل کشور را برای اجرا به سازمان برنامه و بودجه ابلاغ کرد.
دوشنبه 28 اسفند 1396

همشهری ابلاغیه رئیس جمهور برای ارزان‌سازی سفر را بررسی می‌کند

سفرهای نوروزی ارزان شده‌ است؟

 سفرهای نوروزی ارزان شده‌ است؟ حسن روحانی، رئیس‌جمهور براساس نقل قول رئیس سازمان میراث فرهنگی دستور ارزان شدن قیمت سفرهای نوروزی را به دستگاه‌های کشور ابلاغ کرده است.
يکشنبه 27 اسفند 1396

گفت‌وگوی ظریف و علی‌اف؛ از مبارزه با ترویسم تا خط انتقال انرژی

گفت‌وگوی ظریف و علی‌اف؛ از مبارزه با ترویسم تا خط انتقال انرژی ظریف در دیدار با رئیس جمهور آذربایجان در مورد مبارزه با تروریسم، خطوط انتقال انرژی، صدور ویزای فرودگاهی و رفع مشکلات بانکی صحبت کرد.
شنبه 26 اسفند 1396

عراقچی: باید برای اقتصاد بدون برجام آماده بود | آمریکا در خروج از برجام جدی هستند

عراقچی: باید برای اقتصاد بدون برجام آماده بود | آمریکا در خروج از برجام جدی هستند معاون وزیر خارجه با بیان اینکه به اروپایی‌ها گفتیم اگر آمریکا از برجام خارج شود که احتمال آن نیز زیاد است، ما هم خارج خواهیم شد، افزود: باید برای اقتصاد منهای برجام آماده بود.
پنجشنبه 24 اسفند 1396

ترامپ رکس تیلرسون را برکنار کرد | پومپئو وزیر خارجه و یک زن رئیس سیا می‌شوند

ترامپ رکس تیلرسون را برکنار کرد | پومپئو وزیر خارجه و یک زن رئیس سیا می‌شوند دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا در توییتر خود اعلام کرد که رکس تیلرسون، وزیر امور خارجه را از سمت خود برکنار کرد.
چهارشنبه 23 اسفند 1396

تغییر را در جامعه باید پیش‌بینی‌کرد

سبک زندگی و سلیقه مردم تغییرات اساسی کرده است

 سبک زندگی و سلیقه مردم تغییرات اساسی کرده است عبدالرضا رحمانی فضلی را باید وزیر همسویی در همگرایی و اعتدال همه گروه‌های سیاسی و در کسوت مقام وزارت کشور دانست.
دوشنبه 21 اسفند 1396

رهبر انقلاب: نسل جوان امروز برای عقب‌راندن دشمن از نسل اول آماده‌تر است

رهبر انقلاب: نسل جوان امروز برای عقب‌راندن دشمن از نسل اول آماده‌تر است مقام معظم رهبری با بیان اینکه اکنون با نسلی مواجه هستیم که ایمان، استعداد و شکوفایی و اقتدار او از نسل اول بیشتر است، اظهار داشتند: این نسل برای عقب راندن دشمن از نسل‌های قبل آماده‌تر هستند.
يکشنبه 20 اسفند 1396

جلسه شورای عالی انقلاب فرهنگی روحانی:

فاطمه زهرا (س) برای همیشه تاریخ برترین الگوی زنان جهان است

 فاطمه زهرا (س) برای همیشه تاریخ برترین الگوی زنان جهان است رئیس جمهور با تبریک میلاد پربرکت حضرت فاطمه زهرا(س) و حضرت امام خمینی (ره) و همچنین روز زن و مادر تاکید کرد: حضرت صدیقه طاهره (س) برای همیشه تاریخ برترین الگوی زنان جهان است.
چهارشنبه 16 اسفند 1396